Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebidi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebidi

  1. Nie brałem pod uwagę ze radia nie wyciagnales na zdjęciu nawet widać te srubki
  2. Na wysokości radia po obu stronach masz dwie śruby 8 chyba musisz to odkrecic A klimatronic trzyma się osobno na dwóch śrubach torx wkreconych razem z blaszkami które ramkę trzymają Zaznaczyłem miejsce śrub na wysokości klimatronica są pod ramką
  3. sebidi odpowiedział(a) na sebidi temat w Audi A4 B5
    przymiarki robiłem tylko czy wysokość i montaż na bolcach wygląda podobnie p&p nie będzie ponieważ jest trochę szersza od b5 wiec albo przerobie i jako jeden element będzie się obalac albo swoje oparcia wykorzystam i je ubiore w skóry z oparciu od a6 dużej różnicy niema może z 5cm na razie skupiam się na fotelach dzisiaj będę wiązkę pod elektryke ogarnial Wiec oparcia mają ten sam rozmiar i po skróceniu rury czarnej wchodzą normalnie do a4 b5 [emoji16] [emoji16] [emoji16] Na razie rozwiązuje problem ogarnięcia elektryki fotela kierowcy bo jest na module pamięci I jutro wlece fotka z gotowa kanapa Najbardziej inwazyjny element to wycinka starego mocowania trzeba tylko przód zostawić i nawiercic otwory następnie do tego dokręcić fotel
  4. Nie przypominam sobie żebym miał coś takiego
  5. sebidi odpowiedział(a) na sebidi temat w Audi A4 B5
    Komplet dostałem w gratisie wiec straty zerowe :-) fotel na szynach pasuje tylko do przyrzezbienia będzie przednie mocowanie a6 ma tak jak passat b5 na dwie śruby z przodu tylko rolki co w szyny wchodzą trzeba delikatnie zwezyc są wykrecane i plastikowe wiec to chwila mieści się bez problemu
  6. sebidi opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam czy ktoś montowal fotele od a6 c5 do naszych B5 czy pasują? ???info w necie jest zerowe praktycznie w tej sprawie będę wdzięczny za jakieś info pozdrawiam Mam zestaw i chyba dla potomnych pojawi się fotorelacja ze się da.... pierwsza przymiarki tego co niby nie pasuje owszem jest trochę większe ale da się to ładnie ułożyć cdn...za wszelkie wskazówki będę wdzieczny
  7. sebidi odpowiedział(a) na WaskiKR temat w 1.6
    Zczytaj błędy na początek
  8. Albo też uszczelka pod głowica ale to czarny scenariusz
  9. Może mała regulacja ??
  10. Z tego co pamiętam termostat gotujesz we wodzie i obserwujesz czy zaczyna się otwierac a nie wrzucasz go na gorącą "100"
  11. Przecież chłodnica chłodzi, w zimę tym bardziej chłodzi więc jak mogą mieć taką sama temp. Jeżeli chłodnica jest drożna dolny wąż będzie ledwo ciepły, o ile w ogóle.Sama z siebie nie chłodzi gdy auto stoi po jeździe owszem pęd wiatru wychladza na tyle ze są różnice temperatury chyba ze komuś wiatrak nap. Cały czas na max obrotach
  12. U mnie jakoś 3-4 km i 90 na blacie jak otwarty to górny i dolny wąż będzie mieć taką samą temperaturę
  13. Te 561 coś tam z mieszanka to zapewne masz lpg
  14. sebidi odpowiedział(a) na daniel12896 temat w 1.6
    Dlatego lepiej orginal nawet jeśli uzywka to i tak lepsza niż te uniwersalne wynalazki...jak coś jest do wszystkiego.....
  15. sebidi odpowiedział(a) na daniel12896 temat w 1.6
    Najlepiej orginal ale uniwersalna tez się nada najlepiej idź do sklepu i ci dopasuja pod silnik
  16. sebidi odpowiedział(a) na sebidi temat w Audi A4 B5
    Tez mnie post kowiego zmylil tez mam założone polifty pasują p&p
  17. Ja mam taki zgnily zielony kolor wtyczki
  18. sebidi odpowiedział(a) na Kubala72 temat w 1.6
    Jak filtr zabity to pompa na sucho spaliła bezpiecznik może się coś zapchalo albo syf z baku pociaglo
  19. sebidi odpowiedział(a) na Kubala72 temat w 1.6
    Kolego z tyłu przy prawym kole masz filtr paliwa zobacz czy coś tam nie umarło wymieniłeś go wogle??
  20. sebidi odpowiedział(a) na ali1983 temat w 1.6
    To pedał gazu z potencjometrem musisz dołożyćdruga sonda gdzies przed katem zazwyczaj siedzi wiec gdzieś tam ja trzeba umieścić
  21. sebidi odpowiedział(a) na stolar_86 temat w 1.6
    Żeby Ci nie skłamac kupiłem w intercarsie po zniżkach pasek z kpl napinaczem i całość pon.400zl wyszła wymieniłem sam i po 10.000 nawet śladów zużycia niema
  22. Ups zaraz zmieniam w miescie spalanie w granicach 9-10 litrów, zobaczymy jak na trasie wyjdzie.9-10??? Ja na Pb poniżej 12 nie potrafię zejść :-p...LPG ratuje sprawe
  23. Audi klasa premium=właściciel na poziomie [emoji2] [emoji16]
  24. Z przedliftowych valeo tak różnica jest tylko w poliftach krótsze bolce mają
  25. Tylko dlatego ze takie ładne audi ma [emoji2]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.