Treść opublikowana przez sebidi
-
Demontaż konsoli,pulpitu
Nie brałem pod uwagę ze radia nie wyciagnales na zdjęciu nawet widać te srubki
-
Demontaż konsoli,pulpitu
Na wysokości radia po obu stronach masz dwie śruby 8 chyba musisz to odkrecic A klimatronic trzyma się osobno na dwóch śrubach torx wkreconych razem z blaszkami które ramkę trzymają Zaznaczyłem miejsce śrub na wysokości klimatronica są pod ramką
-
Fotele a6 c5 do a4 b5
przymiarki robiłem tylko czy wysokość i montaż na bolcach wygląda podobnie p&p nie będzie ponieważ jest trochę szersza od b5 wiec albo przerobie i jako jeden element będzie się obalac albo swoje oparcia wykorzystam i je ubiore w skóry z oparciu od a6 dużej różnicy niema może z 5cm na razie skupiam się na fotelach dzisiaj będę wiązkę pod elektryke ogarnial Wiec oparcia mają ten sam rozmiar i po skróceniu rury czarnej wchodzą normalnie do a4 b5 [emoji16] [emoji16] [emoji16] Na razie rozwiązuje problem ogarnięcia elektryki fotela kierowcy bo jest na module pamięci I jutro wlece fotka z gotowa kanapa Najbardziej inwazyjny element to wycinka starego mocowania trzeba tylko przód zostawić i nawiercic otwory następnie do tego dokręcić fotel
-
Wystające wtyki za nawiewami
Nie przypominam sobie żebym miał coś takiego
-
Fotele a6 c5 do a4 b5
Komplet dostałem w gratisie wiec straty zerowe :-) fotel na szynach pasuje tylko do przyrzezbienia będzie przednie mocowanie a6 ma tak jak passat b5 na dwie śruby z przodu tylko rolki co w szyny wchodzą trzeba delikatnie zwezyc są wykrecane i plastikowe wiec to chwila mieści się bez problemu
-
Fotele a6 c5 do a4 b5
Witam czy ktoś montowal fotele od a6 c5 do naszych B5 czy pasują? ???info w necie jest zerowe praktycznie w tej sprawie będę wdzięczny za jakieś info pozdrawiam Mam zestaw i chyba dla potomnych pojawi się fotorelacja ze się da.... pierwsza przymiarki tego co niby nie pasuje owszem jest trochę większe ale da się to ładnie ułożyć cdn...za wszelkie wskazówki będę wdzieczny
-
Za wysokie obroty 1.6 ADP
Zczytaj błędy na początek
-
audi a4 b5 1,6 100km falujace obroty
Albo też uszczelka pod głowica ale to czarny scenariusz
-
Falowanie obrotów
Może mała regulacja ??
-
Szybkość nagrzewania silnika 1.6 do 90* C
Z tego co pamiętam termostat gotujesz we wodzie i obserwujesz czy zaczyna się otwierac a nie wrzucasz go na gorącą "100"
-
Szybkość nagrzewania silnika 1.6 do 90* C
Przecież chłodnica chłodzi, w zimę tym bardziej chłodzi więc jak mogą mieć taką sama temp. Jeżeli chłodnica jest drożna dolny wąż będzie ledwo ciepły, o ile w ogóle.Sama z siebie nie chłodzi gdy auto stoi po jeździe owszem pęd wiatru wychladza na tyle ze są różnice temperatury chyba ze komuś wiatrak nap. Cały czas na max obrotach
-
Szybkość nagrzewania silnika 1.6 do 90* C
U mnie jakoś 3-4 km i 90 na blacie jak otwarty to górny i dolny wąż będzie mieć taką samą temperaturę
-
Audi A4 (1.6 ADP) 1995r. - Szarpanie podczas jazdy. POMOCY!
Te 561 coś tam z mieszanka to zapewne masz lpg
-
Sonda Lambda ktoś pomoże?
Dlatego lepiej orginal nawet jeśli uzywka to i tak lepsza niż te uniwersalne wynalazki...jak coś jest do wszystkiego.....
-
Sonda Lambda ktoś pomoże?
Najlepiej orginal ale uniwersalna tez się nada najlepiej idź do sklepu i ci dopasuja pod silnik
-
Lusterka od polifta
Tez mnie post kowiego zmylil tez mam założone polifty pasują p&p
-
[ADP] Tempertura nie osiąga 90 stopni
Ja mam taki zgnily zielony kolor wtyczki
-
Nie chce odpalić pomocy!
Jak filtr zabity to pompa na sucho spaliła bezpiecznik może się coś zapchalo albo syf z baku pociaglo
-
Nie chce odpalić pomocy!
Kolego z tyłu przy prawym kole masz filtr paliwa zobacz czy coś tam nie umarło wymieniłeś go wogle??
-
zmiana silnika z ahl na ana
To pedał gazu z potencjometrem musisz dołożyćdruga sonda gdzies przed katem zazwyczaj siedzi wiec gdzieś tam ja trzeba umieścić
-
Problem z napinaczem ADP
Żeby Ci nie skłamac kupiłem w intercarsie po zniżkach pasek z kpl napinaczem i całość pon.400zl wyszła wymieniłem sam i po 10.000 nawet śladów zużycia niema
-
A4 B5 by Sanczes-ka
Ups zaraz zmieniam w miescie spalanie w granicach 9-10 litrów, zobaczymy jak na trasie wyjdzie.9-10??? Ja na Pb poniżej 12 nie potrafię zejść :-p...LPG ratuje sprawe
-
A4 B5 by Sanczes-ka
Audi klasa premium=właściciel na poziomie [emoji2] [emoji16]
-
Silnik do Lampprzednich Audi A4 B5
Z przedliftowych valeo tak różnica jest tylko w poliftach krótsze bolce mają
-
A4 B5 by Sanczes-ka
Tylko dlatego ze takie ładne audi ma [emoji2]