Treść opublikowana przez sebidi
-
Siedzenia z a4 B7 do a4 B5
Wątek ze stołkami od a6 pochodzi odemnie b7 ma.fotele z szynami przykrecane do podłogi wiec w porównaniu do montażu zestawu z a6 c5 to raczej ciężka rzeźba cie czeka bo trzeba przerobić i przespawac całą podłogę i podorabiac mocowania do tych szyn
-
Wysoki hałas w audi
Warto kupić używki ale np z angola wtedy nie są tak wyeksploatowane
-
Lusterko prawe fotochrom pasuje od a6?
Sam wkład na bank lusterka całe tez powinny niewiem jak z trojkatem czy podejdzie
-
Maska sprzed lifta a do po lifcie. Czy będzie pasować?
Polift i przedlift mają inne wygłuszenie
-
Audi A4 B5 1.8 20V 125KM B/G
Siema ładny egzemplarz co do nagrzewnicy możesz spróbować ja przeplukac warto też zajrzeć do pompy wody czy aby na pewno dobrze obieg napędza nawet od tej pompy bym zaczął a co do głośników pewnie masz radio nie ori
-
DVB-T w RNS-D
Że temat był to ja dobrze wiem nawet na vw tylko umarł z 5 lat temu dlatego pozbieralem to do kupy i zmontowalem w całość ...kable robie na bieżąco pin 7 z minidin dajemy na pin 1 euro scart ten przewód jest pominięty w schemacie a idzie dodatkowo jako wzbudzanie video on i niema problemu ze navi się nie przelacza na tv
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
W sumie jedynie mi nie leżą te tylne lampy a'la fiat Siena ale jak to się mówi kwestia gustu
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
fajna furka widać włożona prace czytając postępy masz kolor taki jak mój
-
Audi A4 B5
Możliwe ze w orginale miałeś na h7 i stad ten efekt w przedlifcie po zmianie na polifty tez mijania gasly po załączeniu dlugichi trzeba bylo piny w kostce przelozyc
-
Duże lusterko prawe do przedlifta
Przedlift i polift pasują wymiennie różnią się tylko obudowa i wkladem trójkąt jest taki sam zakładałem u siebie poliftowe wszystko pasuje Prawe tez kupiłem duże i nie bawiłem się w te trójkąty idzie lustro ustawić a ta szpara jakoś mnie nie razi Bo wcale nie jest jakoś wielce odstajace
-
Silniczek składanego lusterka z polifta do przedlifta
Zaporowa właśnie nie bo tego od cholery na alle po pinach w kostce można dojść czy elektryczne czy nie
-
Atrapa na wzór RS4 z allegro pomocy
Tu macie mały pogląd Zakładałem kuzynowi spasowanie ok zaczepy trzymają za ta cene spoko
-
Silniczek składanego lusterka z polifta do przedlifta
Ponoć mechanizmy takie same posiadają lusterka od a8 d2 a tam prawie każda miała składane elektrycznie
-
Wewnętrzne listwy i tapicerka drzwi
Wyjdzie robiłem to wielokrotnie
-
Cewka czy kable
Raczej w cewce pękło i wymiana
-
Wewnętrzne listwy i tapicerka drzwi
Wnęki materiałowe w boczkach drzwi musisz najlepiej lutownica wypalić i ta sama metoda wspawac /wkleić
-
DVB-T w RNS-D
Kodowanie 00204 Widzę ze ktoś już biznes robi na allegro http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5890625352
-
Tunel ręcznego
Podejdzie bez problemu
-
boczki po lifcie do audi a4 b5 97r
Będą
-
[ALL B5] Czujnik domykania kalpy avant
Ponad 6 lat chyba nowy rekord
-
[B5 AHU] Srebrna A4 od Niemca
Dobrze ze w zestawach kin domowych nie dawali zamiast subwoofera półki na ścianę z głośnikami [emoji23] [emoji23] [emoji23] ...żeście się tych subwooferów uczepili ja mam i glosniki w półce oraz subwoofer w bagażniku który podbija niskie tony i bynajmniej nie przyszło mi nawet do głowy żeby z otwartymi oknami jeździć czy niewiadomo co jeszcze no chyba ze ktoś subwoofer planuje kupić do wybicia tylnej szyby przez rezonans
-
[B5 AHU] Srebrna A4 od Niemca
Ma 1997 wiec raczej jeszcze immo poza zegarami jest w każdym razie ja mamOdnośnie subwoofera aktywnego to nie przesadzaj z tymi golfami coś małego dla dobrego podbicia basu nie jest złym pomysłem a na pewno już prostszym i tańszym rozwiązaniem niż prucie auta by instalke bose położyć nie wspominając już o zakupie
-
Raczka recznego problem
Pasuje
-
Wysoki hałas w audi
Ja tam na hałas nie narzekam wnetrze dobrze wyciszone nawet przy prędkościach na autostradzie zacznij od sprawdzenia ramek na drzwiach czy są dobrze spasowane.Drzwi składają się z poszycia i ramki z szyba i uszczelką te 2 elementy można regulować i rozkręcić jak ci osiadły to będzie gwizdac i swistac
-
Dodatkowa wtyczka przy liczniku
Ta biała kostka to jakiś mod poprzedniego musialbys zobaczyć skąd i dokąd te kable idą a co do czarnej wtyczki to jak najbardziej powinno działać wskazanie temp o ile wszystkie kable we wtyku są na miejscu