Treść opublikowana przez kam2
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
O masz a jak się jeździło na 1BA przy 18" ? bo sam mam teraz ori zawias i myślę co robić czy wsadzić 17" i nic nie grzebać (fajnie mi się tak jeździ nawet komfortowo na 1BA) ale wizualnie to bym hadre zglebił tak żeby jadąc mrówki zderzakiem zabijać
-
Głośniki przód 300-500 zł
Do jakich pieniędzy głośnik i jaki 13 czy 16 bo z drugimi troszkę więcej zabawy. Jeśli 13 to startowałbym od tych miałem wiem jak grają http://allegro.pl/audi-a3-a4-audio-system-m130-mdf-carbon-wroclaw-i5019579401.htmllub http://allegro.pl/glosniki-morel-maximo-5-glosniki-135mm-fv-radom-i4972724761.html
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
No jasne docieplał i tak będę pomimo ściany jednowarstwowej.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
sector mółbyś polecić BDB okna oraz drzwi jeszcze nie jestem na etapie kupna ale już niedługo wcześniej chcę trochę zgłębić info. Domek buduje dość ciepły tzn szukam naprawdę dobrych okien (okucia pewnie Roto) podobno wink haus traci na jakośći (zasłyszane informacje. Interesuje mnie sposób montażu (czy na lico ze ścianą zewnętrzną, ciepły montaż itp. Może masz jakieś zdjęcia opisy itp na temat dobrych okien. Ewentualnie co byś polecił ?
-
Lampy przednie/tylnie A4 B5
Sens jest zawsze rzecz gustu. Jakoś wcześniej miałem to gdzieś i uważałem za wiochę ale odkąd kolega z pracy założył to ciężko oderwać oko
-
Lampy przednie/tylnie A4 B5
Tak myślałem też byłem tego zdania....dobra zamawiam
-
Lampy przednie/tylnie A4 B5
ktoś coś ?
-
Wymiana oleju w manualnej skrzyni biegów Audi A4 B5
Tomek następnym razem zalej ten http://www.motul-oleje.pl/product/index-id-29.html \ jeśli chodzi o te dwa kumpel miał podobnie jak Ty po zmianie była poprawa.
-
Wymiana oleju w manualnej skrzyni biegów Audi A4 B5
Normy to jedno a praktyka drugie. Kiedyś wlałem millersa do subaru i na mrozie było różnie. Od kiedy zacząłem stosować wyłącznie Motul wszystko jest w najlepszym porządku. (a i jeden i drugi miały dokładnie te same aprobaty i spec. co ori)
-
Wymiana Car Audio + jaka nawigacja na stałe wbudowana w aucie.
Jako Fani OOOO witamy ! Na początek zacznij od wygłuszenia przynajmniej na początek drzwi przednich. Jeśli nie doczytałeś to w B5 drzwi to dość irytujące dla CA rozwiązanie więc czeka Cię trochę pracy no i kasy. Na pewno z fabrycznymi 130mm będziesz musiał się pożegnać bo nawet przy dobrych Audio Sytem łba nie urywa a montaż 160mm to jedyne sensowne rozwiązanie. Najlepiej gdybyś ocenił budżet jaki chcesz na to przeznaczyć będzie łatwiej każdemu z Nas cokolwiek doradzić.
-
Wymiana oleju w manualnej skrzyni biegów Audi A4 B5
Ciężko wbijające biegi ustępowały po przejechaniu +/- 10km. Wczoraj miałem okazję być przy wymianie oleju przekładniowego w B5 (motor 2.8) przed wymianą biegi ciężko wchodziły, przy zmianie z 3 na 4 bieg czasami pojawiał się delikatny zgrzyt wielu mówiło że synchro do wymiany i że skrzynka pomału się kończy (przebieg auta 279km) nie mniej jednak właściciel zdecydował że wymieni olej czy przyniesie to poprawę czy nie (następna skrzynia już czekała). Zalany został również Castrolem ST i co? niby serwisówka i ASO mówią że nie przewiduje się wymiany ( a po jakiego grzyba są korki wlewu i spustowy, po co ASO ma ten olej w sprzedaży ?!) przecież po tych 200km w skrzyni jest bagno a nie olej fakt że przy zlewaniu nie był brudny ale opiłki było widać jak na dłoni. Sam osobiście przejechałem się po wymianie właściciel był wniebowzięty bo póki co wymiana skrzyni nie jest konieczna a poprawa 100 %.
