Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

scania1213

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez scania1213

  1. Czy ktoś wie, które piny w module komfortu odpowiadają za składanie lusterek?? Podejrzewam, że jeśli mam szyberdach, to mam wersję HIGH i ta opcja powinna być dostępna?
  2. A może wysprzeglik? U mnie na zimnym też pojawiło się szarpanie przy ruszaniu z jedynki i to tak nagle... Na początku chce wymienić płyn w wysprzegliku, choć naczytalem się, że nie zawsze po wymianie jest okej :/
  3. scania1213 odpowiedział(a) na scania1213 temat w Audi A4 B6/B7
    Jak skończą się prace nad lampami i będą już siedziały w aucie, to zdjęcia można będzie zobaczyć w galerii moje auto - Biała mewa By Kre4tywny
  4. scania1213 odpowiedział(a) na scania1213 temat w Audi A4 B6/B7
    Nie, owy "neonowy"pasek świeci tylko dla pozycji, a stóp jest po zarowce. Tak jest ori w a3 i tak będzie u mnie. Tylko nie wiem jak, wyłączyć u siebie pozycje z żarówek żeby zachować stóp... Ewentualnie, stop biorę sygnał z podszybia, zasilanie ledow z rejestracji, a kable z mce do lamp ucinam, i wstawiam jakiś rezystor.. W lampie i tym neonie z a3, w dużej lampie faktycznie są 3 kable, natomiast i tak nie świeci się ona inaczej. W klapie są po prostu dwa kable.
  5. scania1213 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Cześć, jesteśmy z kolegą już w finalnym etapie składania lamp z a3 do sedana b7 ale zostało nam jedno ale. Czy ktoś wie może, jak rozwiązać sprawę pozycji i stopu na jednym kablu? Może ktoś orientuje się jaki przekaźnik dać? Wiem, że sporo osób zakładalo ledy z a6 więc może tam podobnie temat wygląda?
  6. scania1213 odpowiedział(a) na black_katt temat w 2.0TDI
    Co do niebieskiego dymku.. U mnie też jest przez chwilę po odpaleniu zimnego silnika.. Myślałem, że to przez olej w dolocie ale jednak nie. Zdaje mi się, że może uszczelniacze pd lub nie daj Boże zaworów, i może przecieka do cylindra troszkę oleju?
  7. Byłem na "gwarancji" z tym dpfem. Dowiedziałem się, że jednak wtyczki muszą być podpięte. Widocznie ja mam tą drugą opcję
  8. scania1213 odpowiedział(a) na black_katt temat w 2.0TDI
    Szarpanie to na 90% nie sprawny egr.. Jeśli masz dpf, to nowy albo czyszczenie. Jeśli nie masz dpf to wywal egr w cholere.
  9. Dziękuję za odpowiedź jeżdżę już któryś dzień z odpietym i żadnego błędu nie wywalilo. A czy wiesz może, lub kolega "obok" czy jest jeszcze coś, co trzeba odpiąć przy wywaleniu dpf?
  10. Cześć Pany Mam tym razem pytanie/problem. Auto około pół roku temu (10kkm temu) miało wywalony dpf z egr i gość wyłączył również programowo. I teraz tak auto raz miało moc, raz nie, a po odpieciu czujnika różnicy ciśnień (ten na grodzi) auto zbiera się już całkiem jak przystało na te 170kucy, ciągnie od 1800,milsza praca silnika i czuć już przy ruszaniu, że jest bardziej elastyczne. Pytanie moje to takie, skoro wywalony jest z programu dpf, to chyba żadnej różnicy nie powinno być z odlaczonym a podłączonym czujnikiem? To może świadczyć o tym, że jednak został źle wykonany zabieg z usunięciem programowo dpf?
  11. Po pierwsze zaslepienie samego egr nie wpływa na temp. Silnika. Dlaczego, dlatego że od chlodniczki spalin masz osobny zawór i jeśli jest sprawny to do niej i tak dostaja się spaliny. Jeśli zaslepisz chlodniczke to tak, będzie auto dłużej się nagrzewac. Ja po zaslepieniu egr nie odczulem różnicy w nagrzewaniu.
