Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buszek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buszek

  1. ja tam Patryk tez nie pije noc w sumie bym mogl tez zarwac tylko nie mam auta wiekszego
  2. Leszek pamietaj ze jak zalozysz 17" to auto troche wyzej pojdzie niz na 15" Patryk jak narazie wszystko ok ale tego zloma chwalic nie bede starszy pocisnal nim do iławy zobaczymy jak go troche bardziej przesmiga, ja zwijam sluzbowym meśkiem do kryni milego weekend'u
  3. Adadur powiem Ci ze nie wiem szczerze jutro to przeczytam dopiero wrocilem z jarmarku a jest taki doslownie nic w tym roku ciekawego.. GRazny a co do tego czy slyszalem to cos tam slyszalem ale mam taka antene do kitu ze znikles szybko i nie wiedzialem o co kaman Patrykbor a co do audi to tata stwierdzil ze... sie pomeczymy z tym a nawet jakby mialo byc auto to rocznikowo mlodsze niz te co teraz tylko i wylacznie
  4. żeś mi dzisiaj GRazny myknal na trasie do stegny rozumiem ze od rana bylo a u mnie tak praca wyglada dostaje kase na wache i smigam sprawdzic jak tam ogrody przy hotelach itp a przy okazji sam
  5. no zobaczymy jak bedzie ja jutro moze zawitam zobacze jak z robota itp a Cie Adam ostatnio cos czesto widze kolo 18 skrzyzowanie odrodzenia z wiejska jak wyjezdzasz
  6. no u mnie jak zwykle.. auto w naprawie znowu pompa jeb.. a teraz malo czasu bo praca, moze was odwiedze na zlocie w czwartek seicento
  7. ok 13tej Czerwone b5 avant z ramkami klubowymi widziane pod lotniskiem w Wawie o ile pamietam poczatek rejestr. WN.. niezla obstawa miskow obok
  8. no ja odpadam auto jeszcze w naprawie... ale sluzbowo do wawy cisne
  9. Takie cos tato z bratem spotkali w Luksemburgu na stacji
  10. Leszek widziany wczoraj kolo shell'a powiem Ci ze nawet fajnie prezentuja sie te relingi i listwy, teraz tylko wiekszych felg brakuje
  11. ja bym tez pojechal ale ;( ;( nie mam juz sily do tego pazdziocha..
  12. ja sobie megazlot odpuscilem bo pogoda.. ale za to bylem na festynie policyjnym
  13. pod cerfem ale widze ze pogoda jest wypas...
  14. kurde widze ze bryki w miare byly ja dzis odebralem wymiana pompy paliwa 650zl z robocizna wiec nie jest tak zle kto jedzie jutro na megazlot?
  15. no to tak jak rozmawialem z Toba Patryk jutro pomimo ze robota to i tak nie dalbym rady bo auto jeszcze nie zrobione.. wiec oby bylo do piatku, koles czeka na pompe i wszystko bedzie ok, to dogadajcie sie kto jedzie w piatek, o ktorej i ja czekam na wiadomosc
  16. no no Topor furka kozak mam nadzieje ze jakies foto zostawiles na kalendarz a nie wysypales sie z najlepszych
  17. teraz wszyscy rozkmina co Adam pokaże :gwizdanie: ja mogę sie spóźnić w czwartek tak z 30min chyba będziecie jeszcze? a no i dogadali byśmy sie co z piątkiem kto by jechał
  18. wiesz ja tam mysle na koncert pojechac bardziej bo mnie golfy nie kreca
  19. widzisz Łukasz to juz dwoch tylko ja tam okolicy nie znam i gdzie to jest wiec moglbys wyjechac po nas :gwizdanie:
  20. tak tak mysl Patryk ja mysle ze mozna jechac w razie co jak mi auto zrobia to ja sie pisze tylko dajcie znac co i jak czy jedziemy jakas wieksza ekipa z ega
  21. Każdy może mieć swoje B7-B8
  22. nie narzekaj ze inni maja sam zarobisz na swoje lepsze od tego, nie ma co ludzia do portfela zagladac
  23. zawodowe (czyt.forumowe ) no i jak zarobiles sam to nie narzekaj
  24. wiesz starsi moze tez dziani ja pisze do lukasza jak znajdzie mi tam fajne auto to to na sell a z tamtad sie zwiezie ale chyba tez audi starsza do mnie: ty masz jakies zboczenie haha witam czaja77 masz racje xD

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.