Treść opublikowana przez dawid_92
-
AFN zaślepiać egr czy nie ?
Koledzy pytanie na szybkiego troche, bo mam ostatnio mało czasu, zaślepiać egr u mnie w AFN'ie czy nie? Podobno zaślepić na dole i u góry , bo są w komplecie dwie podkładki, grubsza na kolektor i cieńsza tu u góry. Co polecacie ?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
No to mam teraz LM Diesel Synthoil chcialem cos lepszego. Ale jak zostac przy tym to zostane
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Nie będzie szkodliwa. Zastosuj plukanke żeby nagar usunac i zalej świeżym olejkiem 10w40 lepszej firmy. Milers, liqui Moly, valvoline. A pytanie z innej beczki, olej Millers jaki dokładnie polecacie do AFN'a ?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A w afn'ie jak najlepiej wyssac olej z podstawy?
-
Z jakiego auta dać stałe spryski na przedni zderzak
Stałe mogą też wyglądać spoko. Octavia ma fajne, zwróciłem uwage na nie ostatnio
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A do skody Fabii jaki olej polecacie? 1.9tdì 74kW-100km 2001r. Auto jezdzi na castrolu 5w40. Zastosowac plukanke i jaki lepiej olejek zalać
-
Z jakiego auta dać stałe spryski na przedni zderzak
Z jakiego auta najlepiej dać stałe spryski na przedni zderzak do xenonów?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A czemu 5w50 a nie 5w40? Ciekawe co ma w sobie olej ze tak wycisza prace silnika. Hmm
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A olej Millers opłaca się lać do AFN'a?
-
Zderzak lift do przed lifta tył. Podejdzie?
Slizgi to wiem to jak w przednim Slizgi to wiem to jak w przednim
-
Zderzak lift do przed lifta tył. Podejdzie?
Witajcie. Mam a4 z 98 roku przed lift i moje pytanie brzmi czy tylny zderzak podejdzje z lifta? Nie będzie problemu ze spasowaniem?
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
no no działa spoko. jeśli zostawie audi to zamontuje także
-
AFN trochę kopci na luzie
katalizatora nie ma, została sama pucha, egr jest.
-
AFN trochę kopci na luzie
oleju dużo nie ubywa, raz doleje na 2-3 miesiące, i doleje z 200ml, może 300.
-
AFN trochę kopci na luzie
Witajcie. Mam mały problem, bo zauważyłem, że gdy autko stoi na luzie odpalone rozgrzane to z tłumika idzie dymek, a nie powinien. nie wiem od czego zacząć sprawdzanie. Zauważyłem też od pewnego czasu, że jak odpalę na zimnym silniku i stoi chwile to silnik coś delikatnie nie równo chodzi, bo słychać to taki dziwny dźwięk, ale obroty na desce trzymają się tak jak powinny, nie falują ani nic.
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
wymienili mi pompę wspomagania i ustąpiło to blokowanie ) teraz mam cały układ kierowniczy nowy, magiel po regeneracji, nową pompę, nowe drążki i nowe końcówki ;P no i płyn czerwony cały nowy.
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Magiel zregenerowany i zalali mi go płynem VENOL ATF II. Mam mały problem z ta nową maglownicą, lecz tu chybaa chodzi o coś innego. Podczas jazdy skręcam w lewo i prostuje kierownicę w prawo o ma dziwne opory w 2-3 miejscach. Tych samych. Jeśli auto stoi i w miejscu skręcam to tego oporu nie ma, kierownica chodzi lekko w oby dwie strony. W czym tkwi tu problem?
-
Zregenerowana maglownica i problem podczas skręcania ?
Tu w tych samych miejacach ma opór. Tak jakby wspomagania nie było. Też obstawiam że to coś z tą zregenerowaną maglownicą nie tak. Bo pompa to by wyła no i w tych samych momentach tego nie było.
-
Zregenerowana maglownica i problem podczas skręcania ?
Ale zauważyłem, że to dzieje się podczas jazdy tylko. Jak stoję np na światłach i skręcam to ładnie chodzi delikatnie. A tylko jak rusze to ma opory. Oni mówili, że to bez różnicy naprawde jaki płyn, zielony czy czerwony, bo oby dwa są mineralne. A zalali widziałem płynem VENOL ATF II.
-
Zregenerowana maglownica i problem podczas skręcania ?
witajcie ponownie. byłem dziś zregenerować maglownicę, dali mi inną już zregenerowaną, działa lekko fajnie, płynu zalali czerwonego ale mam problem. są 3 miejsca podczas skręcania kiedy dostaje oporu i potrzeba większej siły żeby skręcić. stwierdzili tam że to jest już pompa, ale na logikę, pompa by raczej nie zacinała się w tych samych momentach tylko różnie, prawda? czy wina leży gdzieś w maglownicy ?? przypomnę, że zmieniłem końcówki oraz drążki na lamfordera i odrazu pojechałem na stacje diagnostyczną ustawić zbieżność.
-
Ubywa płyn wspomagania, regeneracja maglownicy?
Ooo no prosze. A gdzie?
-
Ubywa płyn wspomagania, regeneracja maglownicy?
250 zl za montaż i demontaż. Plus stówke za płyn, za płukanie układu. Znalazłem w gdańsku firmy które od 1100 do 1400
-
Ubywa płyn wspomagania, regeneracja maglownicy?
Tak wiem jestem umowiony na jutro. Tylko ze ode mnie z 80km musze jechac i dolewac plynu co jakis czas. Ale 450zl regeneracja, 250L montaz i demontaż i 100zl płukanie płyn i odpowietrzanie. Czyli 800 to nie jest dużo
-
Ubywa płyn wspomagania, regeneracja maglownicy?
Czytałem tego jest dużo.
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Panowie muszę na dniach oddać do regeneracji maglownice, bo płyn ubywa i się pieni i widziałem, że puszcza na simeringu za drążkiem. Jaki płyn zalać? Tu piszecie coś o czerwonym, na innym poście piszecie, że tylko oryginał zielony.