Niekoniecznie wystarczy wyciągnąć pin od podświetlenia przycisków i się wpiąć w przewód z wtyczki poza tym ze radio będzie działać niezależnie tj nie po stacyjce tylko manualnie włączane i wylaczane montowalem concert 2 kuzynowi zamiast kaseciaka
Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Witam montowalem lampki przód i tył mogę tylko stwierdzićze tył lampka jak jest ramka to idzie upchac bezproblemowo a po dodaniu przewodu do podświetlenia przycisków stwierdzam że wszystko działa jak fabryka obcialem dwa niepotrzebne przewody od czujnika i lampki airbag off jakby co służę pomocą
Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Witam jestem Sebastian stałem się posiadaczem audi a4 b5 1997 1.6adp z LPG w wersji sedan posiadając wcześniej VW ople czy hondy byłem zawsze aktywnym forumowiczem forów.Myślę ze nie inaczej będzie tym razem.Wiec WITAM na początek
Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka