Treść opublikowana przez alex3p
-
oznaczenia silnika 2.7
AJK APB AGB AZB - S4 ASJ AZR - RS4
-
Radary na drodze nr 20, czyli trasa Warlubie-Koscierzyna-Bytów-Darłowo
Chodzilo mi raczej o hotel, cza bylo wybrac "Lidie" albo "Jana"
-
Radary na drodze nr 20, czyli trasa Warlubie-Koscierzyna-Bytów-Darłowo
Co ?
-
Radary na drodze nr 20, czyli trasa Warlubie-Koscierzyna-Bytów-Darłowo
Wschodnie Darłøwko, plaża 10metrow od hotelu. Ujdzie.
-
Radary na drodze nr 20, czyli trasa Warlubie-Koscierzyna-Bytów-Darłowo
To odpusc sobie jezdzenie po dziurach. wal autostradą do samego Gdanska, potem obwodnicą do Gdyni a na koniec 6-tką do Karwic za Sławnem, potem w prawo na Darłowo. To jest najszybsza trasa. Gdzie kotwiczysz w Darłowie ?
-
Radary na drodze nr 20, czyli trasa Warlubie-Koscierzyna-Bytów-Darłowo
Kamyk, dokąd dokladnie zmierzasz ?
-
ręczny nie odbija
www.regeneracja-zaciski.pl Kolega jest na forum, zrobi Ci je profi.
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Dzwoń do Deva, on jest z Ustki.
-
[ALL B5] Szyberdach - sam się otwiera
Mi też pomogło przeczyszczenie ścieżek w pokrętle, a już miałem dawać auto jakiemuś specowi. Dziękować!
-
Strefa Śmiechu
Audi S4 3,0 TFSi Avant Quattro – dba.dk – K
-
Płyn do wspomagania bulgocze...
miałem podobne objawy i okazało się że pompa do wymiany, miała spore luzy poprzeczne.
-
[ALL B5] Wymiana drążka zmiany biegów w automacie
Sory że odświeżam stary wątek ale do tej pory nie znalazłem odpowiedzi jak zdemontować ten drążek, a chciałbym wysłać do obszycia razem z kierownicą. Jak komuś się udało to pisać!!!
-
[B5 ADP] Płyn chłodniczy uciekł...
wiesz, miałem taki sam problem jakieś pół roku temu i wtedy zauważyłem że z pod pompy cieknie ale ubywało stopniowo. Pompę wymieniłem na nową i problemu nie było aż do ostatniej dłuższej trasy. Jak będę miał trochę czasu to rozgrzeję auto i postawie w garażu, będzie plama jak coś z pompy by ciekło. Ale dziwne jest że to tylko po tej trasie mi wzieło i tylko ze zbiornika, może jakiś wyciek na wysokości zbiornika?
-
[B5 ADP] Płyn chłodniczy uciekł...
Ostatnio miałem podobny problem, jechałem w trasę 600km, trochę przegoniłem po autostradzie, gdy dotarłem na miejsce wszystko było ok, gdy na drugi dzień rano chciałem odpalić auto zapaliła się kontrolka od wody, otwieram maskę a zbiornik pusty, jak się okazało tylko zbiornik, dolałem 1,3l płynu jeżdżę teraz krótkie trasy od 3 tygodni i płynu nic nie ubywa, olej też w porządku. Nie mam pojęcia co możebyć nie tak.
-
[B5 AFN] Problem z pompą wtryskowa
Ok będę szukał jakiegoś dobrego szpeca, jeszcze raz dzięki za info
-
[B5 AFN] Problem z pompą wtryskowa
Chwilowo jestem zagranicą, silnik już trochę jest w ropie ale wrócić trzeba jakoś ale jak tylko wrócę to od razu uszczelniam. nie wiesz może ile pompiarz bierze za taką wymianę uszczelki?
-
[B5 AFN] Problem z pompą wtryskowa
Wielkie dzięki, jeżdżę z tym wyciekiem już jakiś czas bo w sumie to cieknie ma zimnym silniku, jak sie rozgrzeje( pewnie paliwo) to wyciek zanika. Nic czekam nie uszczelnianie pompy...
-
[B5 AFN] Problem z pompą wtryskowa
A mi cieknie z pod tego elementu w którym jest czujnik, on jest przykręcany na cztery śruby, te troszkę niżej. Da się to też samemu uszczelnić czy tylko do pompiarza z tym?
-
[B5 AFN] Problem z pompą wtryskowa
A po czym można stwierdzić że czujnik jest uwalony?
-
[ALL B5] Nowa pompa chyba się zatarła
Witam, podłącze się do wątku, u mnie w zbiorniczku czasem pieni się płyn wspomagania i wtedy piszczy pompa, kolega wyżej napisał ze to zapowietrzenie. Mam pytanie, czy trudno samemu przepłukać układ i odpowietrzyć, czy lepiej dać to do jakiegoś szpeca?
-
[ALL B5] Obszycie gałki automatu. Możliwe?
Podłączam się do pytania bo też mam od dłuższego czasu zamiar zmienić skórę a nie mam pojęcia jak się do tego zabrać, mam tylko to
-
[ALL B5] Wymiana drążka zmiany biegów w automacie
8D0713161- spring shackle (nr 10 na rysunku)
-
Internetowa gra online
może wzięli się za nasz respekt teamowy bo ostatnio coś nie naliczało go wcale
-
[ALL B5] Wymiana drążka zmiany biegów w automacie
też już do tego doszedłem, znalazłem rysunek na który pokazana jest końcówka jako część wymienna ale jeszcze pozostaje problem jak zdjąć oryginalną końcówkę, trzeba będzie pokombinować
-
[ALL B5] Wymiana drążka zmiany biegów w automacie
w takim razie może ktoś kto ma i mógłby sprawdzic czy to da się rozebrac!?!?