Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebidi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebidi

  1. Wątek ze stołkami od a6 pochodzi odemnie b7 ma.fotele z szynami przykrecane do podłogi wiec w porównaniu do montażu zestawu z a6 c5 to raczej ciężka rzeźba cie czeka bo trzeba przerobić i przespawac całą podłogę i podorabiac mocowania do tych szyn
  2. sebidi odpowiedział(a) na mat2 temat w Audi A4 B5
    Warto kupić używki ale np z angola wtedy nie są tak wyeksploatowane
  3. Sam wkład na bank lusterka całe tez powinny niewiem jak z trojkatem czy podejdzie
  4. Polift i przedlift mają inne wygłuszenie
  5. Siema ładny egzemplarz co do nagrzewnicy możesz spróbować ja przeplukac warto też zajrzeć do pompy wody czy aby na pewno dobrze obieg napędza nawet od tej pompy bym zaczął a co do głośników pewnie masz radio nie ori
  6. Że temat był to ja dobrze wiem nawet na vw tylko umarł z 5 lat temu dlatego pozbieralem to do kupy i zmontowalem w całość ...kable robie na bieżąco pin 7 z minidin dajemy na pin 1 euro scart ten przewód jest pominięty w schemacie a idzie dodatkowo jako wzbudzanie video on i niema problemu ze navi się nie przelacza na tv
  7. W sumie jedynie mi nie leżą te tylne lampy a'la fiat Siena ale jak to się mówi kwestia gustu
  8. fajna furka widać włożona prace czytając postępy masz kolor taki jak mój
  9. Możliwe ze w orginale miałeś na h7 i stad ten efekt w przedlifcie po zmianie na polifty tez mijania gasly po załączeniu dlugichi trzeba bylo piny w kostce przelozyc
  10. Przedlift i polift pasują wymiennie różnią się tylko obudowa i wkladem trójkąt jest taki sam zakładałem u siebie poliftowe wszystko pasuje Prawe tez kupiłem duże i nie bawiłem się w te trójkąty idzie lustro ustawić a ta szpara jakoś mnie nie razi Bo wcale nie jest jakoś wielce odstajace
  11. Zaporowa właśnie nie bo tego od cholery na alle po pinach w kostce można dojść czy elektryczne czy nie
  12. Tu macie mały pogląd Zakładałem kuzynowi spasowanie ok zaczepy trzymają za ta cene spoko
  13. Ponoć mechanizmy takie same posiadają lusterka od a8 d2 a tam prawie każda miała składane elektrycznie
  14. Wyjdzie robiłem to wielokrotnie
  15. sebidi odpowiedział(a) na Łyżkon temat w Audi A4 B5
    Raczej w cewce pękło i wymiana
  16. Wnęki materiałowe w boczkach drzwi musisz najlepiej lutownica wypalić i ta sama metoda wspawac /wkleić
  17. Kodowanie 00204 Widzę ze ktoś już biznes robi na allegro http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5890625352
  18. sebidi odpowiedział(a) na Piter838 temat w Audi A4 B5
    Podejdzie bez problemu
  19. Będą
  20. Ponad 6 lat chyba nowy rekord
  21. Dobrze ze w zestawach kin domowych nie dawali zamiast subwoofera półki na ścianę z głośnikami [emoji23] [emoji23] [emoji23] ...żeście się tych subwooferów uczepili ja mam i glosniki w półce oraz subwoofer w bagażniku który podbija niskie tony i bynajmniej nie przyszło mi nawet do głowy żeby z otwartymi oknami jeździć czy niewiadomo co jeszcze no chyba ze ktoś subwoofer planuje kupić do wybicia tylnej szyby przez rezonans
  22. Ma 1997 wiec raczej jeszcze immo poza zegarami jest w każdym razie ja mamOdnośnie subwoofera aktywnego to nie przesadzaj z tymi golfami coś małego dla dobrego podbicia basu nie jest złym pomysłem a na pewno już prostszym i tańszym rozwiązaniem niż prucie auta by instalke bose położyć nie wspominając już o zakupie
  23. Pasuje
  24. sebidi odpowiedział(a) na mat2 temat w Audi A4 B5
    Ja tam na hałas nie narzekam wnetrze dobrze wyciszone nawet przy prędkościach na autostradzie zacznij od sprawdzenia ramek na drzwiach czy są dobrze spasowane.Drzwi składają się z poszycia i ramki z szyba i uszczelką te 2 elementy można regulować i rozkręcić jak ci osiadły to będzie gwizdac i swistac
  25. Ta biała kostka to jakiś mod poprzedniego musialbys zobaczyć skąd i dokąd te kable idą a co do czarnej wtyczki to jak najbardziej powinno działać wskazanie temp o ile wszystkie kable we wtyku są na miejscu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.