Treść opublikowana przez Mesiah
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Jakie ET felg?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Ma 215 opony także nie powinno być problemów. Niech przymierzy te 17 z przodu. Pewnie takie zostaną. Kolego Maćku. Weź listewkę , przyłóż ją do koła w dwóch punktach po przekątnej a następnie do rantu błotnika i zmierz. Będziesz wiedział co do milimetra jakie dystanse wejdą. Po zdjęciach widzę ,że masz większy problem. Twoje auto to koza. Nawet po dołożeniu dystansów będzie popelina. No chyba ,że auto uniesione do góry a ja tego nie widzę.
-
Felga 16", 17", a moze 18" do A4 B6 Sedan
Przy 17 225/45
-
Silnik się przegrzewa, uszczelka pod głowicą?
I kto miał racje?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No tak na 6 garów. Licznik bodaj z 2.4.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Mam ET35 8J. Z przodu felga na równo z błotnikiem i wygląda bdb (gleba -70 i nie trze). Kolega pyta o ET45 7j. Dystans 10mm daje ET35 ale felga jest o cal węższa czyli o 2.54cm co się = 1.27cm na stronę felgi. Czyli mamy już dystanse 20mm i dalej zostaje 2.7mm głębiej niż u mnie. Jak się dygasz daj 15 ale na 20 będzie ładniej według mnie.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ok spalanie ruszyło. Po mieście od 17 do 37 l. Chyba głupoty pokazuje. Pewnie wina kodowania. Obroty zaniżone o jakieś 30-40%
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie rusza się? Ja się wpiąłem w ten żółty kabel 5 cm od kostki.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
O co w ogóle biega z tymi wyświetlaczami? U mnie było ok przez 2 msc (jeździłem z fisem bez manetki). Na początku zgasł jeden ciąg pixeli pionowo. Jak robiło się cieplej to zapalał się normalnie. Teraz obok doszły dwie także pionowe linie bez kontrastu i na nich nic nie widać albo bardzo słabo. Rozumiem ,że niedługo będzie nieczytelny?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Mi siadły 2 linie. Jaki serwis jest sprawdzony? Ile taka zabawa?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dziękuje kolego. Najłatwiejszy możliwy swap fisa a ja się motam. Hehe a ja byłem przed chwilą się upewnić i są dwie Jutro przegonie trupa i zobaczymy.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dwie pierwsze od błotnika są beżowe. Wpiąłem się w drugą pin 12 żółty kabel.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
20mm przód i 25 tył.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
W starym gołym liczniku miałem tylko termometr. Po nim została mi tylko czarna kostka ileś tam pin (6,8,10?) Nie podłaczyłem tego jeszcze bo bo nie wiem gdzie. Niby w kostce 20 pin (czerwona) odpowiada za to pin nr 5 ale w starej czarnej tych kabli jest kilka. Fis w rubryce gdzie powinna być temp nie pokazuje nic , puste pole.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dobra jutro się okaże.
-
Miałem piękne ori 18" czas na zdroworozsądkowe 16" pomóżcie (zdjęcie)
235 przerobiłem na : 1be , pro kicie -30 , kicie weiteca -40 a teraz mam gwint weiteca ustawiony na 70/70 i wymieniony stabilizator na sztywniejszy. Skończ te brednie. 235 w koleinie to walka z kierą szczególnie przy większej prędkości. Na 225 jest dużo lepiej. Może latasz po super drogach i nie czujesz. Ja mam zazwyczaj tor przeszkód. Zgodzę się z tym ,że 215 od tyłu wygląda średnio. Tym bardziej w spuchniętej b6. Ładuj 215 jak chcesz najwygodniej lub 225 jako kompromis. Po co kombinować.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie przejechałem się. Jutro to sprawdzę. Czy fakt ,że zamiast 51l wyświetla mi 00 nie jest podejrzany? Było 51 , podłączyłem 20 pin kostke ze sterowaniem (bez sygnału z ecu) i spadło na 00. Po podłączenie ecu dalej to samo.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Podłączyłem tylko sterowanie manetka (3 kable z sygnałem + brązowy masa) cała reszta jest nie podłączona. Licznik z kreskami bez cyferek na zegarku i auto 96r. Zapytam go.
-
HERTZ bez zmiany odtwarzacza
Link nie działa. Mądrzy ludzie prawią ,że moc wzmacniacza powinna być chociaż o 10-20% większa niż głośnika. Nigdy na odwrót. Jak sprzęt tylko do fm to ładuj co popadnie.
-
HERTZ bez zmiany odtwarzacza
Szukaj używek ori na necie.
-
A4 B5 1.8 ADR + LPG Jaki olej?
Gratuluje wyboru Pamiętaj tylko przy każdym odpalaniu ,że mogłeś autu ulżyc wlewając dobry olej. Ten co kupiłeś dobry jest do w124 z 600 tyś przebiegu.
-
HERTZ bez zmiany odtwarzacza
Coś tam podoła ale zmiana radia da dużą zmiane na +. Jeśli chcesz zostać przy fabrycznym radiu to szkoda wymieniać głośniki.
-
Miałem piękne ori 18" czas na zdroworozsądkowe 16" pomóżcie (zdjęcie)
Wrzucając dystans 17mm na et 43 robisz et 26. Nie wiem czy to dużo czy mało w b6. Wiem jak jest b5.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
I tak wskazywał ale bez podpiętej czerwonej wtyczki (20pin) Po jej podłączeniu (tylko ze sterowaniem manetką) spadło na 00. Podpięcie kabla do ecu nic nie zmieniło.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Manetka ogarnięta. Została kwestia spalania i temp zewnetrznej. Znalazłem info ,że w adr sygnał spalania bierze się z drugiej wtyczki od błotnika pin nr 12. Nawet kolor kabla się zgadza. Podpinam pod to pin nr1 z czerwonej kostki i lipa. Na fisie cały czas 0.00. Może to być wina tego ,że licznik z v6 i jeszcze nie zmieniłem kodowania? Wydaje mi się ,że działać powinno , co najwyżej przekłamywać.