Treść opublikowana przez Mesiah
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Żadna nowina. Cena niska to i ze śmieci robione. Ja miałem brać MS ale go olałem i zbieram na lema.
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Np Banner
-
Dziura w tłoku ... co robić?
Jak jest w takim stanie (dobrym) to tylko remont.
-
rozrzad
Ruville wkłada teraz do swoich pudełek podłej jakości towar. Pisaliśmy o pompie wody nie całym rozrządzie. Z tego co wiem ina pomp nie robi. Z drugiej strony ina po części to też pakowacz i np ładuje do swoich rozrządów rolki ntn i napinacze (nie pamiętam firmy).
-
1.8T AGU klekotanie- popychacze zaworów
Nie wiem do jakich mechaników jeździsz, że każą Ci olej gęstszy lać. Trzeba chyba przygłupa żeby nie usłyszał, że coś jest nie tak. Ciśnienie oleju miałeś zmierzyć od razu. Zrób to na porządnie rozgrzanym oleju.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Dziura w tłoku ... co robić?
Bezsensu. Tylko szukanie takiego samego motoru na EDC16 albo remont posiadanego.
-
Dziura w tłoku ... co robić?
Sprawdź co dokładnie padło i może go jakoś ożywisz. Pomierz blok i wał. Nowe panewki główne i korbowe , nowe pierścienie. Do tego remont głowicy. Trochę się uzbiera ale wiesz co masz
-
Dziura w tłoku ... co robić?
Poszukaj drugiego motoru. Najlepiej żeby był jeszcze w aucie do testów. Wtrysk lał,że dziura sie zrobiła czy jak?
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Aby B5. B6 i nowsze to już plastiki.
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Nie tyle trafny co jedyny słuszny
-
jaki blok silnika
Orczyk , kat , ktoś kto o nic nie dba i lubi katować.
- rozrzad
-
jaki blok silnika
A no jest ale też nie lubi kiepskiego oleju. Poza tym orczyk załatwi taki silnik w kilka chwil.
-
jaki blok silnika
Dość długo. U nas np ze 2-4 tyg. Kolejki się ustawiają. Jeśli zależy Ci na czasie to tylko przekładka bloku lub całej motorowni.
-
ARG Dziwne odgłosy z kolektora
Ten dźwięk z drugiej połowy filmiku to jakby rozwalona szklanka. Trudno ocenić. Podjedź do innego mechaniora
-
jaki blok silnika
Ja go nie robiłem bo nie musiałem. Znam ceny bo pracuje trochę w zawodzie.
-
ARG Dziwne odgłosy z kolektora
A ja wiem. Nie jechać tym autem chyba ,że lubisz kapitalki
-
jaki blok silnika
Zależy od zakresu robót i cen w Twoim rejonie. Ja u siebie ten motor na wypasie z głowicami , szlifem cylindrów itp zrobiłbym za 3.5-4tyś z częściami. Może trochę taniej
-
Amorki do Eibach PRO KIT sportowe czy zwykłe ?
Zakładają ale podobno rewelacji nie ma i lubią wylać na naszych dziurach. Przed gwintem chciałem je wrzucić ale odpuściłem. Zrób rozeznanie w ofercie firmy Lowtec. Koleś z forum tym handluje. Ja nie jestem do tego przekonany ale spróbuj. http://a4-klub.pl/index.php?/user/84535-bluebird/
-
ARG Dziwne odgłosy z kolektora
Czy sprawdziłeś jak pisałem wyżej ustawienie wałków i rozrządu?
-
Amorki do Eibach PRO KIT sportowe czy zwykłe ?
Prosze. Bilstein B6-B8.
-
jaki blok silnika
Nowy wał (zależy jak ten dostał) w nominale i do niego szlif na 1 nad wymiar. Nowe panewki główne oraz korbowe. /sprawdź od razu gładzie cylindrowe. Tak czy inaczej motor do wyjęcia.
-
ARG Dziwne odgłosy z kolektora
A co ma odma do tego? Moja była rozwalona i była cisza. Ten dźwięk to grzechotka.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Standard Ja sprowadziłem auto na 15 i pro kicie ale się wkurzałem bo auto rzucało jak pontonem. Polowałem na 205/55 16. Obejrzałem kilka projektów z forum i korba bo już 16 wyglądała dla mnie jak kołpak. Następnie miały być 17 ale jeden kumpel z forum napisał mi abym szukał 18 bo po miesiącu będę żałował. Reszta forum piłowała się, że na takim kole jeździć się nie da. Kupiłem i nie żałuje. Latam po swoich tragicznych dziurach od czerwca i koła są proste jak były , W styczniu wrzucałem komplet nowych opon to widziałem. Może dlatego, że to Ronale znoszą te wertepy.