Treść opublikowana przez czaja77
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
witam, może ktoś z was ma http://www.a4-klub.pl/smf/kupie/b5_ahh_mocowanie_anteny-t103113.0.html;msg1187150#msg1187150 pozdrawiam
-
Spoty Olsztyńskie
JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA..................................KTO JESZCZE.???????????? :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
:polew:
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: :polew: I WSTAWIMY DO DZIAŁU WARSZTAT,
-
Spoty Olsztyńskie
Zbyszek CHYBA TROCHĘ Monika ma ADR benzynę. a z tego co wiem takich świec tam nie ma....................
-
Spoty Olsztyńskie
czesc zaraz sprawdzę ile kosztuje termostat do twojego modelu.i te przewody są nie potrzebne. [br]Dopisany: 14 Listopad 2009, 17:55_________________________________________________a wiec tak u PALMOWSKIEGO OK 33 EURO,nr tego termostatu to 050121113C,pozdrawiam napisz do PAWLA69 powinien ci to wymienić.
-
Spoty Olsztyńskie
no i ok.o jakiej godzinie jestes w olsztynie to podjedziemy razem?
-
Spoty Olsztyńskie
no nie byłem........................ :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
pierd....... jest ohydna
-
Spoty Olsztyńskie
i ja nie raz, Michał /Paweł ma widziałem go dziś na własne oczy,jak chcesz to pogadam z nim i dam ci go na spocie..?
-
Spoty Olsztyńskie
CZesc Michał i jak kupiłeś termostat?
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: :polew: laska :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: no ale ten żuczek :sick3:
-
Spoty Olsztyńskie
a :polew: :good: a najlepiej z tą co stoi na NA PARKINGU NA SPOTACH.............. :kox: :polew: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
a będzie pewnie 5,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, :polew: :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
:gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
nie taki kolego.......................... :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Marek pytałem tego znajomego o lakierowanie, ale on już się w to nie bawi ,powiedział ze nie ma do tego teraz warunków. niestety nie pomogę/ a mi dziś znowu autko nie chciało odpalić, jutro z Pawłem szukamy dalej................ ;(
-
[B5 AFN] Przy temperaturze 0 st.cel. świece nie są podgrzewane
??? jak?
-
[B5 AHH] Nie odpala,nadal problem
hmm alejak? kontrolka imo gaśnie ładnie po kilku sekundach.vag nie wywala żadnych błędów...
-
[B5 AHH] Nie odpala,nadal problem
witam.tak jest problem z licznikiem taki ze przekłamuje wskażnik temperatury i poziomu paliwa, po prostu sobie wariują,nieraz pokazuję [bardzo często] temperaturę 120 stopni,rano podczas odpalania pokazuje 65 c[,nie zawsze.]na vagu kanał 7 temperatura jest idealna jak na podwórku ,i po rozgrzaniu trzyma idealnie 91 c.[br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 20:52_________________________________________________ no i stało się, rano luzik odpalił .postał 7 godzin pod pracą, i znowu problem z odpaleniem ,zaskoczył za 5 razem wkładania i wyciągania kluczyka i kręcenia rozrusznikiem
-
[ALL B5] Radio AUDI Gamma Bluetooth - tego też jeszcze nie było!!! :D
:good: :good: coś więcej? :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL B5] Który ksenon wybrać 6000k czy 8000k
i ja mam 5000 i jest luzik...........
-
[B5 AHH] Nie odpala,nadal problem
cześć . imo fabryczne,żadnych błędów nie wywala.rok 2000. listopad , ps.jak na razie odpukać jest wszystko ok z odpalaniem
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: Ok Marek a farbę kupisz czy jak?czy on ma to wszytko zorganizować.co do ceny poznam ją w czwartek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
witam. kolegów, jak macie ochotę to ,zapraszam do oddawania głosów w konkursie do kalendarza.