Treść opublikowana przez sebidi
-
Brak końcówki?
No właśnie a ja np wcale nie miałem czujnika w zbiorniczku i kolega podejrzewam ma podobnie lub czujnik uszkodzony dlatego ktoś wypial wtyczke
-
Brak końcówki?
Czujnik poziomu płynu w zbiorniczku miało chyba każde a4 b5 może u ciebie ktoś wymienil ziorniczek na taki bez czujnika I dlatego ta wtyczka wisi od tego czujnika
-
Brak końcówki?
Poziom płynu chłodniczego miał każdy tzn prawie każdy bo j mnie ktoś założył jakiś zbiorniczek bez czujnika i wtyczka se dyndala tak jak u ciebie
-
ADP zimny na PB nie ma mocy
Jak kupiłem swoją posiadała podobna przypadłość.....okazało się ze lpg rozjechalo mapy Pb .ustawiłem tak jak powinno być i teraz zero różnicy czy Pb czy lpg
-
Fotele a6 c5 do a4 b5
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/141796-b5-afn-wymiana-tylnej-kanapy-na-skladana/ 1 pozycja wyszukiwania Google ☺
-
Fotele a6 c5 do a4 b5
Jest to do zrobienia tym bardziej ze na forum jest temat jak wywalić ta nitowana ściankę i zamontować oparcia skladane
-
Demontaz panelu sterowania lusterkami i szybami
Wymieniałem komplet boczkow zarówno w 1996 1997 2000 i 2001 i zawsze tak samo bylo
-
Nie zawsze otwiera auto z pilota.
Czyli kierunkami mrugnie a samochód się nie otwiera tak??
-
Demontaz panelu sterowania lusterkami i szybami
Skąd ty te 10 śrub wziąłeś ...boczek się trzyma na dwóch górnych srobach i pod maskownica raczki masz dwie następne stanowczy ruchem pociąga boczek do góry i schodzi (niema spinek).a panel z szybami i ster lusterek trzyma od wewnątrz na 2 srobach i zaczepach odkrecasz i masz rączkę w lapie
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
Ja mam całe lustra z lifta założone i wszytko pasuje p&p
-
A4 B5 przewożenie dzieci
Vagiem można również poduszkę pasażera tylko wyłączyć
-
Fotele a6 c5 do a4 b5
Odnośnie montażu foteli z b6/7 c6 to ze spawarka ludzie czynią cuda http://olx.pl/oferta/audi-a4-b5-skora-borbet-gwint-zamienie-CID5-ID9PXlR.html Audi z aukcji posiada właśnie fotele ze zdjęcia aczkolwiek rzeźba jest juz ostra i tylna kanapa pozostaje w sferze marzeń
-
Fotele a6 c5 do a4 b5
Zapalniczka jest na bezpieczniku i spokojnie możesz bezpośrednio podłączyć aczkolwiek jeśli masz wątpliwości zawsze możesz dodatkowy na kablu dać jednak moim zdaniem bez sensu co innego jakbyś bezpośrednio plus z pod deski brał a gniazdo zapalniczki jest już na linii z bezpiecznikiem który bezproblemowo wytrzyma Ja sobie wiązkę puściłem tunelem i na wysokości fotela wypuscilem nie bawiłem się w ściąganie dywanów bo i tak kabli nie widać a rolę swoją spełniają jak ori
-
Fotele a6 c5 do a4 b5
Grzanie bardziej złożone ale do ogarnięcia ......a elektryka fotela prosta jak but tylko plus i minus nawet od zapalniczki można pociągnąć ...najlepiej mieć wtyczki żeby było jak najbliżej ori Co do tunelu wymieniaj bo warto też mam przedlifta początek 1997 nie licząc foteli full Electric grzanych mam teraz w środku tak od razu inaczej się siedzi
-
Wymiana drzwi na poliftowe
Listwy szerokie tylko kawałek szerokiej dokupić do błotnika dokleic i finish ....całe drzwi tylne od kombi tylne nie podejda tzn poszycia same tak ale ramki avant/sedan są inne ale można przełożyć od siebie i tyle Dla objaśnienia drzwi składają się z dwóch części są rozkrecane oddzielne ramka z szybą i mechanizmem i druga część to lakierowana blacha z klamka i zawiasami
-
Fotele a6 c5 do a4 b5
Jeśli sedan c5 ma też obalane to bez różnicy dla przykładu ja wrzuciłem z avanta c5 do sedana b5Kormusik ...z golfa tył założyć to już będzie mistrzowstwo
-
[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(
Zawsze można ją malnąc w kolor sam się do takiej przymierzam
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Te Cat to było kontrolka uszkodzenia katalizatora ale tylko w niektórych wersjach silnikowych
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Czy ważny czy nie to niewiem ale w nowej kostce go nie podłączasz ja robiłem przejściówkę wiec tylko te piny co sa potrzebne robiłem (Cat stara niebieska kostka pin chyba 10 a w nowej brak
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Szczerze to wcale nie tak duzo jak się wydaje ale efekt wynagradza wszystko
-
"Terminal 15" gdzie znajdę?
W kostkach licznika masz ten przewód napewno a pod którym pin em zależy od roku auta Tu dla przykładu jest rozpiska niebieskiej wtyczki dla 1996 roku
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wiem już zamówiony :-D
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dołączam do szczęśliwych posiadaczy ...lift wnętrza ogarnięty [emoji4]
-
drzwi sedan kombi
Poszycia metalowe tak ramki są inne
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Miał ktoś problem ze wskazaniem cieczy na liczniku fis vdo 2000r do auta 96 zrobiłem przejsciowke z 26 na 32 pin ..coolant temp sender 26 pin żółtej na 8 pin niebieskiej Wskazówka rusza się po przekreceniu zapłonu ale nie pokazuje temp nie idzie wskaźnik wyżej piny na bank są dobrze wpiete .na teście zegarów wszystko działa płynnie Dobra ogarniete ..brakło masy w starej wtyczce