Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wawryn

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wawryn

  1. Zaimpregnowany dach http://youtu.be/0Hh77XVYTeQ
  2. Czy 2.0TFSI to tyko olej czy coś jeszcze koledzy?
  3. Panowie masakra szukam auto ojcu i tak czytam to ten 2.0T to zamiast ideał konstrukcji to idealna maszynka do zarabiania przez ASO bo nikt się nie podejmie roboty w miare nowszym roczniku......
  4. Śmiało mogę go polecić,naprawiał moją A6 po stłuczce i kolegi BMW, naprawdę fachowy i konkretny.
  5. Dzięki kupiłem w PL, od starszego już Pana który odkupił autko od kobiety (Polki-jej sąsiadki żeby było śmieszniej, i temu na mnie zarobił ) która już została w USA na stałe ,a cabrio stało w garażu w PL Jako drugie auto spoko ale naprawdę Panowie przeraziłem się sprawdziłem wszystkie Cabrio po VINie z allegro i 3/4 z nich miały cofnięte liczniki a te co nie miały były szrotami.......czekałem na coś co się pojawi i od razu pierwszego dnia zgarnołem :)dzięki postaram się zajrzeć na jakiś spocik,
  6. mleczko w motoryzacyjnym kupisz , a wosk w lederzentrum. Nie stosuj tylko ściereczek nasączonych środkiem,szkoda kasy na to i pożytek słaby:)
  7. Jesli chodzi o skórę to polecam ci to mleczko , a jak chcesz zabezpiezyc boczek kierowcy któy najbardziej sie wyciera to polecam wosk. Jedyny minus skroa sie troche blyszczy ale jest mieciutka nie wchłania wilgoci i co najważniejsze uchroni przed otarciami. http://www.autokosmetyki.pl/images/CarPlan-leather-valet-do-skory-500ml-s.jpg http://www.wdos.pl/userdata/gfx/353e716f05f99d7b4fa610e366631d96.jpg
  8. dokładnie koniec 2005 modelowy 2006 a data wydania 2006 i taka też jest we wszystkich papierach .Kupiłem już w PL:) haha no może mnie poniosło z tymi felami ale napewno bym je zmienił
  9. 2006 kolego:)
  10. no mogły by być jeszcze łopatki do zmiany biegów przy kierownicy fakt Patrzyłem pakiet s-line ale jak szukałem auta z USA to na żadnym go nie było chyba że tak trafiałem
  11. Witam wszystkich forumowiczów! Od niedawna stałem się posiadaczem A4 B6 Cabrio 1.8T 2006r , tak jak chciałem...Więc i przyszedł czas się pochwalić Przesiadam się z forum A6 do WAS:) Mam nadzieje że atmosfera pomocy i wymiany informacji będzie nie gorsza niż w A6klub Trafiłem na rodzynka bo kupiłem "lale" z zaledwie 21 tyś km przebiegu sprawdzonym po VIN-ie. Aktualnie 24 tyś km. Licznik nie był cofany i co najważniejsze żaden element w samochodzie nie był powtórnie malowany , wszystko jak fabryka dała Widać to po elementach karoserii, wnętrza czy silnika. Mam nawet folie z tyłu przy nogach chroniącą tapicerkę od brudnych pięt butów Autko tak jak chciałem z USA Prawie pełne wyposażenie brakuje mi tylko pamięci foteli oraz nagłośnienia BOSE Najważniejsze wyposażenie przy najmniej dla mnie: xenony RNS-E Elektryczne fotele z pełną regulacją razem z zagłówkami podgrzewana kanapa przód + tył Jedyne co chciałbym dodać to tylko zmienić fele na jakieś chromowane i wrzucić DVB-T do RNS fotki:
  12. Hej i co udało się zmiienić żeby były parzyste częstotliwości?
  13. Witam wszystkich Zaczynam poszukiwania A4 B6 cabrio i stąd moja rejestracja na tym forum.Na codzień jeżdze A6 C5 i urzęduje na forum A6.. Mam nadzieje że mi pomożecie w poszukiwanaich jak i udzielicie cennych rad co do danego modelu i tym podobnych wskazówek Pozdrawiam Lubelszczyznę!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.