Treść opublikowana przez sebidi
-
[B5 AFN] avant/s4 front/18stki rs/H&R
wyłącz sobie ten sensor we wsadzie licznika
-
Kierownica spłaszczona u dołu do a4 b5
tak u siebie zrobiłem
-
Jakiej marki EGR 1.9 TDI
poczytaj trochę o srubowaniu norm euro i negatywnym wpływie tych instalacji na silnik i jego trwałość ostatnio do kumpla mechanika (przyjechało a4 b6) diagnoza czop z dolotu się oderwał i podgial zawór czapka do ściągania przykład co się tam zbiera ten ze zdjęcia jest piękny bo widziałem takie które miały prześwit na 4 palce tylko
-
Przewód/rurka odmy
bez obrazy ale wyszukiwarkę Google to znam od początku jej istnienia mówię że niema to.niema
-
Przewód/rurka odmy
że tej strony powyżej to brak towaru
-
DVB-T w RNS-D
sygnał gali w kostce radia zrób na przelaczniku biało niebieski przewod
-
Przewód/rurka odmy
obecnie nigdzie nie do kupienia
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
na feldze masz wybite 8p0 czyli 5x112 koniec wątpliwości
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
jak jeździly w passacie to 5x112
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
jak z a3 8L to 5x100 jak 8p to chyba 5x112
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
Zgadza się. Zadbane egzemplarze to miód dla oczu.Wczoraj dość spontanicznie zakupiłem coś dla Wisienki Felgi z a3 et56 jak widać. Prawdopodobnie wejdą dopiero na sezon letni. Raz, że kapcie są letnie, dwa to dystanse. zmieniające rozstaw bo ori a3 to chyba 5x100 bylo
-
Lusterko prawe poliftowe?
Mam takie , to anglik pasuje do przed lift i jest problem z jego ustawieniem jak ktoś ma fotel blisko kierownicy ( bo kurdupel) to lusterko ma za mały zakres regulacji w poziomie . dlatego przekładają trójkąty z lusterka eu żeby był pełen zakres regulacji
-
B5 fotele kompatybilność
przedlift miał 2pin wtyczkę żółta i dodatkowa masę gniazdo czerwone
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niewiesz czasem o ktorej godz??
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
jak ori Valeo to predzej lampę stopisz [emoji23] [emoji23] tylko opalarka i srubokret ładnie świeci ta soczewa zrobi robotę na drodze
-
Lusterka
Masz poliftowe lusterka w przedlifcie zalozone więc dobierać musisz wg rocznika 99+
-
Lusterka
zrób fotkę tych swoich lusterek zwłaszcza prawego i wrzuć tutaj
-
A4 B5 1.8T Nogaro Blue By CreShu
sorry za OT ale pytanko mam, jaka jest różnica między malowaniem plasti dip a zwykłą akrylową farbą ? no i czy plasti dip nada się do plastików wnętrz ? bo dipa można zerwać jak się znudzi a co do plastików wnętrz to lepiej struktura bolla http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6555131558
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
"gałka S-line" na alegro http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6448765709 [emoji13]
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
w zasadzie i a3 i b6 byle pod skrzynie 5 z wstecznym na koncu
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
trza było komplet z meszkiem brać wtedy idzie ładnie dopasować
-
Wymiana klimatronika lift
tak każdy będzie normalnie działać a fronty czyli 1din/2din z podziałem na z grzaniem lub bez
-
Lusterka
może masz po prostu poliftowe lustra założone albo np 2 duże wrzuć foto będzie wiadomo
-
Klekot 1.9 AJM
[emoji108] [emoji108] [emoji108]
-
Lusterka
Ja nie wiem w czym problem polift to polift nie dalej jak miesiąc temu kupowałem w intercarsie pasuje też bankowo z poliftowej a6 c5 i chyba z Fabii przedlift również pasuje z przedlift owej a6 c5 na allegro jednych i drugich od wyboru do koloru z grzaniem lub bez do wklejenia lub z mocowaniem i są tylko przedliftowe albo poliftowe z zaznaczeniem że w przypadku lifta były jeszcze fotochromowe kształt ten sam mocowanie też ale czarna plastikowa obwodka naokoło ...zasada działania wiadoma pominąłem jeszcze audi a3 8l przedlift/polift też pasują w intercarsie to ciężko z nimi jak chyba kazałem szukać jako poliftowe a6 z tego co pamietam