Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebidi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebidi

  1. sebidi odpowiedział(a) na quattro87 temat w Audi A4 B5
    Od anglika kolego szukaj
  2. Budowanie własnej wersji Indyvidual jest bezcenne
  3. Co tam naciagnales na te fele? One pewno są 8j et35
  4. sebidi odpowiedział(a) na misiek95 temat w Audi A4 B5
    Hmm....rozepchany fotel tez odpada bo tutaj oba przylegają do łokcia tak samo Co do rzeźby hmm Ja wsadzilem cały zestaw z a6 c5 :-D
  5. sebidi odpowiedział(a) na misiek95 temat w Audi A4 B5
    Jeśli z drugiej strony tez jest szerzej czyt bliżej słupka to może to były fotele z a6 z tym tylko ze dół z mocowaniem jest od a4 recaro z a6 są szersze o parę centymetrów
  6. Jakoś wpasowac idzie ktoś tam.podrzucal fotki takiej przeróbki a co do tych pokręteł w lifcie to według mnie wszystkie miały klimatronik w standardzie no chyba ze jakieś wersje na biegun północny szly bez klimy[emoji2]
  7. Ja nie mam przeciwmgielnych przednich wiec dla jednego przycisku nie bawiłem się w isostaty i przeniosłem przeciwmgielny pod kierownicę w tą wnęke na książkę serwisowa a do konsoli dołożyłem drugi kubek ☺
  8. Powinno być to samo od grzania tez są takie same
  9. sebidi odpowiedział(a) na Chadury89 temat w Audi A4 B5
    Miałem to samo na zestawie hid przetwornice są gowniane i maja słaba stabilizacje napięcia ja poszedłem w ori sprzęt i problem z glowyTo nie wina palników tylko przetwornic Chociaż jeśli twierdzisz ze na h7 było ok z chinczykami to loteria
  10. sebidi odpowiedział(a) na Szylq temat w Audi A4 B5
    Albo ściankę usunąć i miec obalane w pełni :-)
  11. sebidi odpowiedział(a) na fafikk temat w Audi A4 B5
    Gabaryty .... przedlifty są na zewnatrz z tyłu lampy wkreconych z długim bolcem a polifty są małe i umiejscowione są wenatrz reflektora
  12. Wyciągasz radio pod nim po bokach Masz dwie śruby 8 następnie ściągasz ramkę i wykrecasz klimatronik zakładając że to przedlift. ..jak polift to ściągasz ramkę i klimatronik jest na zaczepach
  13. Przykrecony na imbusy z blaszkami co trzymają ramkę plastikowa po bokach
  14. Kolego wacik i aceton do pazurów schodzi elegancko ta gumka czy co to jest i nie robi krzywdy plastikowi pod spodem
  15. Dołożony cienki czerwony do podswietlenia przycisku ..Z wiązki od podswietlenia
  16. W a3 tez była zmiana wieloklinu po pierwsza a3 szła chyba 96/97 a na pewno po lifcie był już duży wieloklin wcześniej niewiem
  17. To nie jest orginal tylko nowa chińska podjebka która trzeszczy jak gnoty starej babciJuz lepiej bierz takihttp://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5176982664
  18. Tzn dym w sensie para jest normalny jak zimniej a4 lubią a zwłaszcza jak kat wycięty moja tez daje z wydechu na wolnych obrotach jak lekki mrozik jest
  19. sebidi odpowiedział(a) na fafikk temat w Audi A4 B5
    Opis na aukcji sugerował ze silniczki pasują ze starych lamp mając na myśli ze mając polift z podjechanymi reflektorami kupujesz nowe i przekładasz swoje stare (poliftowe) do nowych zamiennikow
  20. Ta z a3 tez jest na duży wieloklin
  21. Od wewnętrznej strony masz obrys linii jak masz wyciąć Pozatym.reszta mocowań miejsca na śrubki itp jest p&p zakładasz skrecasz i cieszysz się nowym modem [emoji2] [emoji2] [emoji2]
  22. Czyli mam rozumiec ze to uszkodzona uszczelka? Bialy dym z rury nie rowna praca na wolnych obrotach czasami sie zamuli jak przypieszam. Sprawdzalem temp na klimatronie i jest ok. Tylko mam pytanie od czego mogla zostac uszkodzona jezeli termostat najprawdopodobiej dobry bo trzyma 90 okolo?Jeśli wycieków nie masz a płyn znika T9 odpowiedz sama się nasuwa zobacz czy zbiorniczku z plynem nie ma śladów oleju w postaci osadu lub czarnych kropek przewaznie czuć tez z niego spaliny możesz również sprawdzić czy pod korkiem oleju nie robi się masło tzw mieszanina płynu właśnie i oleju co do białego dymu może to być również para która jest normalna .nie jest powiedziane ze to zaraz uszczelka trzeba wykluczyć jedno po drugim zamiast rozbierać pół silnika i narażać się na koszty
  23. Może być przedliftowy lub poliftowy możesz również z passata b5 kupić ale jest brzydszy według mnie
  24. Ubywanie płynu nie jest normalne !!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.