Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mesiah

Pasjonat - L
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mesiah

  1. Mesiah odpowiedział(a) na largovinch temat w 1.8
    Zbadanie dobrze tematu zanim zaczniesz coś grzebać. Zmieniać motor z powodu uszczelniaczy to raczej abstrakcja.
  2. Mesiah odpowiedział(a) na skone temat w 1.8
    To chyba Twoje aku to padaczka. Da się normalnie jechać. 10km minimum. No chyba ,że w bagaju piec do suba 1kw
  3. Nie wiem czy to robi różnice ale mam starszą manetkę z okrągłymi pinami i inne kostki.
  4. Panowie mam problem. Pewnie było ale się nie przekopie. Potrzebuje schemat wtyczki od manetki fis (sterowanie 6pin) 4piny idą do czerwonej kostki 20pin (left,right itp) ale zostają mi piny nr 5 i 6 (kabelki lekko grubsze). Gdzie je wpiąć? Jest też kwestia spalania. Żółty kabel pin nr1 gdzie mam wpiąć? Nie wiem który kabel idący od ecu odpowiada za spalanie. Auto z 96r , licznik i manetka bodaj też (najłatwiejszy swap). Te piny 5 i 6 z manetki to chyba włącznik tylnego sprysku. Manetka od avanta. W nocy miałem zaćmienie umysłu.
  5. Tak czytam i faktycznie wchodzi normalnie na 7.5j. Tylko robi się balonowato. W tabeli zalecana jest 8j. Ja bym wrzucił 215 albo 225. Jeździłem na 235 i musiałem mocno kiere trzymać bo woziło na koleinach. Na 225 jest odczuwalnie lepiej.
  6. 235 i felga 7.5j to nie lipa? Miałem takie na 8j i opona już wystawała sporo. Dopiero 225 ładnie siadło.
  7. Mesiah odpowiedział(a) na skone temat w 1.8
    Przecież pompa wspomagania jest napędzana z paska pk a dopiero od niej pompa wody. W ADR nie ma napędu z rozrządu.
  8. Mesiah odpowiedział(a) na skone temat w 1.8
    Teraz to już trudno ale jak zjazd był przed nosem to ja bym pchał Ustaliłeś już coś?
  9. To prawda że fabryka dała 235, ale gdybym mieszkał tam gdzie fabryka i jeździł po tych samych drogach co ludzie którzy tą konfigurację stworzyli, nie zastanawiałbym się ani chwili i brał 235 Popieram. 235 wozi na koleinach jak szmatą. Przeszedłem na 225 i jest od groma lepiej. Na 215 bajka. wiedziałeś co napisać żeby mnie przekonać napisałem do Dystomu, a raczej dystrybutora z alle. Dostałem odpowiedź: "Minimalna grubość dystansów z kołnierzem centrującym do tego modelu to 13mm" i co ja biedny poczne? Ku woli ścisłości. Minimalne z kołnierzem to przód 13 a tył 17mm. Też o nie pytałem. Ja potrzebuje 10-13mm z kołnierzem na tył.
  10. Mesiah odpowiedział(a) na pięknyzadek temat w Audi A4 B5
    Różnie z tym bywa. Teraz handlują syfem który rozchodzi się w rękach. Mają ten towar tak tanio ,że zwroty są wliczona w cene. Poza tym nie wszyscy wymieniają uszkodzone graty
  11. Mesiah odpowiedział(a) na pięknyzadek temat w Audi A4 B5
    THREMOTEC to może coś lepszego 90 nie kosztuje. Poza tym takie gadanie sprzedającego nie jest nic warte. Z tym jak z ori czujnikami które są u kazia brane z aso i kosztuja 40 a nie 100zł i poleca bo zero zwrotów.. Chyba musisz poprawić ostatnie zdanie bo zjadłeś "nie" kłamią;]
  12. Mesiah odpowiedział(a) na Mesiah temat w 1.8
    Pierwszy post "Dodam , ze to nic z osprzętu. Pasek PK oraz od klimy zdjęty i bez zmian." Poza tym sprawdzałem je jak wymieniałem rozrząd.
  13. Mesiah odpowiedział(a) na largovinch temat w 1.8
    A z motoru nigdzie się nie leje? Chłodniczka oleju i pod nią sucho? Z tyłu przy napinaczu łańcucha też?
  14. Mesiah odpowiedział(a) na skone temat w 1.8
    Zagotowałeś motor to i płyn wywaliło. Po uj żeś auta od razu nie zgasił? Toć wspomaganie zginęło to czułeś. Płynu po 1s nie wywala.
  15. Mesiah odpowiedział(a) na Mesiah temat w 1.8
    Pasek od góry wygląda jak nowy więc nic na razie nie rozbieram. Musi zrobić się troche cieplej. Przy walkach z zawiasem odmroziłem już sobie łapy i nogi (2 zestawy amorów , 4 zestawy sprężyn i 3 gwinty na wypiz*owiu) Wrócę do tematu pewnie koniec marca , kwiecień.
  16. Mesiah odpowiedział(a) na Janis temat w Audi A4 B5
    Nie ten dział. Mierzyłeś ciśnienie oleju? Jeśli nie od tego zacznij. Czy tej kontrolce towarzyszą jakieś dźwięki z silnika?
  17. 225/40 r18 ET35. Gwint weitec ustawiony na ok 70/70. Co dzień odważam się jechać szybciej na winklach. Tam gdzie wynosiło z zakrętu przy 80 na 1be i 205/55 r16 ET 48 teraz wlatuje 120-130 i jest git
  18. Mesiah odpowiedział(a) na karpatka temat w Audi A4 B5
    Ty wiesz? Temat o gwincie a o spryski pytasz. Chyba raczej nie wiesz. Robisz burdel. Masz do tego inny dział, EOT. Te posty i tak polecą do kosza.
  19. Mesiah odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    To normalne. Płyn wymieniasz jak w każdym innym aucie.
  20. Pod maską po prawej stronie na grodzi (pod serwem mniej więcej)
  21. Mesiah odpowiedział(a) na pięknyzadek temat w Audi A4 B5
    Pierwsza taka chłodnica ciekła , wymiana. Druga też ciekła i zażądałem zwrotu kasy (w lipcu 2014 ok 150zł) Gadałem z kumplem który handluje częściami , 4 na 10 sprzedanych wraca. Poza tym kiepsko pasuje i wykonanie do d*py. Kupiłem Nissens'a za 330zł i nie ta liga. Wykonanie jak ori i wchodzi na miejsce jak ori. Poza tym wydajniejsza od fabrycznej bo sporo grubsza. Nie polecam taniego shitu. Chyba ,że lubisz co rusz rozbierać przód.
  22. A łańcucha nie wymieniasz?
  23. Mesiah odpowiedział(a) na piotrzaba5 temat w 1.8
    Tak prawią tylko tępe ..uje nie mechanicy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.