Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Alona

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Alona

  1. jaki nick Alona?? no a jaki inny
  2. własnie sie na srt zarejestrowealam, jedziemy next czwartek!!!!!!!! :kox: :kox:
  3. sorry, ze mnie nie bylo, choroba mnie zmogla.... ;( ;( ;( ;( ;(
  4. to sie zdecydujcie na ktora, bo wtedy musze wczesniej do pacy pojchac zeby na 19 sie wyrobic
  5. no jo, ja mam strasznie odpimpowane b5 allroad rulesssssssss yeaaaaaaaaaah :naughty: :naughty: chlopaki wezcie juz przestancie siac maniane, bo juz dzisiaj wracam i widzimy sie na spocieeeeee!!!!!!!!!! :naughty: a PANOW eu z checia zapoznam :kox: :kox:
  6. znudzilo mi sie juz :tongue4: wolalabym poscigac sie na gokartach :naughty:
  7. a co to za filozofiaaaaaa :tongue4:
  8. ;( ;( ;( ;( ;( ;( a mnie nie bedzie ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
  9. no wezcie, chodzcie na te gokarty w nastepna sobote, bo w ta jeszcze jestem na obczyznie :tongue4:
  10. :nabijasie: NO NIE MOGEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: jak tam chlopaki przed spockiem?? :naughty: :naughty: ja wlasnie z owocnych zakupow wrocilam i czekam na swojego Gowniarza az z roboty wroci hehehe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  11. Siema chopaki, pozdrowienia serdeczne dla Was z Irlandiii :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: buziaczkiiiiiiiiiii :kox: :kox:
  12. normalnie :naughty: :naughty: Ty nie mysl o tych naklejkach tylko sie streszczaj, bo mi się nudzi w domu i nie mam z kim kawki wypić!! :tongue4: [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2009, 09:30_________________________________________________ Ogólnie fajny zestawik, tylko ta dokładka tylniego zderzaka to kicha straszna jak dla mnie a mi się te felgi nie podobają bleeeeeeee :sick3: :sick3:
  13. A właśnie, wczoraj pod własnym blokiem widziałam tego sedana czarnego B5 co ostatnio go widział Gili??, z rejestracją na końcu S, zupełnie jak u mnie, naklejka klubowa z tyłu, czarny grill, piękne fele.... :rolleyes: ciekawe kto to!!!!!!!!!!!!! :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: a padało i nie miałam jak mu karteczki zostawić żeby wpadał na spoty... hehe piszę się na naklejki klubowe!!! xD
  14. :polew: :polew: :polew: :polew: a swoją drogę odłączyłabym wagonik dla tego Pana, spodobał mi się :naughty: :naughty: Bieniek Ty to zawsze umiesz trafić w mój gust :naughty: :naughty: Obawiam sie ze wygladalibyscie jak rodzenstwo to Ty nie wiesz, że ludzie dobierają się na zasadzie podobieństwa rys twarzy!!!!!??? Robią to nieświadomie... :) Oj Bieniek Bieniek to co Ty wiesz.... :tongue4: :tongue4: hmmmm... a no w sumie chyba jednak nic nie wiesz, bo Paulina ani troche nie jest do Ciebie podobna :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: przynajmniej nie wtedy jak masz buszmeńskie włosyyyyyyyy na głowie :decayed: :decayed: :polew: :polew:
  15. no nie wiem,nie wiem ..mi tam wyglądasz na niedopieszczoną :gwizdanie: no jakbys się widywał ze swoją kochanką raz na 3 tygodnie, to też byś tak wyglądał :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  16. :polew: :polew: :polew: :polew: a swoją drogę odłączyłabym wagonik dla tego Pana, spodobał mi się :naughty: :naughty: Bieniek Ty to zawsze umiesz trafić w mój gust :naughty: :naughty:
  17. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: tylko, że mój Irlandczyk jest rasowym zdrowym Polakiem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  18. jak to się mówi - każdy wagonik da się odłączyć hahahahaha :naughty: :naughty:
  19. jakiś ambulans wszystkich zgarnął :kox: :kox:
  20. To kto będzie jutro na 19?? Ja mogę podjechać na ok. 19.20 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  21. no, no ciekawe kiedy Ty wpadniesz hehehehe
  22. proste!!! :naughty: :naughty: druga kobieta w Trójmieście!!! jestem na tak!!!! :decayed: :decayed:
  23. no dziękuje Lodówa!!!!!
  24. Jak zwykle popieram Bienkowskiego !!!!!!!! :kox: Jaca jeszcze raz najlepszego!!!!!!!!! :drunk: :hahaha: :hahaha:
  25. słabo.... :/ a co Ci się w ogole otwiera?? najlepiej jak od kogoś pompke przełożyć na tą chwilę samego otwierania wlewu heh ach te centralki w poliftowych b5kach :wallbash: :wallbash:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.