Treść opublikowana przez HatefulEvil
-
Kupno używanego haka. Co dalej?
Jak wygląda kwestia wbicia w rejestr takiego haka. Kupuje od kogoś hak. Co on musi mi dać by ten hak był coś warty. Czy mogę go sobie sam założyć? Na koniec po prostu jadę do stacji diagnostycznej i oni wbijaja mi go do dowodu rejestracyjnego? EDIT: i jak rozpoznać "oryginalny hak audi"?
-
Logi 003 i 011
Turbo wyczyszczone wężyki do 75 wymienione: http://vaglog.pl/log_201168.html odcina moc przy około 180 km/h i później bez zgaszenia silnika nie chce jechać więcej jak 120 i wciąż błąd ciśnienia w układzie dolotowym 575. Gdzie szukać problemu? Edit: Tak wyglądały przed czyszczeniem http://vaglog.pl/log_197479.html http://vaglog.pl/log_197480.html
-
Łopatologiczny test zaworu N75
Co z tym zrobić? I jaki ostro. Ostro to mi nie doladowywalo bo prawie dwukrotnieniejsza miałem dawkę a tu nie przeladowywuje więcej jak 10% xd
-
Łopatologiczny test zaworu N75
Turbo wyczyszczone: http://vaglog.pl/log_201168.html odcina moc przy około 180 km/h i później bez zgaszenia silnika nie chce jechać więcej jak 120 i wciąż błąd ciśnienia w układzie dolotowym 575
-
Błąd po odpaleniu silnika
No to będę to kontrolować co jakiś czas, a że silnika raczej nie katuje to moje obawy trochę się rozwiały Jeżeli wachania nie wzrosną to będę tylko bardziej pilnował mechanika przy następnej wymianie rozrządu.
-
1.9 TDI AFN i 1Z Montaż tempomatu
WTF is that? http://allegro.pl/pompka-tempomatu-audi-a4-b5-811907325-i5003418314.html i jeszcze jakieś sterowniki widziałem, czy to jest potrzebne do automatycznej skrzyni?
-
1.9 TDI AFN i 1Z Montaż tempomatu
Rozumie, że fis nie jest potrzebny do tempomatu?
-
Uchwyty tylnej kanapy
Są 2 rodzaje takie bolce boczne i pręt taki "zagięty na płasko". W ogóle tego nie ogarniam chyba, że ludzie na forach i allegro mylnie podają roczniki, bo odnoszę wrażenie, że auta z tych samych roczników zdarzały się i z jednym mocowaniem i z drugim...
-
Spryskiwacze mgłowe A4 B5
Czy z tym grzaniem sprysków chodzi o to by rozpuścić jakąś zmarzline w dyszy by nam czegoś nie rozwaliło czy o to by płyn ogrzewać? Bo jeśli to pierwsze to chyba powinno to bardziej na zasadzie świec żarowych działać, niżeli stałego grzania.
-
Błąd po odpaleniu silnika
W tym sek że Rozrząd miałem niedawno wymieniany. To jakie wachania są dopuszczalne?
-
Błąd po odpaleniu silnika
Jakiś remont silnika wisi w powietrzu czy kwestia regulacji? ^^' Swoją drogą czy to coś poważnego? Na co może mieć wpływ taki luz?
-
Błąd po odpaleniu silnika
Nawet ze słabym aku? http://vaglog.pl/log_199961.html Ustawienie pompy wtryskowej między 49 a 63 to chyba mieści się w normie?
