Treść opublikowana przez Mesiah
-
17 a komfort
Chciałem polecić Ci 215/50 ale przy feldze 8j będzie już naciąg raczej. Zostaje chyba tylko 225/45
-
Podniesienie zawieszenia
Jeśli chcesz aby po przełożeniu zawiasu auto stało równo to musisz wymienić komplet.
-
Kupuje Audi Jaki silnik wybrać ?
Jak kultura i cisza to 1.8t a jak robisz długie trasy i smród oraz klekot Ci nie przeszkadza to 1.9tdi.
-
Jaki to kolor felg?
Czyli tak. Piaskowanie , podkład , czarny połysk i na to mgiełka chromu tak?
-
Jaki to kolor felg?
Warto? Nie odbije się to mocno na wytrzymałości zakładając, że kupię porządny lakier?
-
Jaki to kolor felg?
Czyli w takim układzie proszek odpada i zostaje tylko polakierować je tradycyjnie?
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Z tyłu spoko by wszedł 15-17mm. Przód też musisz wypchać bo jest licho. Geometria położyła czyli co? Negatyw się zrobił? To normalne przecież. Wręcz przez wielu oczekiwany efekt Przy takim obniżeniu warto też podjechać i sprawdzić zbieżność kół.
-
Jaki to kolor felg?
Nie bardzo wiem jak to zrobić.
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
dobrze dobrany kit i będzie komfort. Na gwincie raczej jego namiastka
-
Jaki to kolor felg?
Witam. Wygląda na to, że szykuję się na odnowienie swoich kółek. Chce je wypiaskować i prysnąć proszkowo. Interesuje mnie taki kolor jak na fotkach niżej. Mam identyczne felgi tylko te ze zdjecia to 17 a ja posiadam 18. Jaki kolor z palety ral wybrać aby osiągnąć taki efekt? Moje mają jeszcze oryginalny lakier i są po prostu srebrne. Te ze zdjęć wpadają w jakiś taki grafit czy satyne może. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/306dade22fcfe119.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b5900025eee2144e.html
-
Pompa oleju 1.8 ADR
Tak ale już napinacz łańcucha nie ma nic wspólnego z ori. Pada często po 3 dniach i w ogóle to shit jakich mało. Od groma jest na necie przestróg na temat napinaczy swag.
-
1.8T AGU klekotanie- popychacze zaworów
Zawsze warto zwalić miskę. W 90% przypadków coś wychodzi. Nagar , szlam , padnięta pompa , zatkane sitko albo coraz częściej resztki ślizgów napinacza łańcucha.
-
Pompa oleju 1.8 ADR
Febi i swag to chyb jedno i to samo.
-
Pompa oleju 1.8 ADR
Dzik Ci ją namierzył?
- Pompa oleju 1.8 ADR
-
Pompa oleju 1.8 ADR
Skoro tak wal do Dzika. Będziesz wtedy pewny.
-
Pompa oleju 1.8 ADR
To masz dylemat. Na pewno lepsza ta pompa niż nowa do 200zł według mnie. Jeśli chcesz wydać kasę na Febi to ok a jak nie montuj tą co masz. Używki w lepszym stanie raczej nie znajdziesz.
-
Pompa oleju 1.8 ADR
Według mnie pompa wygląda nie najgorzej. Zawór ma rysy ale to standard i mnie też były. Co do znaków na pompie to nie grają one żadnej istotnej roli. Ustawić to można jak się chce. Bynajmniej ja tak ustawiłem i wszystko gra. Mierzyłeś w ogóle ciśnienie na silniku przed rozbiórką? Miska i tak była do zwalenia z powodu resztek napinacza ale to by powiedziało Ci coś więcej o stanie pompy.
-
Audi a4 b5 125km Podniesienie mocy
Nic nie podniesiesz. Do ugrania jest parę km i nm ale duuużym kosztem. Tych silników się nie dłubie. Poza tym jak zdrowy motor to daje sobie radę w a4.
-
Luz i stukanie w układzie kierowniczym
Końcówki ok a drążki? Ja przy wymianie maglownicy zauważyłem, że jeden jest rozwalony ale nie miałem takiego na zmiane. Po zamontowaniu stukało jak u Ciebie. Jeśli to nie one to zostaje magiel.
-
Sprężyny z Passat B5 FL do A4 B5 LIFT
Przód tak tył nie. Tylne zawiasy kompletnie się różnią. W pasku B5 masz zawias z tyłu jak w A6.
-
Luz i stukanie w układzie kierowniczym
Listwa maglownicy albo drążki kierownicze. Od tego bym zaczął.
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Może na przednich jest taka przebitka. Ja za tylne Ferodo płaciłem bodaj 80zł/szt a OZ stały 95 chyba ale Dzik nie miał ich na stanie akurat. Napisz do Wandeja i się dowiedz. On ma bdb ceny. Do Dzika też napisz i sobie ceny porównaj.
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Sorry literówka. Jak ja wybierałem między OZ a ferodo różnica w cenie była jakieś 10-15zł na rzecz ferodo także minimalnie. NO ale nie namawiam tarcze ferodo też są ok. Uderz po wycenę do Wandeja. Niech porówna Ci ceny ferodo vs OZ. Nigdy ferodo nie były 2x tańsze tak jak Ty piszesz.
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Otto Zimmermann