Treść opublikowana przez Mesiah
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Bangla ale przekłamuje. Gwint jest gotowy ale jego dno zaślepiono. Robisz otwór aby olej dotkną czujnika.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Swap zakończony. Temp działa i ciemno na fisie czyli błędów brak. Została tylko temp oliwy ale to przy wymianie oleju bo trzeba wiercić otwór pod czujnik. Dziękuje wszystkim za sprawną pomoc.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dałem pin nr 9 , 16 oraz 19 razem do masy i napis brems zniknął. Za to pojawił się wytrysk u góry czyli jednak sprysk trzeba odciąć i zostawić luzem.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Rada jak ..uj Panowie za co dokładnie odpowiada pin nr 19 brake light? Chodzi o sprawność świateł stop? Dać go do masy?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Zależy na co jest większy popyt. Na te wyświetlacze do b5 niedługo będzie coś czuje bardzo duży bo wszystkie padną.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ja dałem 200 z wysyłką za licznik , manetkę i kostki Po 2msc w zimnie pojawiły się 2-3 pionowe linie ale kontrast igła.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dziwna sprawa z tymi wyświetlaczami. Znając chiny powinno być tego na pęczki. Znając życie tak będzie prędzej czy później.
-
Kontrolka cisnienia oleju
Po godz? Zaczynałeś na zimnym silniku?
-
telepanie auta przy odpalaniu a4 3.0 tiptronic
Zrób test na obecność spalin w układzie chłodzenia. Ogólnie przerabiałem temat w swojej 80 b4 2.8 aah. U mnie była pęknięta prawa głowica.
-
Felga 16", 17", a moze 18" do A4 B6 Sedan
Nie chodzi o felge tylko o to ,że kapeć szeroki i wozi autem na koleinach.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Dokładnie. Plus lepsze właściwości jezdne przy dobrych amorach.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Dajcie spokój z tym 1be. Nie ma w nim nic ładnego. Eibach -30/Vogtland -35.
-
Felga 16", 17", a moze 18" do A4 B6 Sedan
225/40 to optimal przy 18. Też na takich latam. 235/40 to było przegięcie.
-
Zawieszenie gwintowane
SS i FK są olejowe. Ja mam komplety h&r i weitec. Oba są gazowe. Nie wymagają reanimacji , pytam na zapas.
-
Zawieszenie gwintowane
Jak jest z tą regeneracją? Po wszystkim amory są dalej olejowo-gazowe czy już tylko olejowe?
-
Miałem piękne ori 18" czas na zdroworozsądkowe 16" pomóżcie (zdjęcie)
To mało i możliwe ,że powoli jeździsz Dla mnie lipa straszna nie opona. Przy profilu opony ugina się pod obciążeniem jak z plasteliny. Poza tym po co ta dyskusja. Praw fizyki nikt nie oszuka , wysoki profil jest niestabilny.
-
Miałem piękne ori 18" czas na zdroworozsądkowe 16" pomóżcie (zdjęcie)
Na r15 ,65 jest tragedia. Auto jak poduszkowiec cholerny. Na winklach tragedia. Do tego przy pro kicie tylko -30 urwałem przewód od klimy i poryłem sanki. Było parę akcji z przytarciem. Nie można było hamować nad żadnymi garbami w asfalcie itp. Ogólnie poniżej 205/55 16 nie ma sensu. Teraz na 225/40 18 i -70 mam lepsze warunki niż przy -30 i 15 na 65
-
Felga 16", 17", a moze 18" do A4 B6 Sedan
Szerokość felgi to podstawa. Powyżej 7j i 205 zaczyna się już naciąg. Ogólnie do B6 węższej opony niż 215 bym nie dawał bo to spore autko.
-
Zawieszenie gwintowane
Średnia półka. Używka w dobrym stanie ok 700zł. Na pewno lepszy niż fk itp. Ogólnie z ss jest ciekawa przypadłość bo oglądałem kilka ich zestawów i zazwyczaj tył miał jeden bądź dwa amory wylane. Musisz dokładnie sprawdzić temat.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Et 48 . Ma ktoś wiedze na ten temat ? Chce dopasować takie żeby maksymalnie dac koła do błotnika Przód daj 13mm a tył 20. Nie ma dystansów z kołnierzem cieńszych niż 13mm na przód. Zależy kolego jaki efekt chcesz osiągnąć. Komfort , wygląd?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Zależy co komu potrzebne. Ja mam glebe i 18. Szybko z tego nie wyrosnę bo trakcja i wygląd mnie rozwalają. Tobie wystarczy pro kit -30 albo vogtland -35. Na tych sprężynach wygląda już do ludzi i auto się prowadzi jak trzeba. No ale z dojazdem na działkę gorzej.
-
Felga 16", 17", a moze 18" do A4 B6 Sedan
Bardzo fajna opona do normalnej oszczędnej jazdy.
-
HERTZ bez zmiany odtwarzacza
Ja mam serie i ją chwale bo nie cierpię ostrej góry. Na dłuższą mete mózg się lasuje. W poprzednim aucie miałem audio za ok 5tyś, Trochę się osłuchałem dobrego grania nie tylko u siebie.
-
HERTZ bez zmiany odtwarzacza
Tweetery które drą ryja tak ,że szkliwo pęka na zębach. Dsk to najniższa seria hertza.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Nie musisz mi tego tłumaczyć. Masz racje ale wziąłem poprawkę na oponę. Akcja z listewką jest bezbłędna bo opierasz ją na oponie nie feldze.