Treść opublikowana przez sebidi
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Odnośnie spasowania to wrzucę kuzyna symphony i zobaczysz że pasuje ta navi jest od b6 wiec jest do obrobki Dzisiaj mam ciekawszy projekt do ogarnięcia czyli dvb-t w rns-d bez użycia żadnych adapterow i innych wynalazków które cena zabijają po prostu
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
No wiec reszta to tylko ten przewód i po robocie Poszedłem krok dalej i przerobilem konsole 1 din na 2din bez inwestowania w kosze i inne pierdy jedyna różnica to brak popielniczki ale za to zostalo miejsce np na telefon tu jeszcze ostatnie przymiarki nawi ma inny kolor bo jest z b6 ale taka akurat miałem pod reka
-
Fotele z a4b6 do a4b5
Powiedzmy ze po delikatnych przeróbkach wchodzą bez problemu temat opisany w dziale wnętrze i warsztat
-
Fotele z a4b6 do a4b5
Passat b5 ma.takie samo mocowanie foteli jak a6 c5
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
W kostkach klimatronica zmieniasz tylko to co na początku tego tematu jeśli o przedlifta chodzi
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Teraz nie pamiętam ale opisałem ci co i jak brązowo biały przewód podajesz plus na jego obcięty kawałek do czujnika i musi chodzi zmieniasz po prostu sterowanie sprezarki z masy na plus
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
W tym wątku było to opisane .....kabel chyba brązowo biały obcinasz go przy czujniku na chlodnicy klimy patrząc na przód auta to po lewej stronie najlepiej wykręcić reflektor i dajesz sobie plus po zapłonie ...na próbę możesz dać bezpośrednio pod aku dla sprawdzenia ..tylko pamiętaj plus dokladasz do czujnika a kabel obcięty który w kierunku wiązki idzie zawijasz i zostawiasz albo obcinasz w cholerę Na czujniku są 4 przewody i tylko jeden ma ten kolor znajdziesz bez problemu
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Mi chodzi wsadziłem poliftowy do przedlifta tylko z czujnika przy chlodnicy klimy przeciolem kabel i podałem plus bezpośrednio do owego czujnika wysokiego ciśnienia klima lata i chlodzi
-
Fotele z a4b6 do a4b5
Nie pasują b6 ma fotele na szynach w podłodze kanapa tył to tez nie chyba że lubicie się bawić w spawanie podłogi żeby te fotele wogle na czymś posadzic Wnikliwie analizowalem co z czego pasuje i ostatecznie wsadziłem skóry z a6 c5
-
konsola 2 din z anglika ?
Przyciski z kubkiem zmieniasz stronami tunel jest inny ma mocowania w innych miejscach ale da się przerobić a plastik z meszkiem podciac i będzie pasowac
-
Dziwna praca silnika po tyg postoju
Wrocilem dziś do domu ledwo dojechałem na tym szarpaniu podłączyłem kompa i błędów brak ściągnąłem ta kopułke jest cała styki trochę zasniedziale przeczyscilem złożyłem kable całe świece całe jedynie ten kabel co od cewki idzie lekko przypalony ale on od stania raczej nie zglupial pozatym na zimnym jest ok jak się nagrzeje to ja zaczyna "jebac" bo inaczej tego nie można określić ..rok jezdzila teraz tydzień nad morzem postala i masz... Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Błyskow ani dyskoteki pod maską nie ma nic nie iskrzy Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B5] Srebrna A4 B5 Quattro 97r.
Chyba zaworowe ....a gdzie to tam wlecialo dobrze ze mielonki nie narobilo Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Dziwna praca silnika po tyg postoju
Panowie jestem 300 km od domu wiec z góry zaznaczam że ciezki dostęp do vaga żeby podpiąć itp po tyg postoju odpaliłem chwile jechałem było ok a po chwili jakby nie palił na wszytkie gary przy dodawaniu gazu dziwnie dudni w tłumiku bez różnicy czy to gaz czy lpg i znacząco słabszy w porównaniu do normalnej jazdy nigdy wcześniej tego nie było ale też nie przypominam sobie by auto stało tak długo bez odpalania co na szybko mogę sprawdzić jechać jedzie ale szarpie tak jakby moc chwilowo wracała silnik to 1.6 adp kable były zmienianie razem ze swiecami ale od postoju by nie padły Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Dobra już wiem wilgoć wlazla do kopułki i się osad na stykach zrobił Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B5] Srebrna A4 B5 Quattro 97r.
Ty masz zapewne Ly7M wiec psiknij w poliftowy LY7W mniej wpadający w niebieski zresztą twoja fura twój wybór aczkolwiek jakbyś później chciał jakieś lift owe elementy zapodać to obyło by się bez malowania Mój jest malniety w LY7W właśnie niby to samo ale jak dostawisz obok taka w kolorze m to widać różnicę więcej srebra w srebrze ☺
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
Ja tam całe wnętrze wymienilem na lifta to dopiero się auto odmlodzilo Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B5] Regeneracja odbłyśnika xenon VALEO po II lifcie
Te aluminium w sprayu to jakiś zartWysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Czy będzie pasował tunel środkowy do starszego modelu?
Polift ma zapalniczke w tunelu I delikatnie inne wycięcie na przodzie ze względu na inna konsole Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka To na foto to przedliftowy tunel z bajerem na kubki Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AEB]1.8t / Srebrny / 18" / Gwint / Xenon /...
Górna w 1 lifcie jest taka sama przedlift niema tej dolnej czarnej gumowej Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Stuki z pod pokrywy zaworów na zimnym po odpaleniu
Nie napisałeś jaki olej jest zalany Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AEB]1.8t / Srebrny / 18" / Gwint / Xenon /...
Osobiście myślę że ...blee chińskie gówna i ringi jak w bmw Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Ciezko idzie na Pb przerywa
To samo miałem dawka głupieje
-
Ciezko idzie na Pb przerywa
Regulacja u gaziarza i jak ręką odjąl
-
Ciezko idzie na Pb przerywa
Miałem to samo lpg rozjechalo mapy Pb. ..
- Koło dwumasowe
-
A4 silver by Marcino
Jakieś tam poglądowe może pomoże ci ocenic jak wygląda grafit w pakiecie ze srebrnym