Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dzięki Tomek dasz radę sprawdzić jaki numer ma ta ramka w ogóle? Siedzę tylko na tel. i cieżko coś tak znaleźć Wysłane z iPhone 8E19415675PR
  2. Poczytaj tu o zmianie https://a4-klub.pl/index.php?/topic/299470-zmiana-przodu-na-poliftowy-2012-2015/
  3. A piecowo ktoś we Wrocławiu przyciemnia szyby ? Mam przyciemnione folią, ale jakoś średnio to wygląda jak dla mnie
  4. zależy co masz na myśli bo możesz tylko oczyścić lakier i nałożyć wosk a możesz zrobić korekte i jakaś powłokę lub też wosk. Pierwsza opcja jest do ogarnięcia samemu bez jakichś dużych kosztów natomiast opcja korekty to droższy biznes dochodzi kilka rzeczy które podnoszą cene. myjesz auto chemia na bezdotyku?jak robi bez cleanera to ile ma mu wytrzymać ten wosk?
  5. Ciężko mi określić co mi nie pasuje. Bardziej byłem zadowolony jak kupiłem swoje pierwsze b5 niż to b8 może dla tego że chciałem 3.0 z q a wyszło mi znowu 2.0 . Może uda się odłożyć jakąś kaske na jakieś mody i wróci zadowolenie
  6. po detailingu może założę temat narazie nawet nie mam zdj bo nie mam czasu Zwykle b8 wewnętrzny sline, panorama. Szukałem 3.0 ale odpuściłem bo ich stan nie był zbyt dobry wiec padło na zwykłe 2.0 caga. Narazie jestem średnio zadowolony. Wgl mi ta b8 nie leży
  7. Jeszcze złożona nie jest. W następnym tyg montują błotnik i idzie do lakiernika. Także musiała to być inna b7
  8. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    hak na 100 % ori. Jeszcze czymś te belki się różnią żebym dobra kupił
  9. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie ma opcji żeby mi się to przydało. Jak po odłączam to wszystko od haka to jakiś błąd będzie nie? Jak go wykodowac?
  10. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A jak hak jest schowany to nic nie wadzi jak się założy zwykły zderzak?
  11. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chciałbym zmienić zderzak na lifta z tyłu ale mam hak i nie wiem czy mogę założyć zwykły zderzak który nie jest do niego przystosowany? Hak cały czas jest schowany bo nie mam potrzeby go uzywac. Czy ewentualnie bez problemu można go całkowicie wyrzucić?
  12. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    cieszył by się bardzo Patrzyłes na ta wiązkę?
  13. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    to głupi pomysł nie jest. Musze się rozejrzeć ile to kosztuje. jeszcze tylko mocowanie błotnika i będzie składana. A Ty jak tam stoisz ze sprawą?
  14. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    nie warte świeczki, koszta podobne do RNSE, żeby to wstawić od początku do końca... szkoda no ale nic, może kiedyś zmadrzeje
  15. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    jak jest temat navi to zapytam. Ojciec nie chce rns tylko chorusa III chyba. Jak jest z navi na fisie w b7? co do tego jest potrzebne?
  16. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    H4mm3r mam nadzieje ze Ty teraz tez będziesz miał w tej cenie
  17. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Nic nikogo nie ominęło
  18. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    q3 mojego wujka jak i tiguan drugiego ma te problemy ale w ASO mówią ze to nie problem dla tych silników
  19. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ale spodobało mi się jak to w exeo wygląda
  20. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Montował ktoś wtyczkę aux tak jak jest to w exeo? Pasuje wgl ta cześć w tunelu z exeo do b7 ? Chodzi o część o tym numerze 3R0863284
  21. mogę Ci je dać bo i tak leżą a z tego co pamiętam są w stanie idealnym. Kupiłem kiedyś boczki i one były przy nich
  22. mam jakieś dekory w drzwi jak chcesz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.