Treść opublikowana przez wustyle
-
spoiler tyl - duzy obciach?
juz was nie kocham!!! ide kupic lanosa, na gaz!!! '-) tak pytalem, szukalem na e-bayu roznych gratow do A4 i znalazlem ten spoiler
-
Gdzie w wuwua dobry warsztat? (gwintowany zawias)
dzieki:)
-
Gdzie w wuwua dobry warsztat? (gwintowany zawias)
Wie ktos moze? Warsztat gdzie znaja sie na rzeczy i wiedza o ile mozna obnizyc maksymalnie zawias zeby nie walic miska olejowa po garbach? Do tego prawy tylni gwint mam zapieczony i tam gdzie podnoslili zawias na zime i robili zbieznosc nie mogli dac sobie rady z tym amorem, a pewno mozna go ruszyc tylko trzeba umiec.
-
spoiler tyl - duzy obciach?
np cos takiego:
-
[S4 4,2 V8]-nowe fotki -zimowe:)
o we morde - za***ista
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
daleko mimo wszystko w morde... z 11 miesiecznym smykiem to nigdy nie wiadomo co w takiej dlugiej podrozy moze sie wydarzyc... szkoda moze za rok sie stawie
- Skype
-
Historia naszych nicków
ja fan wu-tang clan '-) generalnie chodzilo o moj duzy luz i swobodne podejscie (mimo sedziwego wieku) do zycia '-) wiec Wu - bierze sie od Wu-tang ale tez od Wolny Styl - czyli Wustyle '-)
-
[B5 1.8T Avant] moja aczworka '-)
ogladaliscie "wsciekle piesci weza"? o hak mozna sie zabic:D
-
system bose ("concert" - kaseciak+zmieniarka cd) +
za***ista odpowiedz... czcionka chyba 2 pkt. nigeria... tiaaa... to ja zmniejszyłem czcionkę, treść cała o sprzedaży. Nie o to Ci chyba chodzi ? by pre_pl
-
[B5 1.8T Avant] moja aczworka '-)
haczyk bedzie odpiety 4 sure '-)
-
[B5 ANB] cena klockow na tyl do B5 1.8T - wie ktos moze?
wyslalem maila do czlowieka dzieki za info
-
[B5 S4 2.7 BT] Moja S4
hell yeah! '-)
-
jakie laczki na wiosna/lato/jesien 2007 ?
Kezor - Ty sie nie nerwuj, ja juz wszystko wiem '-) senkju
-
system bose ("concert" - kaseciak+zmieniarka cd) +
Panowie. Zamierzam podlaczyc do swojego systemu audio iPoda - zastanawiam sie tylko czy radio da rade "zobaczyc" jeszcze jedno zrodlo dzwieku po AUX-ie, a jesli tak, to jak fizycznie wybrac inne zrodlo dzwieku w radiu niz FM, Kaseta albo CD? A moze najlepszym pomyslem jest podlaczenie koncowek sygnalu do toru magnetofonu kasetowego, z ktorego i tak nigdy nie skorzystam i tam wlasnie podpiac iPoda?
-
[B5 2.5TDI]Moja A4 na nowych kołach RS4
piekna:)
-
jakie laczki na wiosna/lato/jesien 2007 ?
bardzo dziekuje za rade kurcze zastanawialem sie dzis co tak glosno w aucie powyzej 120 km/h - teraz juz wiem - oponki;)
-
jakie laczki na wiosna/lato/jesien 2007 ?
i o to chodzilo:) myslalem wlasnie o 205/50/17 nokian Z
-
jakie laczki na wiosna/lato/jesien 2007 ?
a wlasnie... i tu jest problem, bo nie chce pozbywac sie 17-ek, a zawias pozwoli mi zawsze lekko "uciec" do gory jak kupie troszke wyzsze opony - tylko pytanie jak wysokie? 50 bedzie dobrze? a moze 55? wiem, ze to trudne kurcze - ale moze ktos jezdzi na takich i jest ok?
-
jakie laczki na wiosna/lato/jesien 2007 ?
Panowie, wiem, ze temat byl juz walkowany pewno z pincset razy, ale jak juz pare razy podkreslalem moje audi ma byc przede wszystkim rodzinnym autem i chce oszczedzic moim bliskim dyskomfortu na dlugich trasach no i oczywiscie w miescie. Jak uzyskac kompromis miedzy tymze wlasnie komfortem a dobra przyczepnoscia? Mam 17 calowe felgi, ktorych nie chce sie pozbywac. I teraz pytanie: jaka szerokosc i wysokosc opony pozwoli mi normalnie jezdzic po drogach (zawias mam gwintowany). Opony, na ktorych auto przyjechalo z niemiec mialy 215/45/17 i jedzilo sie malo komfortowo - przypuszczam, ze tu akurat wysokosc opony powodowala dyskomfort (sciagalo mi kierownice na kazdej koleinie, ale tam gdzie droga byla dobra i plaska to o jezus maria - tak sie jezdzilo ). Czy wysokosc - powiedzmy 50-55 spelni moje oczekiwania? Czy ktos ma takie "kola" i moglby mi przekazac rzetelne opinie o jezdzie na naszych drogach w takiej konfiguracji? Dzieki bardzo za pomoc. \\ dodałem rok 2007, bo pewno za rok będą te same pytania, a oponki inne już (pre_pl)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
postaram sie byc:) dzis w koncu ubezpieczylem auto i mam ludzkie blachy przez ostatni tydzien jezdzilem yarisem zony '-) wiecie co mam na mysli? '-))))
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ale gdzie i kiedy ewentualnie mialbym wpasc na ten spocik? doczytalem ze sa we wtorki ale gdzie to nie wiem...
-
Użytkownicy pokażcie sie..
dobra - to i ja tyz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja tam na spocie na tych zimowych balonach sie nie pokazuje! '-) przyjdzie wiosna, zglebie auto, zaloze 17-ki i jak czlowiek sie braciom pokaze '-)
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
moja zona powiedziala, ze nie jedzie bo nikogo nie zna '-) ide jej przylac, zaraz wroce '-)