-
Wymiana oleju w manualnej skrzyni biegów Audi A4 B5
Też wymieniałem olej, biegi 2 i 3 z rana po odpaleniu auta wchodziły z lekkim oporem. Zastanawiałem się nad ori (około 120zł/l) w sumie co to za pieniądze z uwagi na to że nie wymienia się tego często ale przypadkiem trafiłem na znajomego pracownika salonu, i powiedział "jaki jest sens żeby kupować ori olej płacisz wyłącznie za butelkę i za to że kupujesz go w ASO, przecież AUDI nie robi olejów ! - producent to Castrol oraz Shell" W sumie ani chwili dłużej się nie zastanawiałem i kupiłem taki http://allegro.pl/castrol-75w90-syntrans-transaxle-75w-90-1l-taf-x-i5035364121.html Do tej pory czytałem i zastanawiałem się jakie z tego będą korzyści bo różne opinie na forum i nie tylko ale teraz mogę śmiało napisać, że różnica jest bardzo odczuwalna zupełnie inna bajka zmiana biegów płynna nic nie wchodzi siłowo. Przynajmniej u mnie poprawa jest wielka.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Brzozów tel; 601-074-535 Wiele razy odnawiałem i zawsze solidnie więc polecam, ale z terminami bywa różnie czasem trzeba czekać dość długo.
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
no to nie wiedziałem cały czas byłem pewny że Andrew srebrną nagina.
-
Nowe sprężyny lekko obniżające
jak już wyżej pisał kolega, zestaw eibach'a montuje na orientację amor ach 1BA ? Tak może zostać ?
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
no tego właśnie pewny nie byłem, a przy takiej jeździe nie miałem pewności
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Rzeszów ok. 21 (podpromie) czerwone kombi B5 RKL.... ale jakie ! Pozdrawiam
-
Lampy przednie/tylnie A4 B5
O w mordę jak tak auto upośledzić można Lusterka (obudowy) mam in.pro. ale pierwsze muszę powalczyć z prawym lusterkiem (z angola). Miałem też 3 grill'e in.pro. nówki całe w chromie a jedn Al i teraz żałuję że sprzedałem. Ale też jestem tego zdania żeby z tym nie przesadzać.
-
Lampy przednie/tylnie A4 B5
Tak najtańsze nie są ale w tym wypadku cena to drugorzędowa rzecz Poszperam trochę po google i jak nic ciekawego nie znajdę to biorę te ledy. Pierwszy raz zobaczyłem że pod lampą są możliwe te ..... zaślepki w chromie (nie wiem jak tego szukać) ale ciekawi mnie jak to w całości się prezentuje.
-
Lampy przednie/tylnie A4 B5
No na foto 2 fajnie to wygląda. Nie trzeba do ich montażu nic ingerować w instalację ? Kiedyś w lexusie musiałem bawić się w jakieś tranzystorki itd. bo na CAN-BUS było mniejsza o to ale było tyle zachodu że w końcu wróciłem na ORI lampy. Przynajmniej naprowadziłeś mnie na trop THX.
-
Lampy przednie/tylnie A4 B5
No widzę że na aucie to jest wieśniackie na maksa ! W sumie tak też się zasugerowałem nowe ładne czyste itp szybka przeróbka w PS i jakoś było ale foto na aucie pokazuje rzeczywistość. OK a co z tyłem pomyślałem o tym dlatego że gdzieś na ulicy minęła mnie ładna B5 lampy z tyłu wyglądały jak z nowego auta (bo i pewnie nowe były) ale takie przejrzyste wyraźne (pewnie clear'y ale nie ledowe) może źle poszukałem a są jakieś naprawdę godne uwagi. Polecicie coś ? Trochę kiepskie foty ale ten tył mnie dobija wyglądają jakoś tak starawo choć to poliftowe szkiełka
-
Lampy przednie/tylnie A4 B5
A co sądzicie o takim tyle http://allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-b5-s4-clear-94-00-cb-clear-lim-i5004617349.html i takim przodzie http://allegro.pl/lampy-reflektory-audi-a4-s4-b5-angel-eyes-led-c-i4949228989.html Szczególnie zastanawiam się nad przodem czy będzie to pasowało w sensie wyglądu. Może ktoś ma angel eyes w swoim B5 ?
-
Wymiana Przedniej Szyby w B5 gdzie najtaniej w Rzeszowie ?
No również Janka polecam nie dość że przyjeżdża już z szybą działa szybko sprawnie czysto - ma pojęcie nie jak niektórzy partacze po których trzeba pół dnia na sprzątanie w aucie poświęcić !
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Maciek ta Twoja V-ka z podwójnym wiatrakiem nie wisi czasem na allegro ? (Załęże ?) Przymierzam się do BiTurbo bo jedno powoli mi nie starcza nie wiem jeszcze czy OOOO ale chętnie bym na nią luknął !
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
EndriuGiz, dnia 06 Sty 2015 - 21:14, napisał: Jeżeli podasz więcej informacji na temat tego schowka to pewnie da się coś poradzić. Jaka jest posadzka no skoro schowek to ogrzewania pewnie brak) nie rób żadnych kratek ani dziur bo to nic nie da wydaje mi się że Twój problem to przemarzanie a nie wentylacja. Wentylacja a raczej jej zanik to syndrom skroplin w domu np szyby w oknach (mowa o budynku ogrzewanym). Zawsze się będą skraplać bo jest "różnica temperatur" ale przez to że budynek jest ogrzewany i nie występuje przemarzanie ścian to nie ma lodowiska. Więc albo ciągnie z gruntu albo przemarza lub gdy przychodzi odwilż przecieka do schowka przez np; źle zrobiony dach.