Treść opublikowana przez sebidi
-
Ściemniacz lampek wnętrza
Urządzeniem które steruje tym wygaszaniem lampek jest pompka? ? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Ori Lampy Xenon
Zwykle polifty na h7 a te droższe ori xenon Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Ori xenon ma soczewkę z gniazdem pod palnik d2s oraz ma od spodu przykrecana przetwornice Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Ściemniacz lampek wnętrza
Siema Nurtuje mnie sprawa sciemniacza lampkami wnętrza u mnie to nie działa i zastanawia mnie czy we wszystkich a4 b5 była ta funkcja wygasajacych lampek i co tą opcja steruje. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Pytanie do posiadaczy starszych Bpiuntek 1996/1997 czy u was światło wewnętrzne gaśnie od razu czy się wygasza powoli Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Jak szybko i tanio podwyszyć zawieszenie ?
Zależy co tam.masz zalozone na chwile obecna i jaki efekt chcesz osiągnąć Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
regeneracja gwintu fk audi a4 b5
Ja w poznaniu przód kw regenerowalem wyszło mnie 300 za 2szt Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
jak podłączyć lampkę sufitową z polifta do przedlifta
Masz cały temat na forum w dziale warsztat Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Pulsujace/mrugajace swiatła i podswietlenie
Trafiony regulator napięcia albo wymieniony na chińczyka daje takie objawy lampki wnętrza również mrugaja? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AHH] Czarny piczomagnes na 18
Lepszą robotę by zrobiła cała lampa czerwona Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
[B5] Navi Plus + głośniki + TV
zrobiłem sobie taki i użytkuje Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Fotele recaro w elektryce
Zwykły konektorek zrobi robotę Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 FL AKN] 2.5TDI 150 swap na 1.8T 180KM by Manek
Liftowe benzyny mają elektroniczna przepustnice wiec potencjometry podejda jak najbardziej magiel vki mają inny wiec do przełożenia zapewne Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Boczki
Tez pasują Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Wsad licznika s4 b5 lift
Wiem ze progiem dlatego potrzebowałem wsad żeby wrzucić Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Tak czy siak dzięki za wsad dam znać czy poszło Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Wsad licznika s4 b5 lift
Właśnie o to chodzi ze wsad jest uwalony i nie idzie się podłączyć trzeba wgrać bezpośrednio do pamieci programatorem Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Chyba ze wgram tak jak jest a później przekoduje jak licznik ruszy Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Wsad licznika s4 b5 lift
Dziekiii. ...nr licznika jest na wlepce na zdjęciu powyżej czy jeszcze gdzieś jest schowany?? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Wsad mogę edytować z kodowaniem przed wgraniem? ? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Wsad licznika s4 b5 lift
Koledzy potrzebuje pomocy a dokładniej wsadu licznika s4 z Anglika najlepiej przekodowanego na km ale pod tarcze angielskie pacjent to licznik z 2000r
-
Nakrętki gwint kw
Masz jakieś foto jak to wygląda ?? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Bardziej mi chodzilo by ktoś. Dorobił nakrętki na wzór ori Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Nakrętki gwint kw
Siema ma ktoś jakiegoś majstra który dorabia nakrętki do gwintu? ?? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Boczki
Ta i dodatkowo będziesz miał głośniki Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Brak polaczenia z licznikiem s4
A tak konkretniej co padło ?? Można to ogarnac we.wlasnym zakresie czy zostaje wysyłka do szpecy od licznikow? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Przy probie łączenia z zegarem słychać pstrykanie w liczniku Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Brak polaczenia z licznikiem s4
A wiec Commander również nie potrafi nawiązać połączenia z licznikiem wychodzi na to ze linia k w nim nie żyje teraz pytanie czy to jest naprawialne? ?? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Jakiej firmy jest to gwint?
Wygląda jak ta technix Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Brak polaczenia z licznikiem s4
Tak wiem fis zdechniety ale reszta działa Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Ja u siebie mam z angola i wewnętrzne kilometry pokazuje dobrze Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Sprawdzę jeszcze czy commanderem się połączy będzie wiadomo co jest grane Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Brak polaczenia z licznikiem s4
Miałem na myśli z mil na km Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Łące się vag 309.1 chyba teraz nie pamiętam a w robocie jestem Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Brak polaczenia z licznikiem s4
Wszystko w nim działa chciałem tylko kodowanie zmienić pod 1.8 i europe Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka