Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

karpatka

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez karpatka

  1. Nie wiem czy mam dobre informacje ale to chyba każde audi tak ma taki pakiet bezpieczeństwa u mnie jest podobnie
  2. Witam mam sedana z kubełkami szmacianymi fotele mają elektryczne lędźwie reszta manual. Znalazłam w okolicy kombiaka ze skórą w środku z tym że fotel kierowcy ma prócz lędźwi elektryke z tyłu kanapa jest składana tak jak u mnie. I tu moje pytanie da radę to wyrzezbic aby podeszło do sedana ? Tak żeby elektryka w fotelu kierowcy działała oraz aby tylną kanapę upchnąć? Wszystkie porady mile widziane
  3. Dokładnie na orlenie verva to nabijanie komuś kasy tak jak na shelu v-power także leje zwykły ON i nie widzę żadnej rożnicy
  4. karpatka odpowiedział(a) na pawełrśl temat w Audi A4 B5
    To zależy bardziej od wachaczy jak lipne to czy gwint czy normalny zawias i tak się posypią i na odwrót jak dobre to i na gwincie potrzymają
  5. A ja sobie czytam alchemie uwodzenia polecam każdemu facetowi
  6. karpatka odpowiedział(a) na karpatka temat w Audi A4 B5
    No i po ptakach Gwint już w garażu na pokładzie AGW
  7. Może się gdzieś rozkleił i będzie trzeba na nowo złożyć ? Ale najlepiej dekle posprawdzać i inne możliwe nieszczelności szkoda rozklejać jak to nie od tego
  8. karpatka opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Siema co sądzicie o nim ? Podejdzie do sedana fwd ? Warto brać ? Tym bardziej że wymiana za stare fele które zagracają http://olx.pl/i2/oferta/zawieszenie-gwintowane-audi-a4-passat-b5-CID5-ID7cRCn.html?ref%5B0%5D%5Bajax%5D=1&ref%5B0%5D%5Baction%5D=myaccount&ref%5B0%5D%5Bmethod%5D=answers&ref%5B1%5D%5Bpath%5D%5B0%5D=877082163&ref%5B1%5D%5Bparams%5D%5Bref%5D%5B0%5D%5Bajax%5D=1&ref%5B1%5D%5Bparams%5D%5Bref%5D%5B0%5D%5Baction%5D=myaccount&ref%5B1%5D%5Bparams%5D%5Bref%5D%5B0%5D%5Bmethod%5D=answers&ref%5B1%5D%5Bparams%5D%5Brefresh%5D=1&ref%5B1%5D%5Bajax%5D=1&ref%5B1%5D%5Baction%5D=myaccount&ref%5B1%5D%5Bmethod%5D=answer
  9. A nie chcesz się jednego pozbyć ??
  10. karpatka odpowiedział(a) na Banita95 temat w Audi A4 B5
    Wejdź na stronkę mapet tuning tam na pewno ci doradzą w sprawie air ride
  11. Miałem to samo. Dałem gęstszy smar w gumy od przegubów i mam spokój także obstawiam przegub
  12. też tak chciałem zrobić i też musztardówke miałem do wzięcia ale widzę ze poszukam sobie recaro i po problemie bez rezania
  13. karpatka odpowiedział(a) na eXik temat w Audi A4 B5
    też tak miałem i okazało się że tarcze nie odtłuszczone były ale przyczyn może być wiele od nie wyczyszczenia po przez zaciski lub wadliwy sprzęt
  14. zimmerman + ferodo i kosa
  15. Up up ---------- Post dopisany 09-07-2014 at 07:22 ---------- Poprzedni post napisany 06-07-2014 at 05:15 ---------- No i nowe klamoty zamówione Boczki pod 4 elektryki Podloga pod silnik Nowe gumowe listwy na drzwi Nowa klameczka Wiązki pod 4 ele Foty po montażu Dawno mnie tu nie było i między czasie się trochę działo mianowicie niekontrolowany poślizg po którym : -pękł zderzak -rozsypała się chłodnica -intercooler do wymiany -oponki również -posypał się halo -oraz ranty na felgach poszarpane Foteczki: Także: -zderzaczek został pospawany i odmalowany -chłodnica i intercooler wymienione -OOOO otrzymało 2 nowe nanki i 2 conti sport -halo zamontowane nowe ori -a felgi zostały wymienione i są na fotkach wcześniej Następnie zostały wykonane drobne naprawy i mody. Autko otrzymało: -nowy rozrząd,pasek,hydronapinacz oraz pompę pakiecik od ruville lecz standardowo w pudełku wszystko INA -razem został wymieniony olej na Castrol Edge 5W40 oraz filterek -pasek wieloklinowy alternatora -napinacz alternatora -napinacz klimy -zamontowana została podloga pod silnikiem -CCCO otrzymało ramkę halo -oraz nowe welurowe dywaniki
  16. No konkret furka powodzonka w modach
  17. Na stoprocent głośnik dwudrożny jest x2
  18. Myślę że lepiej sam podłokietnik po co dopłacać za tunel no chyba że w twoim nie ma jak zamontować
  19. Jeśli ci nie zależy na jakimś typowym kolorze obszycia to kup używki a jeśli chcesz jakąś specjalną tapicerka dla projektu to obszyj . Mi się zawsze marzyła ciemno brązowa tapicerka
  20. Tylko nie chrom to jest strasznie wieśniackie te welurowe spoko choć ja osobiście szukał bym ori używek lub sprawdził cene w ASO
  21. No to jak wynegocjujecie dobry rabacik to i ja się piszę
  22. karpatka opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam przeglądam fotele recaro i od różnych modeli OOOO wyglądają tak samo możecie poqiedzieć od jakich modeli by podeszły?
  23. I kłótnia powstaje z pytania o felgi ... Patrzyłem u ojca w b8 i też ma ori fele 47 ET
  24. Ja tez do poludnia ino po poludniu przyje zalicze
  25. Dowiedziales sie co to za wersja?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.