Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebidi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebidi

  1. bo żadna [emoji13] akurat ujeżdzam AJM na flanszy bez egr i tej klapeczki i sie gasi mięciutko Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  2. folia na błotniku przeżyła te iskry??? Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  3. potwierdzam [emoji13] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  4. dej spokój esowe jescze by grały z relingami...złoto wiem z rotorami ale moim zdaniem [emoji107] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  5. komfort nie idzie w parze z wyglądem [emoji13] [emoji13] [emoji13]
  6. [emoji23] [emoji23] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  7. kogoś konkretnie miałeś na myśli??[emoji23] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  8. pierścień centrujacy wchodzi w felge i niema nic do dystansu ktory zakladasz na Piaste Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  9. weż no wrzuc jakies foto co ty tam masz Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  10. co nie zmienia faktu ze koza [emoji13] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  11. bedzie se taka koza mi tam pasi 11 w poczekalni ale na chwile obecna starcza to co jest Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  12. głosniczek od navi w zegarach lub telefonu chyba z tego co pamiętam wiara wykorzystuje jako glosniczek do cb radia a na drugim foto przycisk otwierania klapy z amerykańca Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  13. 2.0 w małyszu to jakies totalne nieporozumienie pojemność zwiekszona dała 5kuni w porownaniu z 1.8 ja mam tez rodzinne auto wozi dupe i na zakupy i do pracy gwint posiadam pojdzie jeszcze ze 2cm w dół bo raz ze jest sztywniej i wygodniej sie jezdzi a 2 ze seryjne zawieszenie i jego wysokosc w b5 to komedia jakas starty jak motorówką caly przod sie unosił a afn sobie delikatnie wspomoglem 216+ awx co dalo bardzo sprawne wyprzedzanie w razie potrzeby [emoji16] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  14. nie sztuką jest położyć bryke na wahaczach i jebnąc drzwiami od szopy czy tam garażu i zaglądać do niej raz w tygodniu ewentualnie wyjechac czasem zeby lakier słonce zobaczył [emoji23] Sztuką jest obniżyc podlubać w silniku i dawac tym rade jezdzic w trybie codziennej jazdy Enczu moim zdaniem na poznanskie warunki drogowe przeżywa osobisty dramat a wiara za nim posrana po iskry tylko leca [emoji23][emoji23] wracając do tego magicznego wychwalanego pod slonce lepszego niz tdi 1.8 ...ani to ku..wa nie jedzie ani dobrze nie pierdzi z wydechu jedyne co to chleje wache jak stara k...a[emoji13] i jesli chodzi o dlubanie czy podniesienie mocy jest taka sama kaszana jak 1.6 w wersji pomnikowejoze tam byc 1.4 nawet bo i tak ledwo co na wprost to leci nawet nie myśląc o ostrym skrecaniu [emoji23] [emoji23] [emoji23] projekt ktory stoi w garazu powiniem miec V ....biturbo ...albo chociaz 1.8t skoksowane bo wolnociąg 1.8 to wieksza padaka niz tdi zelaszcza w codziennym uzytkowaniu latalem benzynami bylo 1.6 i 1.8 w budzie a4 b5 teraz jest 1.9 afn z dodatkami i nie zamienie tego na nic innego a jak komus bociany przeszkadzaja to niech se stopery do uszu kupi ...tyle z mojej strony Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  15. oj tam oj tam złośliwość rzeczy martwych[emoji13] wieczorem bedzie po sprawie [emoji16] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  16. fakt troche ciaśno w środku było [emoji23] [emoji23] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  17. slajny Z a4 b8 8j et 35 18 cali oczywiscie centrujacy juz 66.6
  18. zmien ten dodatek S-line w tytule i opisie.W b5 nie bylo czegos takiego jak pakiet sline
  19. sebidi odpowiedział(a) na Maćko22 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    1999 szedł Afn zegar analogowy 2000 avg komp 012 zegar cyfrowy
  20. to przynajmniej juz wiem ktory z tych kruków mnie kompletnie nie interesuje [emoji106] [emoji23]
  21. Ze są ori hella to nikt nie wątpi koledzy bardziej mieli na mysli ze w a4 b5 te świecidelka leżą jak świni siodło bo fabrycznie ich tam nie bylo i jesli ładujemy drl to albo w dlugie w opcji na module 30% albo w opcji bix na ledach lub ewentualnie w halogenach Zawartość dodana 1 minute later
  22. i na dodatek zalozyl "tego strasznego" mtsa i jezdzi nie narzekajac [emoji38]
  23. sebidi odpowiedział(a) na lukasz6341 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładne wykopalisko [emoji23]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.