Treść opublikowana przez Mesiah
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Jop takie będą w sam raz.
-
17 a komfort
Aha. No to ok. Kombinuje jakieś koła do drugiego auta i chyba taki konfig zawita.
-
17 a komfort
A ktoś z Was przerabiał może oponę 205/50 r17 na feldze 8j? To już mocnawy naciąg co?
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Po pierwsze według mnie 8mm z przodu to mało. Po drugie z tyłu i tak jest fabryczny negatyw. Jak przód się trochę położył to nawet lepiej bo wygląda podobnie jak tył. Podaj parametry felg to powiem Ci jakie dystanse założyć żeby było piknie.
-
Jaki to kolor felg?
Dzięki za zainteresowanie Już wiem co robić.
-
Szukam zaufanego speca od prostowania felg
Witajcie. Możecie polecić mi jakieś specjalistę od prostowania kół w okolicy Morąga? Ostróda, Olsztyn , Elbląg i te rejony. Felgi są w dobrym stanie ale mają delikatne bicie. Przy okazji chciałbym trochę przetoczyć ranty bo przygotowuje felgi do malowania..
-
Jaki to kolor felg?
No właśnie temat szpachli jeszcze. Na dwóch felgach mam mocniej przejechane ranty w felgach (tak je kupiłem). Ranty w moich felgach są fabrycznie nie polakierowane. Chciałbym stoczyć trochę ranty i gdzie nie gdzie na pewno nie obejdzie się bez szpachli (głębsze rysy). Jakiej firmy szpachle polecasz? To ma być ta z pyłem aluminiowym?
-
Felgi 17" z audi a3 8P0601025C
Nie no to prawda. Jakbyś kiedyś miał trochę gotówki na bzdury kup sobie pro kita -30 (używka 350-400zł) i wrzuć je. Jak się przejedziesz będziesz pozytywnie zaskoczony.
-
Kupuje Audi Jaki silnik wybrać ?
No wiesz avanty ładniejsze Jak nie ma ajl szukaj AEB 150km. Tych powinno być juz opór.
-
Felgi 17" z audi a3 8P0601025C
Na 1BA jest tragedia. Nie wiem czemu Ci to nie przeszkadza ale mowa tu o gustach. Przy pro kicie 30/30 nie stracisz na komforcie i krawężniki też nie bedą problemem. Za to znacznie poprawi się wygląd a o prowadzeniu nawet nie wspominam. Nie ma problemu. Jak coś to wal śmiało. Parę kółek i zawiasów przerobiłem.
-
Kupuje Audi Jaki silnik wybrać ?
No i tu Ci powiem, że sedana chyba nie widziałem w 180km. Zazwyczaj avanty ale czy były sedany nie mam pojecia. Poszukaj w necie.
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Jasne przecież żartuje
-
Pytanie do posiadaczy 1.8 odnośnie oleju
Jak znajdę. Wiem, że chłopaki na audi80 forum wklejali link do niego. To było z 2 lata temu. Aha i po angielsku oczywiście. Wieczorkiem poszukam.
-
Felgi 17" z audi a3 8P0601025C
Szerokość 8j do zawieszenia nic nie ma. I raczej fot tych felg na B6 nie znajdziesz bo to dość rzadki wzór. JA bym je brał w ciemno bo to na prawdę super kółka. I jeszcze coś. Jakich byś 17 nie wrzucił to w przyszłości planuj montaż sprężyn eibach pro kit 30/30 lub vogtland 35/35. Takie sprężyny kosztują ok 500zł nowe i można je wkładać na ori amora. Na ori zawiasie każda felga wygląda kiepsko nawet 16. Masz tu jeszcze fotke bardziej z profilu: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f410cd6f8efa4a71.html. Jeżdżę na gwincie i w tej chwili przód jest 1.5 centa niżej niż na focie. Na zime było troche podniesione.
-
Kupuje Audi Jaki silnik wybrać ?
