Treść opublikowana przez sebidi
-
Jaki konektor do pompki centralnego ?
Od komputera coś tam pasowało w sensie pinow pamiętam jak kuzynowi robiłem to ze starego stacjonarnego kable wziąłem z kostkami pojedynczymi
-
DVB-T w RNS-D
Pin 7 jest nieużywany możesz go pominąć
-
DVB-T w RNS-D
Plus pod zasilanie do radia czerwony kabel na foto a błękitny jaki masz na mysli
-
DVB-T w RNS-D
Gotowy kabelek
-
DVB-T w RNS-D
Szczerze to tam byl taki myk ktory załącza obraz na rns i daje sygnal z tunera 12v po obu stronach kabla zasilane zewnętrznym przewodem Wysłane z mojego SM-T210 przy użyciu Tapatalka
-
DVB-T w RNS-D
+z kabla pod radio to jest wymuszenie pracy rns w trybue tv a do tunera zrobilem w schowku gniazdo 12v i zasila go usb Wysłane z mojego SM-T210 przy użyciu Tapatalka
-
DVB-T w RNS-D
Dokładnie :-D Wysłane z mojego SM-T210 przy użyciu Tapatalka
-
DVB-T w RNS-D
Tak jest na kablu i mozna sobie go gdzie chcesz przymocować Wysłane z mojego SM-T210 przy użyciu Tapatalka
-
DVB-T w RNS-D
Poprawne rozrysowanie pinow na wtyczce
-
[Licznik] Zmiana wsadu w liczniku FIS ANGLIK AUDI A4 B5 FL
Do tego nie potrzebujesz wsadu tylko musisz zmienić kodowanie w liczniku i tyle będziesz mieć km i litry
-
DVB-T w RNS-D
Myślę że bez problemu
-
Ori Lampy Xenon
Ja pojechałem na przegląd z ksenonami bez spryskow jeszcze i zamiast mieć pretensje to sprawdził tylko czy dobrze ustawione i tyle
-
Podłączenie klaksonu po wymianie kierownicy
Sprawdź ta masę czy jest dobra
-
DVB-T w RNS-D
Idzie ogarnąć na alle jest antena za 80 która daje rade
-
DVB-T w RNS-D
Podczas jazdy masz 2 opcje albo gra sam dźwięk i rns ma ekran ze dla bezpieczeństwa tv jest wyłączone lub robisz na przycisk i masz i wizje i audio Mi tam bardziej niż to tv chodziło o możliwość filmów teledysków z pendriva tv jest dodatkiem w korkach żeby np wiadomości obejrzeć :-D
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Cała konsola pasuje tylko kubek z przyciskami zmieniasz miejscami i wsio
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Deska niby jak?...tunel (konsola środkowa ) tak
-
DVB-T w RNS-D
Żeby działało podczas jazdy wystarczy sobie przeciąć sygnal gala i zrobić go na przycisku :-D
-
Zmiana wnętrza z 1 liftu na 2
Ja sobie przełożyłem całą konsole jednakże wybrałem wersje ze zamiast przycisków wstawiłem sobie 2 kubek a przycisk od mgiwlnych ten stary razem z regulacją usadowilem sobie we wnęce na ks serwisową Ty sobie możesz tylko kable przedłużyć i przełożyć cały dół liftowy spod kierownicy i podłączyć kostka ta sama miałem przedliftowe wnetrze co do przycisków jak masz rozbitka to podlacz je sobie razem z przekaznikiem który nimi steruje i tyle roboty chwila a efekt za***isty i auto odmlodzone
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Zrobiłem poradę w dziale warsztat :-)
-
DVB-T w RNS-D
Siema opiszę tu jak za pomocą domowego tunera dvb-t ożywić multimedia w naszych rns-d Co potrzebujemy: Taki tunerek manta wiwa jaki tam znajdziecie zasilany 5v czyli po przeróbce chodzi z usb :-) Kabel mini din 10pin dostępny na allegro za 20zl Gniazdo euro scart allegro 2zl Musimy zlutowac kabelek z gniazdem Schemacik ponizej Uwaga na schemacie opis pinow gniazda w rns-d czyli wtyczka kabelka ma odbicie lustrzane i najlepiej sobie kabelek miernikiem przedzwonic który kolor to który pin Masy najlepiej połączyć ze sobą znikną wszelkie zakłócenia U mnie siedzi to tak: I gra tak: https://youtu.be/SIjLYcI78H4 Nie czepiać się ramki rns pochodzi z b6 i jestem na etapie pasowania tego do kupy ale nie to jest tematem Powodzenia
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Do navi zrób kabel home made i pakuj domowy tuner dvb-t i centrum filmów i tv gotowe bez adapterów za 300-400zl Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Po otwarciu drzwi nie zapala się lampka
Grunt to satysfakcja z własnoręcznie wykonanej naprawy mały mod a cieszy :-D Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Po otwarciu drzwi nie zapala się lampka
Sprawdź połączenia na płytce lampki i przelutuj tam gdzie są spekania ja tak zreanimowalem swoją a było dokładnie tak jak opisujeszWysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Przeróbka konsoli 2din na 1din A4 B5 fl avant
Wystrugac może się nie udać musiałbyś założyć całą konsole 1 din razem z koszem ramką i klimatronikiem bo o ramce redukującej nic. Mi nie wiadomo Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka