Treść opublikowana przez marcindlug
-
Swap v8
to zawsze sie tak konczy a wycena jeszcze bez strojenia i innych drobiazgow ktore skladaja sie na okragla sume
-
Swap v8
przyznam ze nie liczylem jeszcze wszystkiego ale pi razy oko 15 tysiecy. niestety nie zrobi sie tego po kosztach tak na szybko usiadlem i to co pamietam wypisalem ponizej: kapitalka 4000 turbo 5000 kolektor 1800 wydech 2000 wtryski 800 panewki acl 400 kucizna 3500 ic 450 dolot, orurowanie ic 600 sprzeglo 2000 pompa paliwa 500
-
Swap v8
wszystkie v8 z tamtych lat sa identycznej budowy wiec kazdy da sie upchnac. oczywiscie ze da sie z manualem. napisalem o abz bo to najlatwiejszy do zdobycia silnik ale nigdy nie wystepowal z manualna skrzynia. dlatego w wycenie jest zamach ktory zwyczajnie jest drogi i trudny do zdobycia jako ze mialem 1.8t to uznalem ze latwiej bedzie zostac przy tym co jest. dlatego wlasnie skladam 1.8t 400KM
-
Swap v8
to jest oczywiste. w moim przypadku to bylo pominiete bo albo juz mialem albo mialem miec dlatego wycena dotyczy tego co pod maska
-
Swap v8
jakis czas temu interesowalem sie tematem v8 w b5. rozmawialem z czlowiekiem ktory robi takie swapy do wlasciwie kazdego auta jakie mu sie podstawi (guzior z brmotors). otrzymalem wtedy orientacyjny wykaz kosztow: Wiec: silnik - jakies 3000zł sprzeglo i zamach - ok 1000zł vems - 2300 montaz silnika i strojenie - 3500 do tego graty typu chlodnica, wiatraki, poduszki itp itd - ok 1000-1500zł temat dotyczyl swapa v8 abz ktory szedl tylko z automatyczna skrzynia. w kosztach ujety jest vems czyli komputer stand alone. na dzien dzisiejszy montowany jest komputer emu ktory jest okolo 400pln tanszy
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Jakos mnie te wszystkie esy i eresy nie ruszaja. Jednak avancik w dieslu jest najlepszy! Jeszcze bez glupiego q zeby palil mniej
-
Spociki Łódzkie
Bede zgadywal - rs4, 4.2 v8, 450KM, S-Tronic
-
Spociki Łódzkie
wydaje mi sie ze ja rowniez nie dam rady
-
Spociki Łódzkie
po egzorcyzmach moze ktos wezmie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Mowisz jak bys tu byl
-
Spociki Łódzkie
To jest juz po radzieckiej stronie wisly
-
Spociki Łódzkie
Pozdrowienia z Przasnysza
-
Spociki Łódzkie
Czesc Seba_LDZ :* <3
-
Spociki Łódzkie
Czy dobry to sie okaze naprawiles juz?
-
Spociki Łódzkie
Turbo przyjechalo
-
Zmiana Dolotu Audi A4 B5 1.8
zrob swap na 1.8t
-
Muzyka w naszych autkach
Nareszcie prawdziwa muzyka do auta
-
Spociki Łódzkie
Sympatyczna pani pukalbym jak jehowy do drzwi
-
Spociki Łódzkie
Zapytaj w snb. Jesli mnie pamiec nie myli to siedza gdzies na rewolucji
-
Spociki Łódzkie
to musze miec ich wiecej?
-
Spociki Łódzkie
Czesc dziewczyny
-
Spociki Łódzkie
Zapomniales dodac ze cyklista