Treść opublikowana przez sebidi
-
[a4 b5 AJM] siwa dama by Piotras
problem z mocą zawsze można załatwić robiąc program lub dając dodatkowo turbo z awx Spryski kupiles ten nowy zestaw?? bixa sam robiłeś??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ten z WiFi był najlepszy [emoji23] [emoji23] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Przeróbka radia
wpinasz w miejsce zmieniarki robisz na penie katalogi Cd01 itd w nie wrzucasz piosenki i bangla Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana pompki centralnego zamka
jedyny problem możesz napotkać jak miałeś ori pilot i kupisz pompkę bez obsługi pilota. Pompki pasują zamiennie Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AFN] Turbina przestaje działać przy 120 km/h mimo czyszczenia
vacu się pewnie kończy i za małe podcisnienie daje albo gdzieś ucieka przy nieszczelnosci Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Audi a4 b5 ForzaMaciej
lotka na klapę RSowa zawsze dobrze wygląda w avancie Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Czy siadla turbina ?? Jak sprawdzić ??
ściągnij wąż gumowy od zimnej strony i poruszaj wirnikiem sprawdź luz wzdluzny i poprzeczny na boki min może się ruszać ale nie może wzdluznie Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Czy siadla turbina ?? Jak sprawdzić ??
moc często ma do końca.....nawet jak spory luz na osi wałka turbiny Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
wymiana klimatronika pod grzane fotele
panel klimy w zasadzie niema nic wspólnego z pokrętłami od grzania jeśli o elektryke chodzi są to osobne regulatory tylko po prostu umiejscowione jako jego część Dokładasz wiazke foteli podlaczasz zasilanie i po robocie Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
1.9 TDI AJM, Po wymianie uszczelki głowicy, słaby dół
fakty są takie ze lepiej kupić sprawna uzywke niż regenerowac turbo gdzie 6na10 jest zjebanych po takim zabiegu i albo nie trzymają albo faluja przeladowuja itp itd Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Prośba o ocenę wykresu. Seria AJM
logi musisz zrobić niema co stroic póki auto nie trzyma serii może być milion powodów turbo źle zregenerowane sztanga źle ustawiona za słabe podcisnienie padająca przepływka itp itd Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka masz katalizator?? Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
DVB-T w RNS-D
na to euro patrzę i z blacha są wtyczki a nie gniazda Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
DVB-T w RNS-D
kupić gniazdo scart w elektrycznym lub na allegro i zrobic wg schematu Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
DVB-T w RNS-D
to jest ekran masa do pinu 21 gniazda ale widzę że ty do wtyczki się dolutowujesz więc wątpliwe że zabangla Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
DVB-T w RNS-D
kabel musi mieć 10pin a pin 6 i 7 do plus 12v bo inaczej Navi się nie przełączy w tryb video Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Ktoś z audi a4 b5 AFN
jeśli masz na myśli te 3 świece na krućcu to posiadam
-
pulsujące światła
czyli.kierunek dobry [emoji106] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
pulsujące światła
regulator pada jak przeladuje ponad 16v to zagotuje akumulator i będą dodatkowe koszta Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
zamiary na tuning. AFN.
[emoji106] [emoji106] [emoji106] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
zamiary na tuning. AFN.
jakby tak liczyć się z kosztami tuningu w obojętnie jakim aucie to zawsze wychodzi ten sam wynik.....ze się nie opłaca ale dzięki temu mamy fora zloty spoty miłośników i hobbystów którzy w "stare graty inwestują Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
zamiary na tuning. AFN.
dopiszę swoje 3 grosze na własnym przykładzie kolektor awx 40zl turbo awx 360 wtryski od alh komplet 60zl końcówki wtrysków wzm 320 wymiana wszystkiego 0zl robiłem sam program 300 i teraz zwrot wtryski afn 130zl turbo 250zl kolektor z egr 50zl przedemna jeszcze montaż fmic aczkolwiek koszta nie takie straszne w super moc nie celowalem zależało na płaskim momencie i ori sprzęgle z dm pominąłem jeszcze sprawdzenie wtrysków u pompiarza uszczelki itp itd ale to Groszowe sprawy Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Spryskiwacze lamp A4 B5
do przedliftów i poliftów montują ten zestaw http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6674132323 na forum jest nawet tutorial jak to zamontować wg mnie najlepsza opcja na chwilę obecną jeśli o dokładane spryski chodzi Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Navigation Plus RNS D
możesz się próbować podłączyć pod av DVD samochodowym albo tunerem dvb-t albo wywalić ten tuner i na przejściowce podłączyć taki mały domowy tunerek dvb t zasilany 5v czyli usb i będą filmy muzyka i tv
-
centtalny nie reaguje podczas mrozu
zacznij od przejrzenia elektryki w pompce bo coś nie styka na mrozie skoro w dodatnich temp działa albo druga sprawa może w scyzoryku leży problem
-
Brak oświetlenia po otwarciu drzwi
styki w lampce do przelutowania