Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michalmichalo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michalmichalo

  1. Michalmichalo opublikował(a) temat w 2.4
    Auto z LPG.Błąd jaki mi wyskakuję to Mnożąca adaptacja paliwa bank 1 lub bank 2.Gdy jest zimne to odpala i ma problemy z wejściem na obroty. Błedy nie wyskakują gdy śmigam tylko na PB i nie ma jakichkolwiek problemów z odpalaniem i wolnymi obrotami. Dodam tylko,że regulacja LPG została przeprowadzona jak i również wymiana filtrów. Czy to oznaka,że moje sondy się kończą czy gaz miesza?? A może to koniec korekcji długoterminowych??
  2. Cześć Mam dylemat czy sonda o nr BOSCH 0 258 005 179 będzie pasowała do mojego 2.4?
  3. Zadałem to pytanie ponieważ nie mam fizycznie obu przetwornic by porównać wielkość.Skoro pasuje to dobrze,wiem już co kupić.
  4. Pytanie moje brzmi czy pod spodem lampy z B5-tki dam radę zamontowac przetwornice z B6??Wielkościa są takie same??
  5. potrzebny numer częsci mocującej sprysk do zderzaka.W etce znalazłem tylko nr sprysku.
  6. Spotkane w Lesznie godzina około 16 na ul.Konstytucji 3maja.Czarny bądz granatowy Avant na flat fives z rejką LUB.Pozdrawiam kierownika Śmigałem z naprzeciwka srebrnym Avantem.
  7. Chciałem wymodzic sobie taki bajer,tylko samą sygnalizacje bez montażu ori alarmu. Potrzebuje stałe napięcie po zamknięciu auta pilotem czy ktoś z Was wie czy je znajdę i w jakim przewodzie?? Mam orginalne diody z boczków,które wymieniam na mrugające bo te obecne po podłaczeniu napięcia swięca stale. Pomoże ktoś??
  8. Michalmichalo odpowiedział(a) na pablo311091 temat w Audi A4 B5
    Cosworth? Chciałbym
  9. Michalmichalo odpowiedział(a) na pablo311091 temat w Audi A4 B5
    Z moim visco jest wszystko ok.Po zapięciu w ciepłe dni strasznie huczy co mnie denerwuje,chcę zmienić na elektrowentyl z tego powodu. PS.Sierra fajne auto! Posiadam takowe w garażu
  10. Michalmichalo odpowiedział(a) na pablo311091 temat w Audi A4 B5
    Bo denerwuje mnie dzwięk po zapięciu i spadek mocy.
  11. Michalmichalo odpowiedział(a) na pablo311091 temat w Audi A4 B5
    A ktoś z Was demontował visco i wstawiał wiatrak elektryczny??U siebie planuję taką przeróbkę.
  12. Coś się wydarzy w Lesznie?? Pod trapezem,lub galerią w ten weekend??Sobota?? Niedziela??
  13. Stag 4ECO Kme Diego Gold szyny wtryskowe Ac STAG Faro 8 mm Średnie spalanie gazu 13L
  14. Zakładaj,nie masz sie nad czym zastanawiać,a co najważniejsze obawiać.Znajdz tylko dobrego gazownika który dobierze odpowiednie graty.Ja mam od dwóch tygodni LPG w takim samym silnikui jestem bardzo zadowolonym.
  15. Ładna sztuka!Pogratulować Kolego jesteś z Leszna??
  16. Przy wymianie uszczelki miałeś zablokowany napinacz blokadą??
  17. Michalmichalo opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam wszystkich.Problem z doborem odpowiedniego sprzęgła.Dwumas i tarcza 210. Podrzuci ktoś z Was jakiś numer pasującego zestawu Sachsa bądz LUK-a?? Ja już zgłupiałem który bedzie odpowiedni. znalazłem nr tarczy Sachs-a która pasuje 1864533133
  18. Będzie jakiś spot w Lesznie czy nikt nie ma czasu??
  19. Nie norma ważna,tylko lepkość
  20. Cześć.Przymierzam się powoli do zakupu opon letnich w rozmiarze 205/50/17 i chciałem pójść w stronę RunFlatów. Mam tylko obawy czy za dużo nie stracę na komforcie podróżowania??W aucie mam zawieszenie 1BE i koła 16 cali Do tego zestawienia nie mam zastrzeżeń,tylko czy przy zmianie profilu i runflatach będzie tak samo??
  21. Przymierzam się do montażu RNS-E.Posiadam obecnie ori Navi Plus i tak średnio jestem zadowolony z tego radia Co konkretnie będę potrzebował??? Radyjko to wiadomo,ale z jakiego auta szukać?? Z B6??? Co jeszcze??Podpowiedzcie Panowie.
  22. Niebieski przedlift Avant B5 1.8 widziany dzis na krajowej piątce.Mrugnąłem światełkami gdy zauważyłem naklejke klubową na klapie.Rejestracja PKS..... Pozdrawiam kierownika Leciałem Srebrnym poliftowym Avantem.
  23. Michalmichalo odpowiedział(a) na soul87 temat w 2.4
    ARJ zalany Mobilem 10w40 od wymiany przejechane 6 tyś i nadal max na miarce.Trochę to dziwne,ale prawdziwe.
  24. Czujnik nowy czy używka??jeśli nowy to jakiej firmy???
  25. Rozrząd ustawiasz na znaki,odkręcasz koło wałka.Jest tam wpust,więc nic nie trzeba znaczyc.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.