Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mesiah

Pasjonat - L
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mesiah

  1. Bangla ale przekłamuje. Gwint jest gotowy ale jego dno zaślepiono. Robisz otwór aby olej dotkną czujnika.
  2. Swap zakończony. Temp działa i ciemno na fisie czyli błędów brak. Została tylko temp oliwy ale to przy wymianie oleju bo trzeba wiercić otwór pod czujnik. Dziękuje wszystkim za sprawną pomoc.
  3. Dałem pin nr 9 , 16 oraz 19 razem do masy i napis brems zniknął. Za to pojawił się wytrysk u góry czyli jednak sprysk trzeba odciąć i zostawić luzem.
  4. Rada jak ..uj Panowie za co dokładnie odpowiada pin nr 19 brake light? Chodzi o sprawność świateł stop? Dać go do masy?
  5. Zależy na co jest większy popyt. Na te wyświetlacze do b5 niedługo będzie coś czuje bardzo duży bo wszystkie padną.
  6. Ja dałem 200 z wysyłką za licznik , manetkę i kostki Po 2msc w zimnie pojawiły się 2-3 pionowe linie ale kontrast igła.
  7. Dziwna sprawa z tymi wyświetlaczami. Znając chiny powinno być tego na pęczki. Znając życie tak będzie prędzej czy później.
  8. Mesiah odpowiedział(a) na Grubafish temat w 1.8
    Po godz? Zaczynałeś na zimnym silniku?
  9. Zrób test na obecność spalin w układzie chłodzenia. Ogólnie przerabiałem temat w swojej 80 b4 2.8 aah. U mnie była pęknięta prawa głowica.
  10. Nie chodzi o felge tylko o to ,że kapeć szeroki i wozi autem na koleinach.
  11. Dokładnie. Plus lepsze właściwości jezdne przy dobrych amorach.
  12. Dajcie spokój z tym 1be. Nie ma w nim nic ładnego. Eibach -30/Vogtland -35.
  13. 225/40 to optimal przy 18. Też na takich latam. 235/40 to było przegięcie.
  14. Mesiah odpowiedział(a) na karpatka temat w Audi A4 B5
    SS i FK są olejowe. Ja mam komplety h&r i weitec. Oba są gazowe. Nie wymagają reanimacji , pytam na zapas.
  15. Mesiah odpowiedział(a) na karpatka temat w Audi A4 B5
    Jak jest z tą regeneracją? Po wszystkim amory są dalej olejowo-gazowe czy już tylko olejowe?
  16. To mało i możliwe ,że powoli jeździsz Dla mnie lipa straszna nie opona. Przy profilu opony ugina się pod obciążeniem jak z plasteliny. Poza tym po co ta dyskusja. Praw fizyki nikt nie oszuka , wysoki profil jest niestabilny.
  17. Na r15 ,65 jest tragedia. Auto jak poduszkowiec cholerny. Na winklach tragedia. Do tego przy pro kicie tylko -30 urwałem przewód od klimy i poryłem sanki. Było parę akcji z przytarciem. Nie można było hamować nad żadnymi garbami w asfalcie itp. Ogólnie poniżej 205/55 16 nie ma sensu. Teraz na 225/40 18 i -70 mam lepsze warunki niż przy -30 i 15 na 65
  18. Szerokość felgi to podstawa. Powyżej 7j i 205 zaczyna się już naciąg. Ogólnie do B6 węższej opony niż 215 bym nie dawał bo to spore autko.
  19. Mesiah odpowiedział(a) na karpatka temat w Audi A4 B5
    Średnia półka. Używka w dobrym stanie ok 700zł. Na pewno lepszy niż fk itp. Ogólnie z ss jest ciekawa przypadłość bo oglądałem kilka ich zestawów i zazwyczaj tył miał jeden bądź dwa amory wylane. Musisz dokładnie sprawdzić temat.
  20. Et 48 . Ma ktoś wiedze na ten temat ? Chce dopasować takie żeby maksymalnie dac koła do błotnika Przód daj 13mm a tył 20. Nie ma dystansów z kołnierzem cieńszych niż 13mm na przód. Zależy kolego jaki efekt chcesz osiągnąć. Komfort , wygląd?
  21. Zależy co komu potrzebne. Ja mam glebe i 18. Szybko z tego nie wyrosnę bo trakcja i wygląd mnie rozwalają. Tobie wystarczy pro kit -30 albo vogtland -35. Na tych sprężynach wygląda już do ludzi i auto się prowadzi jak trzeba. No ale z dojazdem na działkę gorzej.
  22. Bardzo fajna opona do normalnej oszczędnej jazdy.
  23. Ja mam serie i ją chwale bo nie cierpię ostrej góry. Na dłuższą mete mózg się lasuje. W poprzednim aucie miałem audio za ok 5tyś, Trochę się osłuchałem dobrego grania nie tylko u siebie.
  24. Tweetery które drą ryja tak ,że szkliwo pęka na zębach. Dsk to najniższa seria hertza.
  25. Nie musisz mi tego tłumaczyć. Masz racje ale wziąłem poprawkę na oponę. Akcja z listewką jest bezbłędna bo opierasz ją na oponie nie feldze.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.