Zawsze powtarzam, że rocznik to ostateczność. Możesz trafić igłe 96r albo złoma z 2000. Jak znajdziesz ładny stan i wszystko będzie ok to zrezygnujesz bo jest np przed liftem? Bezsensu. Patrz na stan a jak trafisz przy okazji coś z polita to też ok.
-
Kupuje Audi Jaki silnik wybrać ?
A jak nie bierz AEB 150km w super stanie. Szukaj igły w tej kasie. Miernik sobie załatw , niech ktoś obcykany jeździ z Tobą oglądać auta itp. W tej kasie przy B5 możesz sobie powybrzydzać.
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Dzik to zawsze potrafi wyjść z twarzą z każdej sytuacji Gość ma nerwy ze stali. A Ty kup już to co masz kupić i nie kombinuj dycha czy dwie w tą lub w tamtą co za różnica Ja bym brał u tego z którym mi się przyjemniej pisze:)
-
Felgi 17" z audi a3 8P0601025C
No to prawda. Zapomniałem. Ja trzymam auto na posesji to o tym nie pomyślałem. Mam dla Ciebie bardzo ładne felgi. Sam na nich jeżdżę tylko, że w wersji 18 cali a te są 17. Mają super kolor , wzór oraz sa pancerne (ori Ronal). Polecam. http://olx.pl/oferta/felgi-17-audi-5x112-8jx17-et35-felgi-opony-wulkanizacja-luban-CID5-ID3fQo7.html Ja za swoje 18 w gorszym stanie dałem 1100zł. W moim podpisie masz link do foty z moim autem
-
Felgi 17" z audi a3 8P0601025C
Po pierwsze felgi mają duże ET bo 56 i bez dystansu ani rusz ale to nie problem. Po drugie koleś nie podał w aukcji jaki otwór centrujący mają felgi ale muszą mieć albo 57 albo 66 skoro to oryginał audi. Po zastosowaniu pierścieni centrujących w przypadku gdyby byly to 66 podejdą do b6 bez problemów. Po trzecie te felgi są po prostu brzydkie i go B6 nie pasują. No ale to kwestia gustu także możesz to ostatnie skreślić. Od siebie polecam wzór sline. Na B6 wygląda obłędnie według mnie. Tu masz 18 ale o ten wzór mi chodzi : http://vwpassat.com.pl/galeria/?felgi-aluminiowe-18-s-line-audi-a4-a6-vw-passat
-
Wymiana maglownicy
Regenerować. Poszukaj w necie kogoś blisko Ciebie albo zalatw to wysyłkowo.
-
Kupuje Audi Jaki silnik wybrać ?
150 jest sporo a 180 już trochę mniej. Spalanie pewnie podobne. Od Ciebie zależy co wolisz. Jak lubisz sie czasem pobawić choć trochę a nie chcesz ładować kasy w nowy program do 150 szukaj ajl 180. Czy 150 czy 180 to i tak bdb znoszą gaz.
-
Kupuje Audi Jaki silnik wybrać ?
Jak najbardziej. Szukaj najlepiej 1.8t AJL 180km w Q. Bajka się jeździ. Do 15 tyś kupisz coś raczej w nienagannym stanie.
-
17 a komfort
Jeśli ma 7.5 to wrzucać 215/50 i będzie super.
-
Kupuje Audi Jaki silnik wybrać ?
1.8t w trasie przy spokojnej jeździe mieści się w 9 bez żadnych problemów. Z kumplem jechaliśmy jego B6 tylko, że w ośce to komp przy ok 110-120 bez deptania pokazywał 7.5-8.2 No mając taki budżet to raczej B5 w ładnym stanie. B6 w takiej opcji w jakiej szukasz to już raczej 18-20tyś za ładną. No chyba, .że coś bitego lub w gorszym stanie wtedy do 15 jest spory wybór.
-
Podniesienie zawieszenia
Tak. Może się okazać, że amory też będziesz musiał wymieniać. Zrób fote jak auto stoi oraz kolumny amora ze sprezyną po zdjeciu koła.