Treść opublikowana przez DAWIDBORI
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nop bardzo mi to odpowiada warto sie poświęcić i wstac o tej 5tej
-
Fotoradar i Straż Miejska
kurde czy jest to wszystko legalne ze pozyczaja sobie fotoradar przenośny z właścicielem i cykaja sobie zdjęcia ?? Mieszkam na Śląsku w małym mieście Skoczowie i zaliczyłem już 2 zdjęcie i zarobiłem 10pkt karnych i zapłaciłem już 300zl i jestem ciekawy czy to wszystko odbywa się zgodnie z prawem czy nie bo przecież nie jest to policja a kasa z tych mandatów trafia do Gminy Skoczowa naprawde kto coś wie na ten temat niech sie wypowie bo jak nie obiecuje rozwale im ten "śmietnik" bo tak to właśnie wygląda
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie kolego 14-20 i w domku:D kto rano wstaje temu ...... szybko wraca do domu:D hehe jedyny minus wstawanie o 5.00 ale idzie sie przyzwyczaic tylko trzeba chodzic spac najpozniej o 11-00
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
narazie spoko w razie nie pogody pod sarnim
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja jak sie wyrobie to tez bede:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to jeszcze pytanie kto bedzie czy oplaca sie jechac:D podpiszciue liste kto jedzie jutro
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jasne ze tak
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
niestety dopiero w czwartek bede robil z moja habetą bo jak narazie wtryski mi daja po d*pie bo czasami przerywa ale wsio sie wyjasni pod koniec tygodnia:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
zapraszamy na spota:D jak najbardziej aktualna jest sroda 18 na parkingu auchan w b-b
-
[ALL B5] Czerwona kusicielka heheh...
czerwony jest najlepszy:D jhak ferrari:D
-
[ALL B5] po czym poznac wystrzelone pasy bezpieczenstwa??
hehe musisz zobaczyc czy jest pełny ten naboj i czy zawleczka jest na swoim miejscu
-
[B6 BBK] Polonizacja Navi Plus
tak samo słuze pomoca rejon slaska lub powiem co i jak i kazdy sam moze sobioe to zrobic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
miron ale tak chyba bedzie jak pokazales wyzej jak sie spoznisz i przesiedzisz wiecej niz godzine :gwizdanie:
-
Jak można dokumentnie spierdzielić robotę...
he ale ktoś chyba poszedł siedzieć za to bo nie wierze ze chodzi wolno powinno sie mu łapy uwalić :/tjuning chyba:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
5.20 wyjezdzam na 6.00 jade ale po 14.oo jestem juz w domku"D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja nie wlaczam bo o 5 .00 nie chce sie mi wstawac:][br]Dopisany: 09 Październik 2008, 15:23_________________________________________________i kompa odpalac:]
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wojtek albo proton niech ktos zabierze vaga oki ja bede na 100%
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sprobuj wtopic siatke do plastiku bedzie trzymac jak ta lala
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tez bede teraz dawal do klejenia:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehe musi to byc jednak prawda ze was to tak zabolało hehe u mnie tez normalnie:P
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bo w chybiu macie taki wolny transfer :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nipo miales nie wspominac bo oni tez moga przegladac ten dzial:P:P hehe ja tez dotarlem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehe odejscie a to tylko dlatego ze jechalem na rezerwie i nie ryzykowalem:P a suszarka byla tylko aktywna ta w czechwoicach pozdro for all ekipa:P:P hehe[br]Dopisany: 04 Październik 2008, 21:45_________________________________________________a dymek musi byc bez tego nie ma diesla i frajdy:
-
[A4 B5 AJM] zestaw rozrządu z Allegro - co o tym sądzicie ?
według mnie ten orginalny pasek moze tak samo strzelic jak podroba nie ma reguły nie zawsze jest tak co drozsze to lepsze ja sie juz pare razy przejchalem i kupuje to tansze jak narazie dobrze na tym wychodze
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a bedzie tam ktos wogole jutro zeby nie bylo ze my tam pojedziemy a nikogo nie bedzie juz o 16-00 ja bede koloo 15 proton na stacji przy wylocie z b-b[br]Dopisany: 03 Październik 2008, 18:16_________________________________________________bo cos sie mi to nie widzi ze beda na nas czekac 2 godziny i jeszcze jak bedzie tak lalo to nie wiem czy sobie nie odpuszcze:/