Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mario.mario

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mario.mario

  1. mario.mario odpowiedział(a) na mario.mario temat w Audi A4 B6
    xenon
  2. mario.mario opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    witam, potrzebuję nr oprawy żarówki postojowej do b6, rozpadła się w rękach i mam brak lewego postoju.
  3. witam, dzisiaj woda z klimy zamiast na zewnątrz zaczęła pomywać dywanik pasażera. ktoś ma jakiś pomysł co to może być? może jakiś wężyk odprowadzający się rozłączył albo zatkał? żonie już w klapkach chlupocze
  4. mario.mario odpowiedział(a) na azure temat w Audi A4 B6/B7
    jaki koszt?
  5. a może być za mało czynnika?
  6. nie mam vaga
  7. witam, ostatnio zauważyłem, że po dłuższej jeździe klima słabo chłodzi. na początku jazdy wszystko jest ok, a po mniej więcej godzinie niema różnicy między econem, a klimą. po wyłączeniu klimy na chwilę wszystko wraca do normy. nie wiem czy to słabe chłodzenie, czy za mało czynnika. drugi sezon jeżdżę bez serwisowania. ma ktoś jakiś pomysł?
  8. może ktoś rozszyfrować te felgi? http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-8-t-s-line-sprawdz-ID6y4HPx.html?post_id=885482981518225_885482978184892#_=_
  9. ok, dzięki, widzę że jesteś z w-wy, ja tam pracuję więc moglibyśmy się jakoś zgrać?
  10. witam, potrzebuję kogoś do pomocy przy prawdobodobnie pęknietym wężyku tylnego spryskiwacza, chętnie zapłacę żeby ktoś zrobił, bo przy moim szczęściu up...dolę wszystkie możliwe zatrzaski .
  11. witam, potrzebuję kogoś do pomocy przy prawdobodobnie pęknietym wężyku tylnego spryskiwacza, chętnie zapłacę żeby ktoś zrobił, bo przy moim szczęściu up...dolę wszystkie możliwe zatrzaski .
  12. witam, potrzebuję przegub wewnętrzny do BEXa, jak to wygląda cenowo?
  13. mario.mario opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    potrzebuję przegub wewnętrzny do BEXa, podobno można dostać na forum?
  14. dzięki, podaj dokładnie , który dział bo o częściach są dwa.
  15. witam, mam pytanko, czy przegub wewnętrzny występuje oddzielnie czy tylko razem z półosią i dostępny jest tylko w serwisie? orientuje się ktoś w cenie?
  16. jakie masz najbliższe wolne terminy? intresowałoby mnie dobre czyszczenie,korekta i zabezpieczenie, może full opcja, jestem z łukowa, jakiś kontakt do ciebie?
  17. załatwiłem to nitonakrętką bez rozbierania, tym razem stalową z kołnierzem M8, trzeba było delikatnie rozwiercić ale traz trzyma jak diabeł sołtysa .
  18. tapicerka jest na wcisk czy inaczej zamocowana? nie chciałbym połamać.
  19. może, ale myślałem o wspawaniu całego mocowania na stałe, spróbuję tych nitonakrętek, jaki tam jest gwint?
  20. próbowałem, ten koniec świata trwał 2 miesiące, wyszło razem z nitem i dalej jest problem, a dodatkowo jeszcze uszczelka odstaje, bo trzeba było ją zdjąć w tym miejscu, żeby nitownica podeszła
  21. tak jak u mnie odpadła zgrzewana nakrętka, najprościej byłoby to delikatnie podspawać, tylko boję się, że coś się w środku zapali
  22. dzięki,chodziło mi bardziej o to czy nic się nie zapali od temperatury w środku słupka, czy jest pusty, czy wypełniony jakąś łatwopalną pianką, izolacją lub zabezpieczeniem antykorozyjnym. poniżej jest też wlew paliwa i stąd moje obawy.
  23. witam, zerwało mi się mocowanie siłownika tylnej klapy w avancie, wiem, że jest tam trudny dostęp. czy mozna to delikatnie podspawać, nic się nie zapali w słupku od środka, mam na myśli jakąś izolację, piankę itp. robił to ktoś? będę wdzięczny za podpowiedź.
  24. witam, jaka instalacja do a4 b6 1.8 T (bex) 190KM, 2003r.?
  25. witam, mam problem z siłownikiem tylnej klapy b6 avant [bEX]. odkręciło się mocowanie siłownika w tylnym słupku. prosiłbym o pomoc w jego rozebraniu. pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.