Treść opublikowana przez czaja77
-
Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum
- [ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych
mi się wydaje ze jeżeli ze zbiorniczków to nie. co innego juz od pompki w stronę przewodów,to tak- [B5 AHH] Nie odpala,nadal problem
lepiej tak na pewno.a co z tym lmm?- [ALL] Jak wywalić HIDy???
to samo od przetwornicy do żarówki jest to samo gniazdo- Polecane opony zimowe
pozycja 11 firestone w tamtym roku była w czołówce.a teraz to liczy się tylko kasa z reklamy danej opony....- [ALL] Jak wywalić HIDy???
kostkę która obecnie jest podłączona do przetwornicy, a normalnie jest od h7,,,,,,,,,,,,,,,a reszta jak koledzy wyżej napisali...............[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 22:11_________________________________________________ he byłeś szybszy.- [B5 AHH] Nie odpala,nadal problem
kat wywalony,oto logi 000 003 bs 003 004 bs 008 d trochę za póżno zacząłem logować 011d jest poprawa?[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 20:09_________________________________________________zerknie ktoś fachowym okiem? [br]Dopisany: 27 Październik 2009, 18:20_________________________________________________bardzo proszę o ocenę logów po wywaleniu katalizatora i wstawieniu innego lmm.bo nie wiem czy jest ok czy nie- Kto chce za friko pamięć RAM SAMSUNG DDR2 512MB?
sprawdziłem powinna pasować mam DDR2.A więc przyda się na pewno na podkręcenie mego podstarzałego lapka .jeżeli by mi nie pasowała odeśle- Spoty Olsztyńskie
i tak niech zostanie........................- [ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych
nie przekaznik jest ok jak prąd dochodzi do pompki.powiedz mi jaka pompkę wstawiłes może od zwykłych spryskiwaczy?- Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum
Hmm witaj Zbyszku to juz przeczytałem to o czym mi mówiłeś na spocie ,a z jakiego on jest miasta? może warto by było jak byś się sam z nim spotkał?- Spoty Olsztyńskie
:gwizdanie:- [ALL] blad w logach ciagla data
witam ja robię to programem CSVConv vagcom- Spoty Olsztyńskie
jak wygrana to minimum 6.. Dzięki Zbysiu,- Spoty Olsztyńskie
kumulacja to w lotto..............Dzięki śliczne za życzenia :gwizdanie: No panie Grzesiu, życzę B8, albo R8 a jak trafisz w lotto ( czego też życzę) to pijemy flaszencję no dzięki ,jak wygram w lotto to jedna flaszeczka to za mało .obawiam się ze alkoholu by w sklepie zabrakło,- Spoty Olsztyńskie
kumulacja to w lotto..............Dzięki śliczne za życzenia :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
siemka..Dzięki za życzenia......- Zegar radiowy w Audi A4 B6
a mi niestety nie i nie ustawia się po odłączeniu aku, a jak go kupiłem było ok.- [B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
To jest rozwiazanie jak ori? Czy w b6 bedzie taki sam schemat? cześć. musisz sprawdzić czy masz przekaznik 377. jeżeli tak to powinno być ok. :hi:- Spoty Olsztyńskie
:polew:- Spoty Olsztyńskie
pobudka :banan3: :banan3:- Spoty Olsztyńskie
Marek dobrze gadasz- Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
http://www.pornhub.com/ :polew: :polew:- Spoty Olsztyńskie
Tomek będzie mistrzem świata w wadze ciężkiej mówię wam ni h*ja[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 23:43_________________________________________________nie interesuję się boksem od dzisiaj :gwizdanie: Polska- Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
:polew: :polew: - [ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych