Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mad_MAX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mad_MAX

  1. Bardzo ladnie sie prezentuje W trakcie czytania opisu , zupelnie inaczej sobie wyobrazalem ta Audiczke A tu jestem mile zaskoczony :th: Zapodaj wiecej fotek i w srodku tez
  2. Witajcie Haha dawno tu takiej ciszy nie bylo :gwizdanie: :gwizdanie:
  3. Yoooo maj menos Wlasnie wrocilem z meczos Wiselkos ale byl WWWWWWWWWWYYYYYYpiiiiizdddd i NUDY Widze ze atmosferka buzuje u niektorych Ale co by nie bylo troche mnie zmoczylo hahaha
  4. No gratki Tukanik , w koncu bedziesz 1Z objezdzal :P
  5. Ja to sie w sumie nie dziwie , ze oni nie wygrywaja , i graja bez ladu i skladu , bez emocji . Wszystko to wina Majewskiego pojeba , jego polityka treningowa i taktyczna to jakies nie porozumienie, koles chyba siedzi na football managerze i stamtad czerpie swoje inspiracje , bo inaczej sie tego nie da wytlumaczyc. Wedlug mnie jedyne wyjscie to out Majewskiego , ale z tym moze byc ciezko , jak razem z Procesorem sobie koniaczka popijają hehehe.
  6. Co sie tam przejmowac najwazniejsze ze dzisiaj KROLEWSKA Wisla wygra , a Craxa tez mogla by wygrac bo kibice niedlugo zapomnieja co to wygrana heehehe
  7. Jaka jest różnica pomiędzy kotem leżącym na drodze i kibicem Wisły leżącym na drodze? - Przed kotem są ślady hamowania. :polew:
  8. Emmo odejdz od Krakowa , bo dzisiaj meczyk :polew:
  9. Ja mam to samo ale lewy tyl nie mam pojecia o co chodzi , a bym sie z checia dowiedzial
  10. a ty masz zarniki z zaplonnikiem czy bez ??
  11. Trzeba było się uczyć Ps.Max a ten koleś nie ma samych żarników D1S 5800 lub 6000k ? Dowiem sie albo dzisiaj albo w poniedzialek
  12. CUBER , REX i ktos jeszcze sie oferowal , BIERZECIE TE HIDy ?????????? Specjalnie zostaly zamowione , i cisza
  13. ... No co przeciez ładnie cykaja Hyhy jak cykadele takie po Czernobylu :polew:
  14. Hmm osobno sie instaluje sterowniki do kabla , jesli to cos ci pomoze
  15. Czesc wszystkim. Widze ze i glupot to u nas normalka Hmm ciekawy jestem czy meczyk bedzie jak Emma nadciaga :polew:
  16. Bardzo ladna A ja tak z ciekawosci , odnosnie podpisu. Jak sie ma twoje byle 2,8 do nowego 2,5 ??
  17. Hejka Komentarz tego Pana popieram w 100%. Klocunie zmienione . Pan co mi zmienial jak zobaczyl , kable od czujnikow powiedzial "O k**wa, co tp ??" hehehee. Teraz to moge hamowac Dzieki perliczko za klocki :notworthy:
  18. yyyy a gdzie jest moj silniczek ??? 2.4 V6 165KM :confused4:
  19. Wazne ze dojechaliscie i wrociliscie OK Szacunek :notworthy:
  20. Duzo osob bylo z Klubu ??
  21. Bylo pieknie , a nie to co teraz dzieciaki wyprawiaja http://docs.google.com/TeamPresent?docid=dftgr74_25fs46kfgw&skipauth=true&pli=1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.