Treść opublikowana przez sebidi
-
Zmiana oleju
za 200 to co najwyżej allegro boxa se możesz kupić ale to shit straszny równie dobrze mozesz se dawkę na nastawniku na max ustawić [emoji23]
-
[B5 ANB] 1.8T, Skromny żwawy czarny sedan ;)
zawsze możesz sprzedać [emoji13]
-
[B5 ANB] 1.8T, Skromny żwawy czarny sedan ;)
Akurat kwestia gustu, w rzeczywistości wygląda to znacznie lepiej i jest nieźle, za to tył w sedanie to totalna pomyłka. A płaskoryj wcale nie jest taki bez powodu, bo z tego co wiem to był to jeden z pierwszych ryjów przystosowany do potrąceń pieszych, pieszy nie zatrzymywał się tak momentalnie na zderzaku, grillu tylko przelatuje nad autem, stąd ten kształt albo wpada przez szybę na fotel od razu [emoji23] [emoji23] [emoji23] A idź.. Za robote się weź tam lepiej Ale odpowiadając na Twoje pytanie, to do tyłu na kanapke elegancko się rozsiada wkoncu futro lwa jest mięciutkie [emoji13] [emoji13]
-
[B5 ANB] 1.8T, Skromny żwawy czarny sedan ;)
Akurat kwestia gustu, w rzeczywistości wygląda to znacznie lepiej i jest nieźle, za to tył w sedanie to totalna pomyłka. A płaskoryj wcale nie jest taki bez powodu, bo z tego co wiem to był to jeden z pierwszych ryjów przystosowany do potrąceń pieszych, pieszy nie zatrzymywał się tak momentalnie na zderzaku, grillu tylko przelatuje nad autem, stąd ten kształt albo wpada przez szybę na fotel od razu [emoji23] [emoji23] [emoji23]
-
Klekot 1.9 AJM
coś ty tam założył na setup zimowy [emoji13]
-
Zmiana oleju
aaz to był 1.9td z golfa 3 75km na mechanicznej pompie wtryskowej był następcą 1.6td montowany do wypuszczenia pierwszego tdi 90kmwystępował we vagach z wczesnych lat 90tych passat b3 itp itd twój silnik to pewnie ma oznaczenie aff
-
Klekot 1.9 AJM
temat przyzdechł [emoji23] [emoji23]
-
[B5 ANB] 1.8T, Skromny żwawy czarny sedan ;)
Król Lew ....SIMBA[emoji23] [emoji23]
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
z Octavii 2 albo Forda c max lub s maxte ze skody lepsze mini przeróbki i pasują tylko są większe od ori
-
[B5 AFN] avant/s4 front/18stki rs/H&R
telepanie przy gaszeniu tylko w pdkach po całkowitym usunięciu egr który ma klape gasząca ...aczkolwiek klapa bardziej służy jako dlawik w razie rozbiegania silnika
-
Audi a4 b5 1.6 AHL '97 by TAPO94
dobra nie śmiecimy we wątku tak czy siak gwint można ustawić na -40 i będzie połączenie jezdnosci z wyglądem lub na glebe żeby se poszorowac spring jak Już pisałem wygnieciony albo też jakiś ta usiądzie w chwilę zabije przy okazji amor i będą koszta razy 2
-
częściowe podświetlenie licznika przedlift i zmiana na inny przedlift i niezbędne zabiegi
1997 od któregoś miesiąca i 1998 już immo mają
-
zmiana podsufitki przedlift na polift pełny Plug and Play?
rączki są inaczej montowanie na dystansach metalowych przytwierdzonych do sufitu w awancie górne zaczepy siatki też nie pasują no i wiązki lampek inne
-
Audi a4 b5 1.6 AHL '97 by TAPO94
na samych sprężynach nie polatasz za długo bo amor dobija i prędzej czy później wyleje bo nie jest stworzony do pracy na skroconym skokugwint dobra uzywke kupisz za jakieś ok 500 i pojezdzisz ta technix np za 800 masz nowke komplet ale masz pełną możliwość regulacji i po założeniu pełna władze nas kierownica bo auto lepiej reaguje w zakrętach i znika efekt startowania motorówka [emoji23]
-
DVB-T w RNS-D
tam z gówna bata nie ukrecisz ale przynajmniej upgrade na 21 wiek można zrobić [emoji23] [emoji23]
-
Fotele a6 c5 do a4 b5
no weź pomóż z tą wiązką napisałem Ci PW jak to najprościej ogarnąć
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
Kontrolnie zajrzyj czasem jak się trzyma. Bo kontrolka oleju niby da znać o braku ciśnienia ale może być za późno i panewki mogą dostać po du... A widziałem przypadki że stare TDi-ki chodziły na góra dwóch litrach oleju (hydraulika już grała jak cholera), a kontrolka nie sygnalizowała jeszcze braku ciśnienia oleju (braku oliwy). Nie moim traktorkiem,ale dyma puści zamiast atatatatata Mam to samo wodzu u mnie to moge pogwizdac turbina ewentualnie hehehechyba że rev limiter i ten cały ala popcorn to wtedy tatatnie chwilowo [emoji23] [emoji23]Nie zaczynaj nawet Lepsze chwilowe tatanie niz klekotanie!Świst i kupa dymu a nie tam tatatanie [emoji13]
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
Kontrolnie zajrzyj czasem jak się trzyma. Bo kontrolka oleju niby da znać o braku ciśnienia ale może być za późno i panewki mogą dostać po du... A widziałem przypadki że stare TDi-ki chodziły na góra dwóch litrach oleju (hydraulika już grała jak cholera), a kontrolka nie sygnalizowała jeszcze braku ciśnienia oleju (braku oliwy). Nie moim traktorkiem,ale dyma puści zamiast atatatatata Mam to samo wodzu u mnie to moge pogwizdac turbina ewentualnie hehehechyba że rev limiter i ten cały ala popcorn to wtedy tatatnie chwilowo [emoji23] [emoji23]
-
DVB-T w RNS-D
dokładnie [emoji108]
-
Uszczelnienie pompy AHH
nie nie trzeba dawkę nastawnikiem korygujesz obserwując wskazania z vaga najlepiej nozykiem zaznaczyc położenie nastawnika żeby w miarę trafić w to samo miejsce powyżej masz zdjęcia na co szczególnie trzeba uważać czyli trafić bolcem we wałek na pompie
-
[B5 ABC] pochłaniacz autostrad
dobry 2dinowiec się zmiesci jak zrobisz swap konsoli na poliftowa z koszem na duże radio
-
Audi A4 B5 1.8TQ usa 340km/415nm
dokładnie....albo przykleic 1.6 i na światłach szok z zawałem i przerażeniem wymieszany [emoji23]
-
Uszczelnienie pompy AHH
weź pod uwagę że jak górny dekiel cieknie to po uszczelnieniu bankowo dolna puści pod nastawnikiem
-
DVB-T w RNS-D
zmostkuj 6 i 7 pin
-
Wymiana Foteli
a6 c5 jeszcze wsadzisz ale b7 to już totalna rzeźnia jeśli o przód chodzi b6 i b7 ma kompletnie inny system suwania fotela z szynami na podlodze my mamy po bokach jak a6 passat b5 Audi a3 8L oczywoscie ze spawarka zdziałać idzie cuda ale pół podłogi przepalic kosmos jak dla mnie o tylnej kanapie zapomnij za długa szeroka w innych miejscach mocowania ...porażka ogolnie