Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

karpatka

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez karpatka

  1. Ja mam nie daleko tak że po południu mogę podskoczyć
  2. Spróbuj gęściejszego płynu nalać
  3. karpatka odpowiedział(a) na jurekm43 temat w Audi A4 B5
    Ciesz się bo ja właśnie wróciłem z geometrii i miałem kolizje okazało się że rama skrzywiona gwinty się pokończyły a kiera lekko krzywa nadal i trzeba rame ciągnąć
  4. Wygląda jak by powietrze siè dostawało i wypychało płyn maglownica raczej nie ma z tym nic wspólnego
  5. Wszyscy narzekają na ate a ja miałem klocki ceramiczne praktycznie wcale nie pyliły i tarcze też ate i wcale nie narzekałem na nie ale ferodo + zimermany jak najbardziej jestem a takim połączeniem
  6. licznik moze oszukiwać różnie to bywa a jak chcesz małe spalanie załóż 14 "
  7. a cena jak cena jeśli ori to spoko kaska
  8. karpatka odpowiedział(a) na kozak21.12 temat w Audi A4 B5
    http://allegro.pl/folia-termoplastyczna-do-lamp-30x50-5-kolorow-fv-i4441002784.html
  9. Też nad takim czymś myślę ale w hydrografice wszystko
  10. chyba że kupisz wannę grzałkę folie preparaty itd ogólnie bez sensu aby jeden komplet felg zrobić
  11. karpatka odpowiedział(a) na Phoenix5 temat w 1.9TDI
    turbo po regeneracji .... masakra jak swoje regenerowałem to przejechałem w ciagu 3 regeneracji moze 5k km
  12. No to mój tak robił jak za gorąco na dworze było ... Jak w kuj pom to moge bardzo dobrego mechanika polecić
  13. Rozmawialem z mechanikiem to mowi ze trzeba sprobowac plyn wymienic dzis bede wymienial dam znac co i jak
  14. Witam poszedł mi ostatnio wąż od wspomagania nie mogłem dostać ori i dałem do zakłucia po założeniu go przy skręca.iu strasznie trzeszczy. Płyn jest i wąż nigdzie nie cieknie
  15. karpatka odpowiedział(a) na karpatka temat w Audi A4 B5
    ja je chce na prawą żeby mieć dwa duże symetrycznoe
  16. karpatka opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    LUSTERKO PRAWE ZEWNETRZNE AUDI A4 B5 ANGLIK (4377911862) - m.allegro.pl chłopaki pomóżcie zastanawiam się czy pójdzie p&p do polifta
  17. No to może niedługo spotkamy się na jakimś zlocie ---------- Post dopisany 05-05-2014 at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany 02-05-2014 at 21:27 ---------- Zastanawiam sie jakie felgi i przedewszystkim jaki kolor felg by pasował do tego lakieru ---------- Post dopisany 20-06-2014 at 09:09 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2014 at 18:28 ---------- No i niestety mamy bum kolejne koszty. ..
  18. Zainteresował mnie temat i chciałem odwiedzić stronkę Tomigsi i nie mogę przekierowuje mnie żebym się zarejstrował why?
  19. Kolorek kermita boski jak bym swojego kiedyś malował to na pewno gdyby bieli nie wymyślili to pomalował bym na taki
  20. Tak samo miałem jak paskiem b3 latałem
  21. Pieniądze są po to ny je wydawać
  22. No to oto mój nowy nabytek tak o to wygląda po zakupie i ręcznej polerce lakieru Wyposażenie : Silnik 1.9 TDI AJM Lakier LZ5K Xenony Kubełki Trójramienna kiera Nie wiem czy to fis czy 1/2 fis Alu 16" Radio Alpine + głośniki przód i tył pionierki Climatronic Elektryczne szyby Podgrzewane fotele Podłokietnik Wnętrze i tablica podświetlone ledami Uchwyt ori na kubek Przyciemnione szybki ABS ASR Dalsze plany : Zderzak przód od eski lub lakierowanie tego Opony letnie toyo t1r Większe tarcze przód i tył Nowe klocki i zaciski ATE Malowanie zacisków Nowy FMIC Alusy na biało Fotele w czerwoną skórę Kierownica do obszycia Dekory na biało Nowe fele i opony na zimę może te co mam pójdą na zimę a nowe na lato jakieś 18" Obowiązkowo gwint Listwy i progi od eski Wycieraczki od paska b5 No to poszły mody : Nowe ako Zaślepienie egr Wycięcie kata Malowanie zderzaka Nowe alufelgi Nowe oponki x4 Ledowe podświetlenie kompletne Sesja w lesie na rybkach Nowe alu i już pomalowany zderzaczek Zaciski w czarny macik Bixy na pokładzie
  23. Witam mam na imię Maciej jestem z okolic Bydgoszczy od niedawna jestem posiadaczem Audi A4 B5 1.9 TDI Witam wszystkich serdecznie i mam nadzieję że spędzimy razem niezapomniane chwile na zlotach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.