Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcindlug

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcindlug

  1. to zawsze sie tak konczy a wycena jeszcze bez strojenia i innych drobiazgow ktore skladaja sie na okragla sume
  2. przyznam ze nie liczylem jeszcze wszystkiego ale pi razy oko 15 tysiecy. niestety nie zrobi sie tego po kosztach tak na szybko usiadlem i to co pamietam wypisalem ponizej: kapitalka 4000 turbo 5000 kolektor 1800 wydech 2000 wtryski 800 panewki acl 400 kucizna 3500 ic 450 dolot, orurowanie ic 600 sprzeglo 2000 pompa paliwa 500
  3. wszystkie v8 z tamtych lat sa identycznej budowy wiec kazdy da sie upchnac. oczywiscie ze da sie z manualem. napisalem o abz bo to najlatwiejszy do zdobycia silnik ale nigdy nie wystepowal z manualna skrzynia. dlatego w wycenie jest zamach ktory zwyczajnie jest drogi i trudny do zdobycia jako ze mialem 1.8t to uznalem ze latwiej bedzie zostac przy tym co jest. dlatego wlasnie skladam 1.8t 400KM
  4. to jest oczywiste. w moim przypadku to bylo pominiete bo albo juz mialem albo mialem miec dlatego wycena dotyczy tego co pod maska
  5. jakis czas temu interesowalem sie tematem v8 w b5. rozmawialem z czlowiekiem ktory robi takie swapy do wlasciwie kazdego auta jakie mu sie podstawi (guzior z brmotors). otrzymalem wtedy orientacyjny wykaz kosztow: Wiec: silnik - jakies 3000zł sprzeglo i zamach - ok 1000zł vems - 2300 montaz silnika i strojenie - 3500 do tego graty typu chlodnica, wiatraki, poduszki itp itd - ok 1000-1500zł temat dotyczyl swapa v8 abz ktory szedl tylko z automatyczna skrzynia. w kosztach ujety jest vems czyli komputer stand alone. na dzien dzisiejszy montowany jest komputer emu ktory jest okolo 400pln tanszy
  6. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja rowniez
  7. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nowe pokaz
  8. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jakos mnie te wszystkie esy i eresy nie ruszaja. Jednak avancik w dieslu jest najlepszy! Jeszcze bez glupiego q zeby palil mniej
  9. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bede zgadywal - rs4, 4.2 v8, 450KM, S-Tronic
  10. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wydaje mi sie ze ja rowniez nie dam rady
  11. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    po egzorcyzmach moze ktos wezmie
  12. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Do kibla?
  13. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mowisz jak bys tu byl
  14. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To jest juz po radzieckiej stronie wisly
  15. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pozdrowienia z Przasnysza
  16. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Czesc Seba_LDZ :* <3
  17. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Czy dobry to sie okaze naprawiles juz?
  18. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Turbo przyjechalo
  19. zrob swap na 1.8t
  20. Nareszcie prawdziwa muzyka do auta
  21. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Sympatyczna pani pukalbym jak jehowy do drzwi
  22. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zapytaj w snb. Jesli mnie pamiec nie myli to siedza gdzies na rewolucji
  23. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to musze miec ich wiecej?
  24. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Czesc dziewczyny
  25. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zapomniales dodac ze cyklista

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.