Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DAWIDBORI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DAWIDBORI

  1. no moze byc:] ale chyba dlugo by ten motorek nie pochodzil:]
  2. no wojtek nareszcze jeszcze z 60 kucy i bedzie dorownywal igorowi:D
  3. nop jedynie jedziesz do goscia i maluje jeszcze raz ale pozadnie go przypilnuj
  4. oj nie wiem czy wytrzymam 3 dni to co wolne wziasc czy jak:D
  5. hm to co kierowca obowiazkowy na nastepny tydzien:D
  6. nie gadajcie bylo przeciesz +0 stopni:D
  7. i nie udalo sie mialem wyjazd:/ ale jestem zly piszcie jak bylo
  8. bedzie trza audi to chłam chyba:D
  9. hehe jak ktos moze niech zabierze vaga znowu mnie immo denerwuje
  10. wihajster a ty co masz glos za protona?? proton nie uwierzysz dzisiaj widzialem blubirda:D
  11. to kto jutro bedzie?? opłaca sie przyjechac:D
  12. teraz przepros moze ty głowe jak strus chowasz w piasek[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 22:15_________________________________________________http://www.smog.pl/wideo/23111/15_skonczonych_idiotow_ha_ha_ha/[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 22:16_________________________________________________http://www.smog.pl/wideo/23630/najgorsze_parkowanie_rownolegle_szok/ chłopaki przyznac sie kto to tak parkowal:D
  13. 235km/h hm ja mam 130 km i tylko smiga 200 i kumplom to samo hmhm
  14. ja nie wiem jak wy mozecie sie smiac tak z kolegi wiecie co
  15. a co urlop co?? to wpadniesz w srode??
  16. ma byc i na ps3 i 360 flyer jak tam konsolka wrocila naprawiona czy moze nowy model?? zrobiles jak polecilem czy moze inaczej jakos:D
  17. igor szalejemy czy chlejemy:> co miales na mysli:D[br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 23:31_________________________________________________igor szalejemy czy chlejemy:> co miales na mysli:D
  18. proton ja juz dawno doszedlem do tego ze długie nie sa potrzebne bo praktycznie nic nie daja przy ksenonach
  19. nie tylko na postoju jak masz rozkodowane to w czasie jazdy tez:]przynajmniej mam tak w rns d

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.