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Zbieram info na razie tyle co się da. Do pompki zajrzę "w odpowiednim dniu i o odpowiedniej porze" bo nie potrafiłem jej spod paska wyjąć. Teoretyzuje tylko, że jeśli pilot jest z alarmu to pewno 2 piloty 1 z pompki a drugi z alarmu będą się gryźć. Chyba, że uda mis ię to obejść ale do elektronika trochę mi daleko, tym bardziej, że alarm jakiś no name i żadnego schematu pewnie nie dorwę. EDIT. przypomniało mi się, że robiłem fotkę http://www.pliki.amt-alarmy.pl/AMT/MULTIBLOK%20155.00.05%20-%20Instrukcja%20i%20Schemat.pdfto jest chyba mój ukryty włącznik, który możliwe, że z alarmem i centralnym nei ma nic wspólnego. A to mój alarm http://micarcb.pl/alarmy-autoalarm-minicar-686h-13015/p,90520#description W sumie nie wygląda tak źle ten alarm, może do niego dorobie sobie scyzory? Tylko musiałbym wyłączyć opcje automatycznego zbrojenia bo strasznie mnie wkurza. Tylko nie wiem na jakich częstotliwościach on pracuje jutro rozbiorę nadajnik i wybadam może w środku będzie napisane. EDIT 2 Ze względu na to, że będę zmieniać prawdopodobnie blachy na polift rozsądniej w moim wypadku byłoby kupić kluczyki z kompletem zamków i stacyjką. Tylko przeglądając aukcje zauważyłem, że w polifcie stacyjki sprzedają razem z... kolumną kierowniczą? Czyżby miało to nie podejść do przedliftu?
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Pewnie alarm będę musiał wywalić
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
czyli raczej powinienem meic zamek centralny ori? kiepsko by było wszystkie zamki wymieniać pod ori pompke...
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Wiem wiem czytałem tylko tak na szybko nie mogłem dostać się do pompki. Skoro mam piloty ale nie scyzoryki, to jeśli pompka jest ori to sterowanie radiowe musiałoby być drobione. Da się tak? Na gabce nie widziałem żadnych numerów.
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Powiedzcie mi bo zajrzałem do schowka i moja pompka była w jakiejś gąbce wsadzona a nie w styropianie i mam wątpliwości czy to oryginał. W dodatku mam dorabiany alarm i otwieranie drzwi pod tapicerką też niezbyt oryginalnie wyglądało jak tam zaglądałem. Kluczyk wygląda tak: http://www.gg.pl/dysk/XvTpBpmRTi_3X_TpBpmRzWg/Kluczyk.JPG. Czuje też, że będę mieć problem z immo bo mam chyba najstarszą wersję zegarów i immo jest osobno (wyczytałem gdzieś, że jak tablica zegarka nie ma liczb to immo jest osobno a nie w liczniku). Czy to mogłabyć oryginalnie B5 bez centralnego zamka? Czy wszystkie miały centralke a tutaj z alarmem ktoś dorobił pilot?
-
Zmiana blach z przedliftu na polift
Nie jestem w temacie więc nie rozumiem za bardzo stwierdzenia, że nie dało się jej zaprogramować, ale działa normalnie?
-
Zmiana blach z przedliftu na polift
A czy są jakieś scyzoryki do przedlifta? A co próbowałeś zrobić czy nie udało Ci się wpiąć i od razu dałeś se siana? W sensie cała pompka nie działa czy otwieranie klapy?
-
Zmiana blach z przedliftu na polift
Jeśli będę też zmieniac pompke to przeciez moge do pompki po oryginale poprowdzic? Dodatkowo co do pompki, przeczytałęm czyjś post, że nie pasują pompki, bo mają inne kostki?
-
Zmiana blach z przedliftu na polift
Ciekawe, myślałęm, że to tylko sedan miał taki bajer, bo nie wyobrażam sobie tego w avancie. Czyli jak nie zrobię tego na sterowanie elektroniczne to ręcznie nie ma jakiejś opcji by otwierać klapę?
-
Wady I Rdza
Pod tylnymi błotnikami też są te pianki?
-
Zmiana blach z przedliftu na polift
A drzwi? i w sumie schowek? xd i co znaczy ze zamek w klapie jest inaczej sterowany? chodzi o to ze elektronicznie?
-
Otwieranie klapy bagażnika w sedanie z pilota, montaż siłownika i zamka
To avant poliftowy oryginalnie czegos takiego nie ma? Czy jest to kwestia pakietu?
-
Błąd po odpaleniu silnika
Zimno było xD nie wiem czy świece działają, może też przesadziłem z tymi 5s, Jeśli normalnie odpala sekunde to powiedzmy, że przy zimnie 3s . A co do kątu wtrysku, to niby robił mi rozrząd spec co składa auta z niemiec to wydaje mi się, że to ogarnął, ale spróbuję to sprawdzić jak będę miał chwilę - gorzej jeśli będę miał to przestawić...