Treść opublikowana przez Mesiah
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Niezły bajzel. Wozisz tym pewnie ludzi to weź to ogarnij jak trzeba i na porządnych gratach. Tarcze OT + klocki ferodo i masz spokój.
-
Pompa oleju 1.8 ADR
Z tego co kojarzę miałem taką samą a też mam ADR'a. Kod silnika masz "wykropkowany" Z przodu przy obudowie rozrządu. Będzie widoczny po zdjeciu plastikowej osłony wtrysków.
-
Pompa oleju 1.8 ADR
Jak masz tam kolego kawałki ślizgu napinacza to łanie się tam działo.Mój oryginał po 250 tyś wygląda jak nowy i tylko minimalnie słychać łańcuch. Czeka Cię duży wydatek na ori w aso.
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Zrozumiesz, że to kiepski wybór.
-
Pompa oleju 1.8 ADR
Kolbenschmidt w tańszych panewkach to średniak a i o podróbkach słyszałem. Jeśli już to Glyco. http://olx.pl/oferta/panewki-korbowodowe-71-3694-4-std-glyco-vw-audi-1-8-96-CID5-ID7GNbf.html?requestFromAd=1&track[message_sent]=1&id_at=1014571959 Panewki z tego linku jednak nie pasują do ADR. Koleś się zagalopował.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
10mm mniej więcej.
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Wystaw w dziale sprzedam albo niech leżą.
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Masz wentyle i chcesz lite zakładać? Nie rób sobie jaj. Zwróć je i zakładaj to co być powinno.
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Tak zjechanego i zgnitego gwintu już dawno nie widziałem. Wygląda na to, że to nie był inox i go zjadło. Ja bym odpuscił. Nie bardzo jest tam co ratowac.
-
Pompa oleju 1.8 ADR
Kolego wiele osób przerabiało te napinacze z przedziału 500-1000zł i wszystko było śmieciem. Zawsze kończyło się w ASO i wydaniem ok 2400zł. Ja mam pół biedy bo mam wersje bez wtyczki a ona kosztuje chyba coś ok 700zł. Na razie kwestie napinacza zostaw. Zajmij się dołem. Później zobaczysz.
-
Pompa oleju 1.8 ADR
Jest jedna zasada. Wyjętej panewki nie wkłada się już drugi raz na miejsce. Nawet jeśli włożysz ją w identyczny sposób już jest źle. Już jej nie dokręcisz z tą samą siła itp. Jeśli chce wymienić to jak najbardziej. Komplecik kupujesz i wymieniasz. Jakiś super wydatek to nie jest. a jaką pompę założyłeś(chodzi o markę) i ewentualnie podaj cenę jak pamiętasz Albo Febi albo ori. Nic innego. Wszystkie maxgear itp do 200zł to masakra. Podziała z rok i śmieć.
-
Pompa oleju 1.8 ADR
No to musiała być już zajeżdżona i to na ostro. Moje auto ma 260 tyś najechane i latało pewnie na półsyntetyku bo nagaru było sporo. Pompę rozebrałem a ona jak nowa. Ciśnienie oleju też było ok.
-
Pompa oleju 1.8 ADR
Dzik ma do sprowadzenia (ok tygodnia) Febi za bodaj ok 300zł z hakiem. Rozbierz to i zobacz. Pompa powinna być ok.
-
Pompa oleju 1.8 ADR
Jeśli masz zamiar jeździć dłużej to zwalaj koniecznie. Poza tym mówiłeś, że w silniku jest nagar. Coś czuje , że w misce będzie sajgon. Jak zdejmiesz sprawdź smok i rozbierz pompę. Zobacz czy zwór się nie zatarł oraz jak wygląda obudowa oraz tryby. Jeśli są tam jakieś poważniejsze ślady pompa do wymiany. Przed zwalaniem miski wlej mu całą płukankę liqui moly pro i niech pochodzi z 15 min. Zawsze trochę ruszy ten syf z magistrali.
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Nie będzie zadowolony z MTS. Te sport amory to shit i moment wyleją na naszych dziurach. O ich kulturze i wybieraniu nie wspominam. Tak jak pisze miśkiem. Ucz się na błędach innych. Ja przerobiłem z 5 kompletów springów i żadne mi nie podeszły. Loteria. Jedyna opcja to kit ale zdjęty z identycznego auta jak Twoje czyli sedan 1.9 tdi.
-
Pompa oleju 1.8 ADR
Kup ten w fioletowej bańce. To synthoil i jest prawdziwym pełnym syntetykiem.
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Ferodo DS
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Nie warto. Po pierwsze seryjne amory nie radzą sobie za dobrze z żadnym obniżeniem a po drugie nie wiadomo ile to siądzie. Sportline polecam bo to dobre springi ale muszą mieć do duetu odpowiednie amory typu bilstein B8 który jest drogi. Albo kup cały kit w używce lub gwint. Na ten ostatni musisz mieć minimum 800-900zł
-
Pompa oleju 1.8 ADR
To, że jest nagar nie znaczy iż był zalany minerałem. Te silniki kiepsko wyglądają po 10w40. Ciśnienie na jałowym biegu po rozgrzaniu powinno być bodaj na poziomie 1.8-2.0 bar (jakoś tak u mnie było). Olej i tak zalej 5w40 ale raczej na poprawę ciśnienia oleju za bardzo bym nie liczył. Pewnie się poprawi ale nie jakoś super dużo.
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Nie wiedział ja , że masz je 2 dni. Gdybym wiedział to bym wcześniej Ci ich zakup z głowy wybił EOT
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
A Ty po co głupio komentujesz? Skoro jedni ciągle piszą o aku firmy Centra ja pisze o Banerze. Polecam ludziom coś porządnego. Co w tym złego? Lepiej zamknąć gębę i patrzeć jak inny się nacina na szajs co? Ile jest pytań tyle jest odpowiedzi i zauważ, że zazwyczaj kupują tego Bannera więc na darmo się nie produkuje. Tyle samo tłumacze i polecam oleje 5w40 zamiast zje..anych 10w40 którzy leją wszyscy do wszystkiego. Tu też działa propaganda bo jednak ludzie przesiadają sie na 5w40 i później są zadowoleni. Skoro ja wiem, że można lepiej dziele się tym z innymi a nie patrze jak sobie sami w kolano strzelają. Druga sprawa, że nikt nie czyta tego co już jest. Ciągle trzeba wszystko pisać na nowo i w kółko. Gdyby czytali wystarczyłoby napisać raz czy dwa i sprawa byłaby załatwiona.
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Do 62 na bank śmiało zejdziesz ale to ma taki średni sens. Nie myslałeś o zmianie na 18? Felgi 17 i 18 to raczej chodliwy towar więc ze sprzedażą problemów by nie było. Różnica w wyglądzie sporawa i przy gwincie dużo lepiej to wygląda.
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
gleba, środek koła , dolny rant nadkola w linii prostej. Też mam rozpórkę ale nią jeszcze ani razu nie zahaczyłem.
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Przy 17 jak zejdziesz niżej będziesz już raczej darł spodem. Ja na 17 przy 225/45 i gwincie ustawionym mniej więcej na 61.5 cm od ziemi do nadkola zaliczałem wszystkie muldy sankami przy dwóch osobach z przodu , przy jednej rzadziej ale też. Gwintu nie przestawiałem , założyłem 225/40 r18 i mam spokój. O wyglądzie nie wspominam.
- wiskoza