Treść opublikowana przez sebidi
-
[BFB]1.8TQ+/przelot/S-line/KW/front USA 'RS'/345 S4/19" BBS MOTORSPORT str 5
Coś mi znany ten dylizans ???
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
ogólnie to najlepiej zrobić to na osobnym przycisku w razie kontroli czy czego tam używać i tak tego nie będziesz bo i tak klosza nie wymyje i druga sprawa cała maska i wszytko ujebane zaraz ja wykorzystałem przycisk ASR i u mnie robi za uruchomienie sprysków Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[a4 b5 AJM] siwa dama by Piotras
ale żeś teraz downgrade doj**ał z tymi 16' [emoji23][emoji23] tym bardziej trza było 18 zostawić jak auto mało się kula Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
incognito nawet lepsze można się skupić na dłubaniu [emoji6] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Błotnik przedni ktoś wynieniał?
same śruby na słupku drzwi 3 na dole 2, 4 od gory i dwie chyba przy slizgu Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Osłona zbiorniczka wspomagania
szukaj z a6 c5 3.0 asn Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Zbiornik spryskiwaczy pod xenon z polifta do przedlifta?
pasować pasuje i wystarczy nadkole odkrecic blotnik zostaje na miejscu Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Błotnik przedni ktoś wynieniał?
ogólnie wszędzie śruby do odkrecenia jedynie dolne mogą być zapieczone najważniejsze to wywalić tą gąbke widoczna na foto w cholerę bo jest powodem rdzy tylko Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
heh dokładki akurat były u lakiernika już wsio jest na miejscu ? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
tak na spokojnie to ze 2 popołudnia potrzeba i okno otwarte żeby się nie zaczadzic topionym plastikiem [emoji23][emoji23][emoji23] wygladzilem spawy dremelem oraz masa klejąca uszczelniajaca i pomalowałem wszystko w czarny połysk Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
co do kratek to idzie to ogarnąc ?? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Pęknięta rurka odmy 1.9 TDI AVG
wywalić i wstawić cała rurę która normalnie jest do kupienia ten krótki kawałek nigdzie niedostępny Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Swap z AHH na AJM
w ahh masz pompe 11 więc niedużym nakładem (zmiana wtryskow na 216 chociażby da już efekty spore a jeśli dorzucisz turbo z awx to peknie 170km lajtowo niewiem czy jest sens dłubac swapy ogólnie jak przelorzysz komplet z wiązka to podejdzie dwumas i sprzęgło zostaje Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Godzilla ;-)
przejściówki wtyczek wystarczy pierwszy montaż jaki robiłem to pakowalem do 1996 zegary z 2001 czyli full lift Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Godzilla ;-)
gdzie tam dużo spalanie 1 przewód pierdoły typu światła czy czujniki płynu do masy i welcome fis on board Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Przerobienie tunelu 1DIN na 2DIN w Audi A4 B5
wystarczy że symphony jest zakodowane na bose i dzwieku nie usłyszysz zmiana kodowania ...no i niewiadomo co ty tam masz za wersję nagłośnienia Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Licznik, Zacinając się wskazówka Prędkości
+adaptacja immo i ew.kodowanie i ustawienie swojego przebiegu Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
A4 B5 Granatowy Avant 1.9 TDI AJM 2001
konsola wygląda na ori 2din spasowanie klimatronika oraz popielniczka na miejscu navi masz od a3 albo a4 b6 żadne ramki tu nie pomaga trzeba zmienić front chociażby na taki z a6 c5 Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Przerobienie tunelu 1DIN na 2DIN w Audi A4 B5
kup sam kosz z klimatronikiem 2 dinowym i popielniczka konsola łatwa do przeróbki Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Lz9u A4 B5 avant
ta Mateuszowa od aira właśnie chyba widoczna na ostatnim foto po lewej stronie [emoji2] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
DVB-T w RNS-D
Piny 1,5,11 zmasowac razem Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Spasowanie zderzaka od Octavi RS II
Sam twórca zderzaka na grupie fb napisał że zespawane z 2 zderzaków góra ori dół doklejony Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[a4 b5 AJM] siwa dama by Piotras
Na alle ma w przystępnej cenie całe poszycie ori wytną co potrzeba i jak nowe będzie Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
kwestia chęci czasu i troche zdolnosci manualnych do tego pare zloty na soczewki i przepis na bixenon gotowy [emoji16]
-
Wtryski AFN
to juz lepiej zaczni od turbo 230 z pompą 10 beda ledwo dychać podlane bedzie ale bez odp cisnienia i za mało powietrza bo te vnt 15 nie napierdzi tyle ile potrzeba Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka