Treść opublikowana przez sebidi
-
Lusterko prawe
Od anglika kolego szukaj
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Budowanie własnej wersji Indyvidual jest bezcenne
-
[ALL B5] by Daduś
Co tam naciagnales na te fele? One pewno są 8j et35
-
Recaro a podłokietnik
Hmm....rozepchany fotel tez odpada bo tutaj oba przylegają do łokcia tak samo Co do rzeźby hmm Ja wsadzilem cały zestaw z a6 c5 :-D
-
Recaro a podłokietnik
Jeśli z drugiej strony tez jest szerzej czyt bliżej słupka to może to były fotele z a6 z tym tylko ze dół z mocowaniem jest od a4 recaro z a6 są szersze o parę centymetrów
-
Poszukuje konsoli środkowej II lift bez klimy
Jakoś wpasowac idzie ktoś tam.podrzucal fotki takiej przeróbki a co do tych pokręteł w lifcie to według mnie wszystkie miały klimatronik w standardzie no chyba ze jakieś wersje na biegun północny szly bez klimy[emoji2]
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Ja nie mam przeciwmgielnych przednich wiec dla jednego przycisku nie bawiłem się w isostaty i przeniosłem przeciwmgielny pod kierownicę w tą wnęke na książkę serwisowa a do konsoli dołożyłem drugi kubek ☺
-
kostki elektrycznych foteli z a6 c5 do a4 b5
Powinno być to samo od grzania tez są takie same
-
Xenon D2S
Miałem to samo na zestawie hid przetwornice są gowniane i maja słaba stabilizacje napięcia ja poszedłem w ori sprzęt i problem z glowyTo nie wina palników tylko przetwornic Chociaż jeśli twierdzisz ze na h7 było ok z chinczykami to loteria
-
Fotele
Albo ściankę usunąć i miec obalane w pełni :-)
-
Poliftowe lampy
Gabaryty .... przedlifty są na zewnatrz z tyłu lampy wkreconych z długim bolcem a polifty są małe i umiejscowione są wenatrz reflektora
-
Demontaż konsoli,pulpitu
Wyciągasz radio pod nim po bokach Masz dwie śruby 8 następnie ściągasz ramkę i wykrecasz klimatronik zakładając że to przedlift. ..jak polift to ściągasz ramkę i klimatronik jest na zaczepach
-
Demontaż konsoli,pulpitu
Przykrecony na imbusy z blaszkami co trzymają ramkę plastikowa po bokach
-
tunel,półka drążka zmiany biegów
Kolego wacik i aceton do pazurów schodzi elegancko ta gumka czy co to jest i nie robi krzywdy plastikowi pod spodem
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Dołożony cienki czerwony do podswietlenia przycisku ..Z wiązki od podswietlenia
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
- [B5] Czy kierownica będzie pasować?
W a3 tez była zmiana wieloklinu po pierwsza a3 szła chyba 96/97 a na pewno po lifcie był już duży wieloklin wcześniej niewiem- Jaki podłokietnik do A4 B5 96r
To nie jest orginal tylko nowa chińska podjebka która trzeszczy jak gnoty starej babciJuz lepiej bierz takihttp://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5176982664- [B5 AHL] Nierówna prac silnika, dymi z rury
Tzn dym w sensie para jest normalny jak zimniej a4 lubią a zwłaszcza jak kat wycięty moja tez daje z wydechu na wolnych obrotach jak lekki mrozik jest- Poliftowe lampy
Opis na aukcji sugerował ze silniczki pasują ze starych lamp mając na myśli ze mając polift z podjechanymi reflektorami kupujesz nowe i przekładasz swoje stare (poliftowe) do nowych zamiennikow- [B5] Czy kierownica będzie pasować?
Ta z a3 tez jest na duży wieloklin- Jaki podłokietnik do A4 B5 96r
Od wewnętrznej strony masz obrys linii jak masz wyciąć Pozatym.reszta mocowań miejsca na śrubki itp jest p&p zakładasz skrecasz i cieszysz się nowym modem [emoji2] [emoji2] [emoji2]- [B5 AHL] Nierówna prac silnika, dymi z rury
Czyli mam rozumiec ze to uszkodzona uszczelka? Bialy dym z rury nie rowna praca na wolnych obrotach czasami sie zamuli jak przypieszam. Sprawdzalem temp na klimatronie i jest ok. Tylko mam pytanie od czego mogla zostac uszkodzona jezeli termostat najprawdopodobiej dobry bo trzyma 90 okolo?Jeśli wycieków nie masz a płyn znika T9 odpowiedz sama się nasuwa zobacz czy zbiorniczku z plynem nie ma śladów oleju w postaci osadu lub czarnych kropek przewaznie czuć tez z niego spaliny możesz również sprawdzić czy pod korkiem oleju nie robi się masło tzw mieszanina płynu właśnie i oleju co do białego dymu może to być również para która jest normalna .nie jest powiedziane ze to zaraz uszczelka trzeba wykluczyć jedno po drugim zamiast rozbierać pół silnika i narażać się na koszty- Jaki podłokietnik do A4 B5 96r
Może być przedliftowy lub poliftowy możesz również z passata b5 kupić ale jest brzydszy według mnie- [B5 AHL] Nierówna prac silnika, dymi z rury
Ubywanie płynu nie jest normalne !!! - [B5] Czy kierownica będzie pasować?