Treść opublikowana przez sebidi
-
Otwieranie klapy bagażnika w sedanie z pilota, montaż siłownika i zamka
Dzięki za info kolego spróbuje i dam znać Tylko jeszcze pytanie czy to nadal będzie masa szła na tył czy sygnał się zamieni na (+) sterowany z przekaznika
-
Otwieranie klapy bagażnika w sedanie z pilota, montaż siłownika i zamka
Jaki przekaźnik konkretnie?? Co potrzebuje żeby to ruszylo
-
Otwieranie klapy bagażnika w sedanie z pilota, montaż siłownika i zamka
Ja mam wszystko założone i podłączone sterownik centralki maxicar kanał dodatkowy (-) jednak impuls jest zbyt słaby by ruszyć siłownik napięcie dochodzi sprawdzane miernikiem ale po podłączeniu pod siłownik powstaje za duży opór i napięcie pojawia się 0.80v tylko a na krotko dotykając masa do kasty wszystko działa jak należy łapy opadają
-
A4 B5 1.8 ADR 18"
Lampy robią robotę inny ryjek od razu[emoji2]
-
Co to za wydech Avantgarde
Takie już z autem kupiłem i chciałem się conieco dowiedzieć bo nie ukrywam ze dotychczas kojarzyła mi się nazwa tylko z Mercedesem Na YouTube jest filmik z a6 c5 i zamontowanym takim właśnie końcowym i to tyle info które znalazłem wiem tylko ze to był jakiś tuner audi który wypuszczal wersje aut sygnowane swoją marka tapnięte z budki telefonicznej
-
Lusterka od polifta
Dzięki za wskazówki przełożyłem na próbę obie strony i pasują nic nie odstaje pozdrawiam i dzięki jeszcze raz
-
Lusterka od polifta
Pół tematu nt prawego lusterka z Angola mi bardziej chodziło o montaż kompletu od polifta czy mocowania i trójkąty czymś się różnią bo mogę takie za grosz wyrwać z fotochromem Dobra już wiem znajomy przyjechał liftem 2000r i pożyczyłem lusterkoWszysko pasuje bez problemu :-)
-
Lusterka od polifta
Witam czy lusterka zewnętrzne poliftowe pasują do przedlifta bez większego dlubania czyli tzw p&p?
-
Ringi z Passata b5 fl?
Tam są ringi razem z ramka chyba jeśli się nie mylę szukaj z a6 po lifcie
-
Co to za wydech Avantgarde
Hmmm ale daje to już słuszny trop ze rzeczywiście jakieś wersje audi wychodziły przez ta firmę na rynek Wartość to ma chyba już kolekcjonerska bo zero opcji zakupu na allegro...i olx niema nigdzie
-
Co to za wydech Avantgarde
Taki końcowy mam u siebie założony może ktoś coś... NT tej firmy szukałem ale jedyne info to ze to był jakiś tuner który dla Audi robil
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Ja zamontowalem lampke na tył w przedlifcie bez problemu idzie założyć nie mam szyberdachu tylko najlepiej mieć te metalowe ramki które ta lampke trzymają ja wyciagnalem komplet z Angola i wlazlo bez problemu pozdrawiam tapnięte z budki telefonicznej
-
Początki początków czyli srebrna dama :)
homologację i tak wybija producent w danym kraju gdzie wyprodukowano lampy no nie licząc Chińczyków tapnięte z budki telefonicznej
-
Początki początków czyli srebrna dama :)
Na samym reflektorze nie ma homologacji europejskiej...A jaka jest??? Ja mam valeo angliki przesłona przestawiona a homologacja E8 czyli Hiszpania bodajzetapnięte z budki telefonicznej
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Witaj autko zdecydowanie na + jak wygląda sprawa taśmy i podłączenie tej kiery od B6??? tapnięte z budki telefonicznej
-
[B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
Odblysniki w soczewkach swoją drogą ale na dobrze ustawionych swiatlach na hidzie niema tragedii porównując ze zwykłym h7 Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
Nie tylko za wysoko ale krzywo promienie lamp się schodzą czyli Świecą tak / \ Jak sobie ustawisz poprawnie to i światło przed autem będzie lepsze Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Początki początków czyli srebrna dama :)
Soczewki normalnie przestawiasz na europe Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B5] Xenony w reflektorach zespolonych po II lifcie - montaż żarówek i przetwornic
W sprawie pierścieni do d2s można sobie wyrezac pierścień ze starej żarówki h7 i tak samo podkleic na palnik d2s pasuje idealnie i niema problemu z przekrecaniem palnika w gniezdzie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Rezanie bixenonu
depo to zamiennik valeo wykonany na tej samej specyfikacji wiec powinno pasowac bez problemuWysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
nie odswiezylo mi kolejnych postów :-DWysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
to.są poliftowe jak masz przedlifta potrzebujesz zmienić kostki bo stare nie pasują oraz skombinowac silniczki a w ogłoszeniu jest komplet to przeróbki wiec tylko rezanie
-
[B5 ADR] Mój Avant, LZ5L, Zender 18, 40/40
jak ktoś ma prawą i lewą sprawna sam ogarnie bez problemu temat przeróbkiWysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 ADR] Mój Avant, LZ5L, Zender 18, 40/40
lampy polift ok 300,soczewki 100-150 to na poczatekWysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
musisz mieć taki stelaż orginalny od tej lampki taka kieszeń która pod podsufitke wchodzi oraz najlepiej wtyczkę tylna jest połączona z przednia lampka i z dużej idzie zasilanieWysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka