Treść opublikowana przez Mesiah
-
sprężyny obniżające, pomoc w wyborze.
Nie rozumiesz kwestii. Pasować będzie bez problemów ale co z tego , że producent dał tak wielkie widełki skoro między 970kg a 1070kg będzie taka różnica w obniżeniu, że masakra. Możesz je nawet do stara wstawić tylko siadzie jeszcze bardziej. Ten zawias to 40/30. Według mnie powinien siąść równo na 30/30 przy Twoim silniku. Tylko jaki jest sens ładować 30/30 od AP skoro masz sprawdzonego i wygodnego pro kita lub vogtlanda 35/35. Jaki masz budżet?
-
sprężyny obniżające, pomoc w wyborze.
Nie pamiętam dokładnie ale będzie pewnie ok 40kg różnicy względem 1.8t
-
sprężyny obniżające, pomoc w wyborze.
Na 100% siądzie mniej niż w 2.4. Nie wiem o ile 0.5 do 1cm.
-
Cewka zapłonowa Delphi
Ja bym polecił jeśli już to coś z Beru lub Hella. Wiem, że ta ostatnia kosztuje nowa ponad 1000zł ale ja np upolowałem nową na allegro za 400zł. Szukałem 4 msc ale znalazłem. Komuś nie podpasowała. Delphi to raczej niższa półka ale na pewno będzie lepsza od cewek firmy HUCO (ok 500zł). Podobno mają jakąś wadę i moment padają.
-
Kupuje Audi Jaki silnik wybrać ?
On nie szuka a6 w 150km tylko a4 quattro. Pierwsze AEB były najmocniejsze
-
[B5 AHL] Remont silnika-problem z miską olejową
Co masz zamiar robić po zdjęciu miski?
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Musisz się przestawić na "normalny" zawias. Po patologicznym 1ba nawet tapczan to beton.
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Jak na vogtlandzie masz twardo to coś nie bardzo. Jeździłem na takim 35/35 i dla mnie był może nawet bardziej miękki od pro kita.
-
proszę o pomoc ogarnietych,, dystanse "
Napisz do nich ze szukasz dystansow 20 i 25 do a4 b5. Niech Cię podliczą.
-
proszę o pomoc ogarnietych,, dystanse "
Żaden tokarz. Szukaj firmy "dystom" na allegro. Cena ok 130zł za komplet na jedną oś. W komplecie są dłuższe szpilki.
-
proszę o pomoc ogarnietych,, dystanse "
Z przodu wyszło Ci 20? Wiesz co. Liczyłem cały czas do felgi ale Ty masz balona 225 więc może więcej wystawać. Bierz 20 przód i 25 tył. Będzie 100% pewności.
-
proszę o pomoc ogarnietych,, dystanse "
Przy -40 to nawet opona nie zbliży się w najmniejszym stopniu do błotnika. Ja bym ładował 25 i 30. Jeśli chcesz z luzem to załóż 20 i 25.
-
proszę o pomoc ogarnietych,, dystanse "
Przód 25mm tył 30.
-
proszę o pomoc ogarnietych,, dystanse "
Jaka jest szerokość felg?
-
proszę o pomoc ogarnietych,, dystanse "
Jak sobie życzysz? Chcesz mieć mniej więcej na równo z błotnikiem z przodu i z tyłu?
-
Sprężyny z Passat B5 FL do A4 B5 LIFT
Zanim coś kupisz pochwal się na priv. Pozdro
-
Sprężyny z Passat B5 FL do A4 B5 LIFT
Tak czy inaczej mało tego jest a jak już coś markowego to rozłazi się w łapach. No ale z takim budżetem to tylko czekać.
-
Sprężyny z Passat B5 FL do A4 B5 LIFT
Musisz szukać amorów o skróconym skoku. Te kyb dadzą rade jakiś czas ale w końcu wyleją.
-
Sprężyny z Passat B5 FL do A4 B5 LIFT
Ten kit to żadna rewelacja a cena też nie okazyjna. Nie mogę jednoznacznie Ci go polecić bo jak auto siądzie jak motorówka to będziesz miał do mnie pretensje.
-
Sprężyny z Passat B5 FL do A4 B5 LIFT
Nawet nie zaczynaj myśleć o MTS.
-
Sprężyny z Passat B5 FL do A4 B5 LIFT
Wiem co to za zestaw. Kilka osób o niego pytało i suma sumarum odpuszczało sobie po telefonie do właściciela. Podobne nie za przyjemny koleś. U Ciebie ten kit siądzie więcej niż -30. może i nawet te -40 ale prędzej z 35.
-
Sprężyny z Passat B5 FL do A4 B5 LIFT
Trudno powiedzieć. Zależy jak stała vałka. Jak w niej przód stał niżej niż tył to u Ciebie będzie na równo
-
Sprężyny z Passat B5 FL do A4 B5 LIFT
Będzie pasowało ale diesel będzie stał wyżej niż vałka na tych samych springach (inna waga).
-
Kupuje Audi Jaki silnik wybrać ?
Vałki to udane konstrukcje. Do gazu też ok.
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Co zaproponujesz ze stabilteca do sprężyn obniżających ok 40/40? Szukam czegoś taniego ale lepszego niż MTS.