Treść opublikowana przez karpatka
-
ABS i ASR - cykliczny problem
Nie wiem czy mam dobre informacje ale to chyba każde audi tak ma taki pakiet bezpieczeństwa u mnie jest podobnie
-
[Ważne] Fotele combi/sedan
Witam mam sedana z kubełkami szmacianymi fotele mają elektryczne lędźwie reszta manual. Znalazłam w okolicy kombiaka ze skórą w środku z tym że fotel kierowcy ma prócz lędźwi elektryke z tyłu kanapa jest składana tak jak u mnie. I tu moje pytanie da radę to wyrzezbic aby podeszło do sedana ? Tak żeby elektryka w fotelu kierowcy działała oraz aby tylną kanapę upchnąć? Wszystkie porady mile widziane
-
Jakie paliwo lejecie do 2.0 TDI ? - praktyczne opinie
Dokładnie na orlenie verva to nabijanie komuś kasy tak jak na shelu v-power także leje zwykły ON i nie widzę żadnej rożnicy
-
gwint a wahacze
To zależy bardziej od wachaczy jak lipne to czy gwint czy normalny zawias i tak się posypią i na odwrót jak dobre to i na gwincie potrzymają
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
A ja sobie czytam alchemie uwodzenia polecam każdemu facetowi
-
Zawieszenie gwintowane
No i po ptakach Gwint już w garażu na pokładzie AGW
-
Parująca przednia lampa - strona kierowcy
Może się gdzieś rozkleił i będzie trzeba na nowo złożyć ? Ale najlepiej dekle posprawdzać i inne możliwe nieszczelności szkoda rozklejać jak to nie od tego
-
Zawieszenie gwintowane
Siema co sądzicie o nim ? Podejdzie do sedana fwd ? Warto brać ? Tym bardziej że wymiana za stare fele które zagracają http://olx.pl/i2/oferta/zawieszenie-gwintowane-audi-a4-passat-b5-CID5-ID7cRCn.html?ref%5B0%5D%5Bajax%5D=1&ref%5B0%5D%5Baction%5D=myaccount&ref%5B0%5D%5Bmethod%5D=answers&ref%5B1%5D%5Bpath%5D%5B0%5D=877082163&ref%5B1%5D%5Bparams%5D%5Bref%5D%5B0%5D%5Bajax%5D=1&ref%5B1%5D%5Bparams%5D%5Bref%5D%5B0%5D%5Baction%5D=myaccount&ref%5B1%5D%5Bparams%5D%5Bref%5D%5B0%5D%5Bmethod%5D=answers&ref%5B1%5D%5Bparams%5D%5Brefresh%5D=1&ref%5B1%5D%5Bajax%5D=1&ref%5B1%5D%5Baction%5D=myaccount&ref%5B1%5D%5Bmethod%5D=answer
-
Gwint V-Maxx z reg. twardości czy Weitec GT-K ?
A nie chcesz się jednego pozbyć ??
-
Air Ride !
Wejdź na stronkę mapet tuning tam na pewno ci doradzą w sprawie air ride
-
Stuki przy przyspieszaniu
Miałem to samo. Dałem gęstszy smar w gumy od przegubów i mam spokój także obstawiam przegub
-
Przekładka z przedlifta do polifta wnetrza
też tak chciałem zrobić i też musztardówke miałem do wzięcia ale widzę ze poszukam sobie recaro i po problemie bez rezania
-
Piszczenie hamulcy
też tak miałem i okazało się że tarcze nie odtłuszczone były ale przyczyn może być wiele od nie wyczyszczenia po przez zaciski lub wadliwy sprzęt
-
Jakie tarcze i klocki pod 312mm.
zimmerman + ferodo i kosa
-
Dla niektórych 4 kółka i kierownica.
Up up ---------- Post dopisany 09-07-2014 at 07:22 ---------- Poprzedni post napisany 06-07-2014 at 05:15 ---------- No i nowe klamoty zamówione Boczki pod 4 elektryki Podloga pod silnik Nowe gumowe listwy na drzwi Nowa klameczka Wiązki pod 4 ele Foty po montażu Dawno mnie tu nie było i między czasie się trochę działo mianowicie niekontrolowany poślizg po którym : -pękł zderzak -rozsypała się chłodnica -intercooler do wymiany -oponki również -posypał się halo -oraz ranty na felgach poszarpane Foteczki: Także: -zderzaczek został pospawany i odmalowany -chłodnica i intercooler wymienione -OOOO otrzymało 2 nowe nanki i 2 conti sport -halo zamontowane nowe ori -a felgi zostały wymienione i są na fotkach wcześniej Następnie zostały wykonane drobne naprawy i mody. Autko otrzymało: -nowy rozrząd,pasek,hydronapinacz oraz pompę pakiecik od ruville lecz standardowo w pudełku wszystko INA -razem został wymieniony olej na Castrol Edge 5W40 oraz filterek -pasek wieloklinowy alternatora -napinacz alternatora -napinacz klimy -zamontowana została podloga pod silnikiem -CCCO otrzymało ramkę halo -oraz nowe welurowe dywaniki
-
[ALL B5] Mój Kermit;D
No konkret furka powodzonka w modach
-
8 głośników b5 lift?
Na stoprocent głośnik dwudrożny jest x2
-
podłokietnik z a6 do a4
Myślę że lepiej sam podłokietnik po co dopłacać za tunel no chyba że w twoim nie ma jak zamontować
-
Zmiana tapicerki siedzeń i boczków
Jeśli ci nie zależy na jakimś typowym kolorze obszycia to kup używki a jeśli chcesz jakąś specjalną tapicerka dla projektu to obszyj . Mi się zawsze marzyła ciemno brązowa tapicerka
-
Wybór dywaników - który lepszy?
Tylko nie chrom to jest strasznie wieśniackie te welurowe spoko choć ja osobiście szukał bym ori używek lub sprawdził cene w ASO
-
Grupowy program w BRK Inowrocław
No to jak wynegocjujecie dobry rabacik to i ja się piszę
-
Fotele recaro
Witam przeglądam fotele recaro i od różnych modeli OOOO wyglądają tak samo możecie poqiedzieć od jakich modeli by podeszły?
-
Jaki dystans?
I kłótnia powstaje z pytania o felgi ... Patrzyłem u ojca w b8 i też ma ori fele 47 ET
-
Grillowe pożegnanie wakacji - 30-31 sierpnia 2014
Ja tez do poludnia ino po poludniu przyje zalicze
-
Brązowe wnętrze. Jaka to wersja A4 B5?
Dowiedziales sie co to za wersja?