Treść opublikowana przez marcindlug
-
Spociki Łódzkie
teraz jak cos widzisz przed soba to czas operayjny skrociles o polowe
-
Spociki Łódzkie
ja wezme kompa i vaga
-
Spociki Łódzkie
wezme wezme
-
Spociki Łódzkie
zgarnac cie ?
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
sprowadza sie to do konkluzji ze musisz przyjechac "miętka pytko" cyt. Paulo Coelho
-
Spociki Łódzkie
wyglada na to ze bedzie. w pierwszym poscie masz info gdzie sie zbieramy
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
cytując Paulo Coelho "Lubie to!" przyjedziecie z mugenem ?
-
Spociki Łódzkie
Mariusz masz w domu plyte lub obraz plyty z windowsem xp ? jezeli tak to moge ci zdalnie zrobic instalacje jezeli wyrazisz taka wole
-
Spociki Łódzkie
a to mi sie stacje pojebaly dzieki za wyprowadzenie z bledu tak czy inaczej na zadnej z nich nie tankuje
-
Spociki Łódzkie
Klysiu - jedyny lukoil ktory kojarze to ten przy rondzie korfantego. o tego ci chodzi ?
-
Spociki Łódzkie
Kimi.. czy chcesz nam przez to powiedzieć, że nie jesteś Anonymous ? nie jesteś legionem ? mamy Cie nie oczekiwać ? masz racje że to nie byli hakerzy tylko script kiddies. nie zmienia to jednak faktu, że hasła w stylu admin1 czy d*pa.3 to żadne hasła... to że doszło do "cyfrowej apokalipsy" oznacza że rządowe systemy informatyczne nie są przygotowane na prawdziwe ataki cyfrowe a miliony wydane na "zabezpieczenia" zostały wyrzucone w błoto. cytując klasyka "jak krew w piach!"
-
Spociki Łódzkie
Kimi nie wiem czy wiesz ale Seba jest za acta ! wiesz co z nim zrobic ?
-
Spociki Łódzkie
a co to za homoseksualne praktyki ? az strach wejsc do dzialu...
-
Spociki Łódzkie
mariuszzgierz dziś widziany na Pabianickiej ja na nocny spot jade na 100%. znajomi sa organizatorami i obiecalem ze bede
-
Spotkania na drodze
dzisiaj okolo 12 ciemny B5 avant EL 194** na skrzyzowaniu Mickiewicza/Kosciuszki, znaczek na klapie. pozdrawiam
-
Spotkania na drodze
Srebrne A4B5 EL 666*** widziane okolo 9.30 przy skrzyzowaniu Jana Pawla i Pabianickiej. Pozdrawiam
-
Spociki Łódzkie
mnie rowniez nie lezy :/ wstydzisz sie znaczka audi czy co ?
-
Spociki Łódzkie
tez tak mialem kazde auto ktore bede posiadal w przyszlosci bedzie mialo ksenon w pierwszej kolejnosci. moc mozna zrobic pozniej
-
Spociki Łódzkie
znam i wlasnie dlatego pisze. wiem ze proces legislacyjny do tej pory byl hmm, powiedzmy ze nie do konca jawny (bo nie uznaje za jawny informacji umieszczanych na 40 stronie komunikatu prasowego ministerstwa rolnictwa i rybolostwa). wierze ze po zrobieniu halasu wokol acty opozycja zrobi to co do niej nalezy - bedzie w opozycji ja telewizji nie ogladam i jestem na dyle dojrzaly umyslowo ze jestem w stanie sam oceniac informacje ktore do mnie docieraja. inna sprawa to fakt ze jezeli w parlamencie odpadnie acta to cichaczem powoli i tak wprowadza te zapisy i w tym wypadku zwykla wiekszoscia. media staraja sie wmowic kazdemu ze to walka piratow z rzadem a jest to gowno prawda. idea ktora przyswieca tej umowie jest jak najbardziej sluszna ale nie kosztem praw i swobod obywatelskich. przeciez niedopuszczalne jest zeby podstawa prawa obowiazujacego w kraju, domniemanie niewinnosci, zostalo zniesione ze wzgledu na widzi mi sie koncernow. ochrona danych osobowych rowniez idzie w niepamiec, sady moga wydawac postanowienia bez wysluchania drugiej strony. prawa jakie chca przeforsowac w tym dokumencie stoja w sprzecznosci z Konstytucja RP. nie wiem jaki bedzie uklad sil za 2, 3 czy 4 lata ale wiem ze zadna partia nie powinna sie zgodzic na takie zapisy. boli mnie bardzo to ze w demokratycznym panstwie wladza nie liczy sie z glosem tych ktorzy pozwolili na rzadzenie tym a nie innym ludziom. to juz nie jest demokracja a dyktatura.
-
Spociki Łódzkie
Pantonik ale powiedz mi prosze jaka demagogie ? ja tylko stwierdzilem fakt. acta pomimo podpisania nie ma zadnej mocy wiazacej - jako umowa miedzynarodowa MUSI byc ratyfikowana i juz. bez dopelnienia procesu legislacyjnego nie ma zadnej mozliwosci wejscia w zycie. jakos nie widze zeby 2/3 parlamentu bylo za. wejscie do UE to byl proces trwajacy kilka lat ale samo podpisanie umowy rowniez musialo byc ratyfikowane wiekszoscia 2/3. jedyna roznica to referendum czy faktycznie chcemy wejsc.
-
Spociki Łódzkie
to ze podpisali porozumienie acta jeszcze o niczym nie swiadczy. nie przypominam sobie zeby cokolwiek sie w tym temacie zmienialo - potrzebne jest jeszcze przeglosowanie w parlamencie wiekszoscia 2/3 glosow tej umowy miedzynarodowej. po i psl nie maja 2/3 a inne partie i kluby nie strzela samoboja tak jak zrobili to milosciwie nam panujacy.
-
Spociki Łódzkie
to czy daje po oczach to nie kwestia barwy tylko ustawienia lamp. a to temat na ktory jestem bardzo wyczulony. hidy mam wlozone na poczatek. nigdy wczesniej nie jezdzilem na ksenonie. teraz juz wiem ze w razie padniecia palnikow czy przetwornic wleci ori
-
Spociki Łódzkie
ja to niesmialy jestem mam u siebie 6000k tylko i wylacznie ze wzgledu na to ze nie mieli pod reka palnikow 4300. lampy mi sie podobaja, podoba mi sie jak swieca i juz. tu nie ma co sie rozpisywac nad wyzszoscia kolorow. czy bedzie to 4300, 5000 czy 6000 jest nieistotne. istotny jest fakt ze bedzie swiecilo lepiej niz jakakolwiek tradycyjna zarowka