  12. scania1213 odpowiedział(a) na mamut1993 temat w 2.0TDI
    A nie rzyga Ci odma? U mnie rzygalo ale zamontowalem Oct i na dniach sprawdzę ile oleju po tysiacu km wypadło. Będę też próbować ja czyścić może pomoże. U mnie około 2,2.5 l na 17kkm wyszło, sporo no ale zobaczymy po czyszczeniu
  13. Kolego, ja wywaliłem dpf z egr (700 dpf + 150zł egr) i problemy z czkawkami się skończyły. Dodatkowo, zablokowałem egr (chlodniczkę zostawiłem na zimę żeby auto się szybciej digrzewalo), zamontowalem OCT, wyczyscilem wszystkie czujniki w dolocie i jest rakieta a raczej była.. Bo aku mi pada i słaby się zrobił (podejrzewam że to przez to min. Z tego że sam dodaje gazu do 1k rpm) Rozrząd na 2.70 i też mam chęć to przestawić na -0,5 ale u mnie nie ma zaufanych fachowców a sam nie ogarniam rozrządu.
  14. scania1213 odpowiedział(a) na Rogalito temat w 2.0TDI
    BNA? taki silnik 2.0 był w Audi??
  15. Coś nowego w sprawie wibracji?
  16. scania1213 odpowiedział(a) na majsersztyk temat w 2.0TDI
    A ogólnie orientuje się ktoś, gdzie można dostać inne pompki do BRD?
  17. scania1213 odpowiedział(a) na lukasLS temat w 2.0TDI
    Błąd wyskakuje bo może przepustnica egr'a wcale nie pracuje, i dymi dlatego, że cały czas dostaje spaliny do dolotu gdy zdejmiesz zaślepke. Spróbuj odłączyć wtyczkę egr, zaslep dziurę i się przejedz.
  18. Jeśli na wyłączonym silniku również skacze ciśnienie, to może nie wziąłeś pod uwagę samego czujnika który mierzy ciśnienie? Na klimie się nie znam, ale może po prostu Cię coś nakieruje.
  19. I co dała owa aktualizacja?
  20. scania1213 odpowiedział(a) na Baker35 temat w 2.0TDI
    Miałem taki przypadek (podobny) w b5 1.9. Jak tylko zapaliła się rezerwa to auto latało jak głupie, a powyżej rezerwy taki muł.. Niestety, nie dane mi było rozwiązać problemu. Może zasyfiony bak i w tym cały układ bak-filtr paliwa?
  21. scania1213 odpowiedział(a) na Marcin Kaszyński temat w 2.0TDI
    Tamten zawór od klap w kolektorze to zaslep w cholere. Co do reszty, może n75 nie sprawne, przejrzyj wszystkie!! Węże od podcisnienia a najlepiej było by podłączyć się vakuometrem i wszystko by wyszło.. Ew, można wyczyścić map sensor jakimś nie bardzo ostrym środkiem. U mnie, po psikaniu CX, wylatywal aż czarny osad, po tym zabiegu autko odzylo, zupełnie nie to
  22. scania1213 odpowiedział(a) na Vassyli temat w 2.0TDI
    Czekam na info.
  23. scania1213 odpowiedział(a) na Marcin Kaszyński temat w 2.0TDI
    U mnie nie było efektu żadnego po odepnieciu wtyczki, ale za to po czyszczeniu owszem. Nie szarpie już autem podczas przyspieszania, lżej rusza z miejsca na klimie jak i bez i taki zwawszy się zrobił :-)) A przepustnica tu w BRD jest przemyślana i rozbieralna proponuję tylko nową uszczelke sobie kupić, bo u mnie starej.nie dało się z powrotem założyć. Była za długa haha
  24. Dla b7 - jeśli ktoś chce tylko przewietrzanie auta po zamknięciu go przez około 15 min. Wystarczy zakodować tylko moduł instruments. Nie ma żadnego błędu na klimatroniku, czy zegarach. A sama funkcja się sprawdza :-)))
  25. scania1213 odpowiedział(a) na Marcin Kaszyński temat w 2.0TDI
    To jestem ciekaw co spowodowało u Ciebie te drgania. Będę śledzić temat. A czy wymieniali coś jeszcze? Może źle założyli uszczelniacze? I jaki masz motor?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.