Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mesiah

Pasjonat - L
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mesiah

  1. Mesiah odpowiedział(a) na Janis temat w 1.6
    Qurwa menago Takiemu piły bym nie dał do naprawy. Zmień mechanika i na przyszłość słuchaj dobrych rad od kolegów wyżej
  2. Skąd wiesz ,że to nie napinacz? To, że wcześniej był inny objaw nic nie tłumaczy. Dla mnie to brzmi mało optymistycznie. Ja dla świętego spokoju sprawdziłbym ustawienie wałków względem siebie (16 oczek , strzałki na pierwszych od napinacza mostkach i bla bla) oraz całego rozrządu. Przy okazji luknij czy pasek jest dobrze napięty. Tak z ciekawości to jakiej firmy wrzuciłeś łańcuch i napinacz? Jak jakiś febi/swag to obstawiam go na 90%. Padają często i po 3 dniach. Ogólnie trzymam kciuki żeby nie okazało się, że zawory już się z tłokami spotkały. No ale bez paniki. Zazwyczaj okazuje się, że to jakaś duperela.
  3. Robił sobie z Ciebie jaja. Weź ten pasek i dobierz sobie w sklepie deko krótszy. Tak czy inaczej sprawa dziwna.
  4. Musze sprawdzić co siedzi u mnie. Nawet jeśli to hitachi tej firmy przepływki już raczej nie kupi. Nie wiem co mają w aso.
  5. Ok 1l. Drugi na płukanie.
  6. Odpowiedz sobie na pytanie ile będziesz latał tym autem. Jeśli długo to tylko ori czyli bodaj siemens
  7. Na dobrym gwincie da się jechać. Tak czy inaczej B5 musi mieć 18. Na nich wygląda perfekt. Są nie za duże nie za małe. 17 pozostawia niedosyt
  8. Mesiah odpowiedział(a) na arni1.8turbo temat w 1.8T
    Gratów do tych silników jest od groma. Jakoś to ogarniesz przyzwoitym kosztem. A może w ogóle okaże się ,że to duperela.
  9. Total LHM+
  10. Bladego pojęcia nie mam. Napisz do nich lub zadzwoń i pochwal się.
  11. Ok 350zł po zdaniu swojej. Tu masz np ale cena zaporowa http://allegro.pl/pompa-wspomagania-audi-a4-a6-vw-passat-b5-b6-zf-i5087004880.html Zawsze możesz poszukać ori używanej ale większość to trupy
  12. Mesiah odpowiedział(a) na therentan temat w 1.8
    Jak przestało samo to pewnie powróci. Jeśli zwalenie paska pk podczas stuków nie pomoże to nagraj to i wrzuć na yt. Może przy okazji czas zmienić płyn w układzie wspomagania?
  13. Mesiah odpowiedział(a) na booolek temat w 1.8
    Są różne wynalazki, Jak chcesz mieć pewność kup Beru z jedną elektrodą.
  14. Jak masz zamiar jeszcze polatać tym autem bierz ori regenerowaną.
  15. Ładuj 225/40 18. Ja mam zwykłe 1.8 i daje rade na luzie. Spalanie też nie skoczyło mocno , maks 1l po mieście. Do tego gwint weiteca + ori rozpórki i auto jeździ jak gokart.
  16. Już myślałem ,że 18. Ostatnio widziałem 225/45 r18. Parodia bo balon jak cholera.
  17. Oglądałem kilka wersji 215/40 przy 7.5j i powiem Ci ,że zależy od opony. Jak się ułoży tak będzie. Tak czy inaczej 205 odpada. Ja mam 225/40 przy 18 8j i opona ma delikatny stożek praktycznie jest na równo.
  18. A widzisz. Zobaczymy co będzie. Wleje chyba g004000. Co do minerał vs syntetyk wszystko odnosi się tylko pomp wspomagania. Gdzieś kiedyś wyczytałem ,że tylko pompy bodaj koyo z początków produkcji wymagały minerału. ZF latał na syntetyku i było ok.
  19. I coś delikatnie będzie Ci rant zakrywało. Poza tym 205 od tyłu wygląda jak parodia w a4
  20. Nikt fizyki nie oszuka i przy 235 jest gorsze przyśpieszenie niż przy 225. Z drugiej strony różnica jest mała i przy mocnym silniku prawie tego nie czuć.
  21. Ten miałem na myśli. Pomyliłem 2 z 1. Co za przeboje miałeś z oplem ,że minerału nie chcesz? Daj znać
  22. To szukasz niskiego profilu i naciągu?Dasz rade na tym jeździć? 215/40 przy 8j jest lekko naciągnięta , przy 7.5j będzie na równo mniej więcej i bez balona..
  23. O czym Ty piszesz? Przecież 205/40 jest niższa niż 215/40. Pisząc naleśnik mam na myśli niski profil.
  24. Widziałem raz 205 na 18 i jest obciach. Dużo ładniej i lepiej trakcyjnie wypada 215. Co sie przy tych 205 upierasz? 215/40 to już się naleśnik robi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.