Treść opublikowana przez Mesiah
-
"cykanie" w silniku - popychacze?
Qurwa menago Takiemu piły bym nie dał do naprawy. Zmień mechanika i na przyszłość słuchaj dobrych rad od kolegów wyżej
-
ARG Dziwne odgłosy z kolektora
Skąd wiesz ,że to nie napinacz? To, że wcześniej był inny objaw nic nie tłumaczy. Dla mnie to brzmi mało optymistycznie. Ja dla świętego spokoju sprawdziłbym ustawienie wałków względem siebie (16 oczek , strzałki na pierwszych od napinacza mostkach i bla bla) oraz całego rozrządu. Przy okazji luknij czy pasek jest dobrze napięty. Tak z ciekawości to jakiej firmy wrzuciłeś łańcuch i napinacz? Jak jakiś febi/swag to obstawiam go na 90%. Padają często i po 3 dniach. Ogólnie trzymam kciuki żeby nie okazało się, że zawory już się z tłokami spotkały. No ale bez paniki. Zazwyczaj okazuje się, że to jakaś duperela.
-
problem z paskiem klinowym pompy wodnej a4 b5, 98r,1,8 125 km adr
Robił sobie z Ciebie jaja. Weź ten pasek i dobierz sobie w sklepie deko krótszy. Tak czy inaczej sprawa dziwna.
-
Jakiej firmy wybrać przepływomierz powietrza 1.8 ADR '98
Musze sprawdzić co siedzi u mnie. Nawet jeśli to hitachi tej firmy przepływki już raczej nie kupi. Nie wiem co mają w aso.
-
Padająca pompa wspomagania 1.6
Ok 1l. Drugi na płukanie.
-
Jakiej firmy wybrać przepływomierz powietrza 1.8 ADR '98
Odpowiedz sobie na pytanie ile będziesz latał tym autem. Jeśli długo to tylko ori czyli bodaj siemens
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Na dobrym gwincie da się jechać. Tak czy inaczej B5 musi mieć 18. Na nich wygląda perfekt. Są nie za duże nie za małe. 17 pozostawia niedosyt
-
jaki blok silnika
Gratów do tych silników jest od groma. Jakoś to ogarniesz przyzwoitym kosztem. A może w ogóle okaże się ,że to duperela.
-
Padająca pompa wspomagania 1.6
Total LHM+
-
Padająca pompa wspomagania 1.6
Bladego pojęcia nie mam. Napisz do nich lub zadzwoń i pochwal się.
-
Padająca pompa wspomagania 1.6
Ok 350zł po zdaniu swojej. Tu masz np ale cena zaporowa http://allegro.pl/pompa-wspomagania-audi-a4-a6-vw-passat-b5-b6-zf-i5087004880.html Zawsze możesz poszukać ori używanej ale większość to trupy
-
Metaliczny dźwięk ADR
Jak przestało samo to pewnie powróci. Jeśli zwalenie paska pk podczas stuków nie pomoże to nagraj to i wrzuć na yt. Może przy okazji czas zmienić płyn w układzie wspomagania?
-
A4 adr męczący problem-pomocy
Są różne wynalazki, Jak chcesz mieć pewność kup Beru z jedną elektrodą.
-
Padająca pompa wspomagania 1.6
Jak masz zamiar jeszcze polatać tym autem bierz ori regenerowaną.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Ładuj 225/40 18. Ja mam zwykłe 1.8 i daje rade na luzie. Spalanie też nie skoczyło mocno , maks 1l po mieście. Do tego gwint weiteca + ori rozpórki i auto jeździ jak gokart.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Już myślałem ,że 18. Ostatnio widziałem 225/45 r18. Parodia bo balon jak cholera.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
masz 225/45? Felgi 17?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Oglądałem kilka wersji 215/40 przy 7.5j i powiem Ci ,że zależy od opony. Jak się ułoży tak będzie. Tak czy inaczej 205 odpada. Ja mam 225/40 przy 18 8j i opona ma delikatny stożek praktycznie jest na równo.
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
A widzisz. Zobaczymy co będzie. Wleje chyba g004000. Co do minerał vs syntetyk wszystko odnosi się tylko pomp wspomagania. Gdzieś kiedyś wyczytałem ,że tylko pompy bodaj koyo z początków produkcji wymagały minerału. ZF latał na syntetyku i było ok.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
I coś delikatnie będzie Ci rant zakrywało. Poza tym 205 od tyłu wygląda jak parodia w a4
-
225/45/17 czy 235/45/17
Nikt fizyki nie oszuka i przy 235 jest gorsze przyśpieszenie niż przy 225. Z drugiej strony różnica jest mała i przy mocnym silniku prawie tego nie czuć.
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Ten miałem na myśli. Pomyliłem 2 z 1. Co za przeboje miałeś z oplem ,że minerału nie chcesz? Daj znać
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
To szukasz niskiego profilu i naciągu?Dasz rade na tym jeździć? 215/40 przy 8j jest lekko naciągnięta , przy 7.5j będzie na równo mniej więcej i bez balona..
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
O czym Ty piszesz? Przecież 205/40 jest niższa niż 215/40. Pisząc naleśnik mam na myśli niski profil.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Widziałem raz 205 na 18 i jest obciach. Dużo ładniej i lepiej trakcyjnie wypada 215. Co sie przy tych 205 upierasz? 215/40 to już się naleśnik robi.