Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buszek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buszek

  1. ostatnio zobaczyla czarna starsza a8 i mowi o jaka fajna taka jak nasza a ja to kup mamo
  2. przyjadę po ciebie a przestan chcesz moja mame przygarnac? nadaje i nadaje zeby te auto sprzedac kupic inne a nie audi audi chodzi i marudzi ze ciagle inwestowanie a sasiada sie auta nie psuja i wes taka skumaj a wozić sie chce
  3. :gwizdanie: :gwizdanie: tylko wiadomo musze auto wyleczyc
  4. no niech przyjada za tydzien chodzi mi na spot a co do zlotu moze wpadne z fajnym lustrem fuji wiec bedzie good
  5. ja tam jestem za a4 brat, a passat siostra nie okłamujmy się no i ten czwartek 15go
  6. dla mnie tam dobrze bo na ten czwartek bym nie mial czym podjechac :gwizdanie:
  7. o masakra co za auto :polew:
  8. u mnie musi licznik przeklamywac bo ja jezdze zawsze przepisowo hehehhe taaa.. tak pewnie przepisowo jak ja :gwizdanie:
  9. nie wiem bywaja czasami takie przypadki ze sie czlowiek spieszy :> ale napewno da sie szybciej jak sie postara widzisz Patryk to nie tylko ja tam tej "40" nie przestrzegam
  10. no ja dzis widzialem Adama pod mak chemia i jak wracalem z gda to smigal ten z blow off'em a co do czwartku Patryk to raczej nie dam rady bo koncze o 18 wiec tak z gory pisze
  11. Patryk w razie W jak bedziesz w czwartek jechal na zlot to nie obraze sie jak o mnie zachaczysz , tylko dalbym znac jak wroce z roboty
  12. ok zalatwione auto w srode do taty znajomego na fabryczna ląduje on zajmie sie pompka itp w zbiorniku
  13. garaż jest tylko brak kanalu w razie co
  14. a pomoze mi i tacie ktos podjac sie tego? moge sprobowac ze starszym samemu ale ten zlom.. 3 razy juz byl odpowietrzany.. wymienic pompe? samemu da sie rade?
  15. wymienili filtr powietrze na nowy itp odpowietrzyl pompka niby pracuje niby wszystko ok.. tylko zawsze jak auto po pelnym baku przejedzie z 200km niecale powiedzmy 3/4 baku zostaje to sie zapowietrza.. ewidentnie wina chyba tej pompy paliwa w zbiorniku tylko komu teraz dac auto by w koncu zaczelo dzialac
  16. :rant: :rant: :rant: dalej sami sie domyslcie powoli trace cierpliwość do tego Złoma.. qr.. jego ma.. ;(
  17. dzięki Patryk no zobaczymy, mam nadzieje ze auto do poniedziałku bede mial, bo papierow pociagiem na studia nie chce mi sie zawozic
  18. Patrykbor 27 już masz na karku, zaraz wódę wyjmę z barku :gwizdanie: . Wnet się wszyscy uśmiejemy , Twoje zdrowie wypijemy Najlepszego
  19. Znowu problem... czujnik G62/G2 wymieniony poprawe w spalaniu paliwa widać zaczyna schodzic do 10l itp powoli jest ok. Ale auto zapowietrzylo sie trzeci raz :wallbash: zadnych bledow z pompkami itp nam nie wybijalo, co moze byc nie tak? Auto zawsze jest tankowane do pelna i z paliwem conajmniej 1/4 baku. Zapowietrza sie mniej wiecej po przejechaniu 200km od pelnego zbiornika a pozniej po odpowietrzeniu juz jedzie normalnie do 1/4 znowu tankowany i znowu ok 200km i zapowietrza sie ;(
  20. no ok to a musze sie pochwalic zdałem maturke a druga sprawa to :wallbash: chyba sie domyslacie co znowu z autem...
  21. mi skorka nie podchodzi al'cantara mi sie podoba, ale pewnie jakbym mial kase to bym wzial niestety za duzo wydatkow teraz.. ;( ale chyba bede mial robote ^^
  22. mamy to zapisane! teraz nie cwaniakuj bo Twoja sie dowie ogolnie dzis widzialem b6 z rameczka klubowa i nowego klubowicza elbląskiego Pozdrawiam kolege no i jak mówilem na spoty zapraszam :gwizdanie:
  23. http://www.portel.pl/ogloszenia.php?id_ogl=589708 jak ktos takie lubi to moze aukcja dla niego
  24. a ktory z nich sie w miarę zna to zagadam, zieleń bogami ich nie czyni to tez zwykli ludzie
  25. Patryk paliwa zawsze mam conajmniej na 80km i potem caly bak zalewam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.