Treść opublikowana przez sebidi
-
A4 B5 2000 Quattro 2.5 AKN--> 1.9 AVF GTB20 (koccuurro)
bo żadna [emoji13] akurat ujeżdzam AJM na flanszy bez egr i tej klapeczki i sie gasi mięciutko Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
folia na błotniku przeżyła te iskry??? Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
potwierdzam [emoji13] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
dej spokój esowe jescze by grały z relingami...złoto wiem z rotorami ale moim zdaniem [emoji107] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
komfort nie idzie w parze z wyglądem [emoji13] [emoji13] [emoji13]
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
[emoji23] [emoji23] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
nocne prace weekendowe [emoji13]
-
Audi a4 b5 1.6 AHL '97 by TAPO94
kogoś konkretnie miałeś na myśli??[emoji23] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[ARG] Casablanca White B5 by smky95
pierścień centrujacy wchodzi w felge i niema nic do dystansu ktory zakladasz na Piaste Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B5 1.8t Avant
weż no wrzuc jakies foto co ty tam masz Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
co nie zmienia faktu ze koza [emoji13] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
bedzie se taka koza mi tam pasi 11 w poczekalni ale na chwile obecna starcza to co jest Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Boczek drzwi , od czego te elementy ??
głosniczek od navi w zegarach lub telefonu chyba z tego co pamiętam wiara wykorzystuje jako glosniczek do cb radia a na drugim foto przycisk otwierania klapy z amerykańca Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
2.0 w małyszu to jakies totalne nieporozumienie pojemność zwiekszona dała 5kuni w porownaniu z 1.8 ja mam tez rodzinne auto wozi dupe i na zakupy i do pracy gwint posiadam pojdzie jeszcze ze 2cm w dół bo raz ze jest sztywniej i wygodniej sie jezdzi a 2 ze seryjne zawieszenie i jego wysokosc w b5 to komedia jakas starty jak motorówką caly przod sie unosił a afn sobie delikatnie wspomoglem 216+ awx co dalo bardzo sprawne wyprzedzanie w razie potrzeby [emoji16] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
nie sztuką jest położyć bryke na wahaczach i jebnąc drzwiami od szopy czy tam garażu i zaglądać do niej raz w tygodniu ewentualnie wyjechac czasem zeby lakier słonce zobaczył [emoji23] Sztuką jest obniżyc podlubać w silniku i dawac tym rade jezdzic w trybie codziennej jazdy Enczu moim zdaniem na poznanskie warunki drogowe przeżywa osobisty dramat a wiara za nim posrana po iskry tylko leca [emoji23][emoji23] wracając do tego magicznego wychwalanego pod slonce lepszego niz tdi 1.8 ...ani to ku..wa nie jedzie ani dobrze nie pierdzi z wydechu jedyne co to chleje wache jak stara k...a[emoji13] i jesli chodzi o dlubanie czy podniesienie mocy jest taka sama kaszana jak 1.6 w wersji pomnikowejoze tam byc 1.4 nawet bo i tak ledwo co na wprost to leci nawet nie myśląc o ostrym skrecaniu [emoji23] [emoji23] [emoji23] projekt ktory stoi w garazu powiniem miec V ....biturbo ...albo chociaz 1.8t skoksowane bo wolnociąg 1.8 to wieksza padaka niz tdi zelaszcza w codziennym uzytkowaniu latalem benzynami bylo 1.6 i 1.8 w budzie a4 b5 teraz jest 1.9 afn z dodatkami i nie zamienie tego na nic innego a jak komus bociany przeszkadzaja to niech se stopery do uszu kupi ...tyle z mojej strony Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
oj tam oj tam złośliwość rzeczy martwych[emoji13] wieczorem bedzie po sprawie [emoji16] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
fakt troche ciaśno w środku było [emoji23] [emoji23] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
slajny Z a4 b8 8j et 35 18 cali oczywiscie centrujacy juz 66.6
-
[B5 AWT] 1.8T QUATTRO AVANT
zmien ten dodatek S-line w tytule i opisie.W b5 nie bylo czegos takiego jak pakiet sline
-
A4 1.9 AFN
1999 szedł Afn zegar analogowy 2000 avg komp 012 zegar cyfrowy
-
Sambabraun pearl b5 by Brzeziak
to przynajmniej juz wiem ktory z tych kruków mnie kompletnie nie interesuje [emoji106] [emoji23]
-
Sambabraun pearl b5 by Brzeziak
Ze są ori hella to nikt nie wątpi koledzy bardziej mieli na mysli ze w a4 b5 te świecidelka leżą jak świni siodło bo fabrycznie ich tam nie bylo i jesli ładujemy drl to albo w dlugie w opcji na module 30% albo w opcji bix na ledach lub ewentualnie w halogenach Zawartość dodana 1 minute later
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
ty te avanty zostaw w spokoju [emoji13]
-
Avancik 2.4 [ARJ] by AdixZdr[17'',gwint,]
i na dodatek zalozyl "tego strasznego" mtsa i jezdzi nie narzekajac [emoji38]
-
[b5 afn]
ładne wykopalisko [emoji23]