Treść opublikowana przez alex3p
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
http://m.filmweb.pl/film/Gwiezdne+wojny%3A+Przebudzenie+Mocy-2015-671051
-
Podtlenek azotu w S4
Szybciej kompresor
-
Błąd P0088 za wysokie ciśnienie na szynie paliwowej
Taki sam jest w Tiguanie
-
Odpowietrzenie tylnych zacisków w ręku- jak to zrobić>?
Tam jest infolinia
-
Odpowietrzenie tylnych zacisków w ręku- jak to zrobić>?
W podpisie masz nr do niego
-
Odpowietrzenie tylnych zacisków w ręku- jak to zrobić>?
http://a4-klub.pl/index.php?/user/9446-dev/
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
trzeba było jechac do niego od razu a nie jezdzic do kogos komu wydaje sie że zna sie na hamulcach jakis czas temu miałem kłopot z tylnymi zaciskami w B6 (elektryczne) ciekły po obu stronach, hamulców brak nik nie chciał podjac sie naprawy, wszyscy chcieli wymieniac na nowe, koszt niebagatelny 1000zł/1szt okazało sie że wine ponosiły oringi, kazdy po 40 groszy po niecalej godzinie auto wróciło do żywych
-
budowa buggy 1.9 tdi 110km
Wlasnie szukalem i nie moge znalesc. stare czasy. Minelo juz 10 lat sprawował się wysmienicie szkoda tylko ze nie miał napedu na dwie osie
-
Miękki pedał hamulca po wymianie klocków i zacisków.
Tylnych zaciskow nie odpowietrzysz w jarzmach tylko w rekach, bylo juz pisane.
-
Pomiar szczelności dolotu i bulgotanie oleju
Szczelność robi sie z pominięciem turbo
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
stęskniłeś się ?
-
Materiały pomocnicze do wymiany rozrządu w A4 B6 1.9TDI
druciarze, a gdzie ustawienie synchro ?
-
audi a4 b5 1.8t czujnik doładowania turbo
musisz podpiąc zegar (manometr) Twój silnik nie ma Mapsensora
-
Quattro Czy tak ma być, czemu tak jest i po co to jest
Juz Ci pisalem ze kazde Q ma EDS, nie bylo bez tego systemu.
-
Quattro Czy tak ma być, czemu tak jest i po co to jest
Pompy sa takie same, jedyne co to w 97r zmueniono ich wygląd i sterowanie
-
Quattro Czy tak ma być, czemu tak jest i po co to jest
Kazde Q ma EDS Wystarczy podpiac VAGa i "wejść" w ABS Bedziesz miec info ABS/EDS 5.7
- Czy to jest 312mm?
-
Urlop nad Bałtykiem
Jak interesujesz się historia to jedz do Pennemunde
-
Po wymianie rozrządu 1.9TDI VP - Jak sprawdzić VAGiem fachowców ?
Tylko pompa jakie masz parametry ?
-
Po wymianie rozrządu 1.9TDI VP - Jak sprawdzić VAGiem fachowców ?
Sprawdzasz dawkę w bloku 001 A ustawienie kąta wtrysku w 000 w nastawach podstawowych
- Jarzma pod 312mm
-
AEB Jak zmierzyć ciśnienie ładowania turbiny
Przeciez dostales odpowiedz, czego jeszcze chcesz ?
-
budowa buggy 1.9 tdi 110km
Zrobilem kiedys baggiego na podwoziu vw t2 Silnik 2.0 benzyna 75km boxer na gaz podwozie skrocone o 1metr waga ok 750kg jezdzil z predkoscia ok 140km/h jutro wrzuce foty
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Bylem dzisiaj u Deva i widzialem jak montował przednie zaciski z A6 C7 do B8. tarcza 356mm czy jakos tak. Z nim gadaj na ten temat.
-
AEB Jak zmierzyć ciśnienie ładowania turbiny