Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

danio8001

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez danio8001

  1. Wiem wiem że 6 śrub dostałem do kompletu pełen zestaw i też po zaklejane było więc omineło mnie wiercenie niemcy dobrze myślą o wszystkim ale hak już zamontowałem a co do zderzaka to ze sciągnieciem nie było problemu tylko z założeniem trochę mięsa poleciało jurto tylko podłączenie kabli i na stacje wbić w dowód i moge targać przyczepkę
  2. za hak zapłaciłem 200zł+ 33 przesyłka z hakpol składany tabliczka instalacja kostka cały komplet dwie sruby odkręcasz i hak mam w bagażniku a ten sam hak w sklepie ta sama firma u mnie chciał 550zł to jest dopiero jest zdzierstwo
  3. pewnie koledzy że pomogliśćie dzięki wielkie no fakt za pominołem o wlewie do gazu dodatkowa robota ale wole sam się po śiłować mechanik chce 250 zł za mottaż + 35 na badaniach to troche drogo
  4. Witam mam pytanie chce zamontować hak holowniczy a nie bardzo wiem jak ściągnąć zderzak tylni może wie coś jak i od czego mam zacząć
  5. odemnie tak samo głos oddany pozdraiwma
  6. no wiem wiem że troche na rozrabiałem sorki i dzięki za podpowiedz
  7. zrobiona z nikona d5100 18-105 i często chodzę w plenery pozdrawiam aha zapomniałem powiedzieć że fotki są po obróbce
  8. casio jest dobra firma ja mam już od roku taki sikor http://allegro.pl/meski-zegarek-casio-mtp-1291d-1a2v-50m-sklep-gwar-i4556987613.html nie jest za drogi ale jestem bardzo za dowolony z nie go i podobny do tego timexa
  9. a odboje masz ok z tyłu bo otym nie wspomniałeś
  10. niewiem może się mylę ale górne wachacze jak się zakłada nowe to muszą być dokręcone na odpowiedniej wysokośći inaczej po opuszczeniu auta gumy mają napręrzenie i się niszczą i zaczynają skrzypieć jak stare pozdrawiam
  11. mi ostatnio tak samo zaczoł palić jak smok wymieniłem filtr powietrza i jest ok
  12. może łozysko ja bym zaczoł od tego
  13. danio8001 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam czy ktoś spotakł się z takim preparatem czy folja chodzi mi oto znalazłem na necie coś co na podstawie wody można na felgach czy innych elemętach karoserji zrobic carbo i pytanie mam takie czy ktoś wie czy morzna gdzieś kupić takie coś wiem że mało opisałem ale nie wiem jak to się na zywa i czy morzna w polsce kupić to dodam jeszcze że znalazłem stronę jakiejs firmy co robią takie żeczy ale nie polską pomyślec ile by można było żeczy samemu fajnych zrobić http://hgarts.com/%C2'> pozdrawiam
  14. danio8001 odpowiedział(a) na adamooldzz temat w 1.8
    ja kiedys miałem taki przypadek że palił więcej wymieniłem filtr powietrza i wruciło do normy ale to był u mnie przypadek taki ale klimka robi też swoje nawed jak się załacza ją co jakiś czas w czasie jazdy
  15. ten samochód ta marka uzależnia witam
  16. na pewno pali ci plyn kolego przy okazji jak już wyciągniesz głowicę to zobacz zawory
  17. danio8001 odpowiedział(a) na dliwski temat w Audi A4 B5
    :hi:lewarek morzna zawsze w koło zapasowe wsadzidz jesli jest orginal no chyba że ma tam ktoś butlę z gazem heee:grin: to jest lipa a co do gasnicy to jak kolega wspominał ja mam w boczku schowane
  18. danio8001 odpowiedział(a) na Tomek12365 temat w 1.8
    ja mam to samo pompa zdechła wymieniłem na nową jeden dzień i to samo raz napięcia nie podawało a bylo ok z elektryka potem niby chodziła a też nie dało się odpalić tylko umnie jest lpg sekwęcja i doszłem do wniosku że sterownik odcinał mi albo wtryski albo pompe
  19. danio8001 odpowiedział(a) na rysiu2006 temat w 1.8
    umnie tak samo wycieków nie ma nie dymi tylko inny zapach jest spalin i wiem że mam uszczelniacze do wymiany napewno zawori i pierscienie a co do wymiany silnika to moim zdaniem nie ma sensu wymieniać te same pieniądze za inwestujesz i zrobisz remont głowicy i pierscienie wymienisz i wiesz na czym jedziesz a tak może okazać się że gorsze padlo wsadziłeś ja mam dobrego mechaniora co robi mi zawsze i za remont głowicy chce 600zł a do 1000 zrobi mi z pierscieniami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.