Treść opublikowana przez Alona
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
i nikt Cię nie widział??? :naughty:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a mówiłem, że kup sobie tylko 0,7 l a nie cały karton wódy przepraszam Tato, już nie będe :tongue4: :tongue4:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:hi: umieeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaam :kox: :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
w multitroniku nie chciał nawet oleju wymienić Ten z Wejherowa zajmuje się głównie multi [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 16:23_________________________________________________DZIĘKI WSZYSTKIM ZA ŻYCZENIA Gili bardzo na temat, szczególnie, że ja mam tipa :polew: :polew: NAJLEPSZEGOO W NOWYM ROKU DLA WSZYSTKICH!!!!!!!!!!!!!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dzięki OLO, własnie mój mechanik też mi ich polecał i tam też się wybiorę, bo jak to asb z tczewa, to co sie reklamuje, to na pewno nie są najlepsi, bo sława najlepszych rozchodzi się pocztą pantoflową :kox: :kox: dziekować :hi: :hi:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://www.servisasb.neostrada.pl/index.html słyszeliście coś o nich?? albo polećcie kogoś bo musze w Pażdzierzu tipa sprawdzić!!! :cool1: :cool1:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
eeee tam, od razu golas :tongue4:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://moto.allegro.pl/item862888129_audi_a4_1_9_tdi_130_km_mega_igla_ks_serwisowa.html wieje ściemą ?? :cool1: :cool1:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Chcesz sie zamienic?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja moge wpaść, ale na krótko!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja w tym roku jakoś skromnie :kox: :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Smacznych Świąt dla wszystkich i dużo prezentów pod choniką!!! :kox: A swoją drogą robimy jakąś klubową pasterkę ??? Albo chociaż jutro albo w drugi dzień Świąt może coś ogarniemy ??? :naughty:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:naughty: :naughty: :naughty:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
antonina mnie prosiła mówił,że ciągle jestes we mnie wpatrzona i niema jak zagadać eee to zły pomysł, bo jak po przerwie takiej wreszcie przyjedzieszi Cię zobaczę, to dopiero wtedy będę wpatrzona :slina: :slina: :naughty: :naughty:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a co mam pisać?? :kox: dlaczego Parówo na spoty nie jeździsz?? :tongue4:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja mogę być, ale po 20stej
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dobrze, że na transport miejski się przesiadlam, bo słyszałam, że droga z gdańska do gdyni zajmowała 2h :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ha ha ha bardzo śmieszne :tongue4: żałujcie, że Was nie było :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mamy spota w 3 osoby' gdzie są wszyscy do cholery!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Policja-rozbila-szajke-zlodziei-samochodow-n36120.html oby znaleźli!!!!!!!!!!!! :) tzrymamy mocno kciukiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!! :) :)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
siemka, jak tam po spocie ?? :kox: :kox: :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najlepszego MYDŁOWATY!!!!!!!!!!! :drunk:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
siemka :witch:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no napinacz do 2,5 tdi nie ma nic!!!!!!!! ja juz mam dośc!!!! :wallbash: :wallbash: ale co zrobisz... auto ma 10 lat, a na razie jeszcze nie mam kasy na nowsze... więc nie mam wyjścia... jak raz w miesiącu naprawiać coś czego jeszcze nie naprawialam :kox: :kox: tak napisał [br] ha ha ha bardzo śmieszne naprawde
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
czy mój samochód musi być tak pojeeeeeeeeee****ny??? "Rozjebala sie czesc mocujaca ta rolke." rolka od napinacza paska alternatora i wspomagania, nie znam sie jakby co hehe :kox: cutuje Roberta jezuuuuuuuuu ;( ;( ;( ;( ;( miał ktoś do czynienia z czymś takim??? ciekawe czy da się to kupić, czy kurrrrrr sklejac na butapren :wallbash: