Treść opublikowana przez sebidi
- Boczki z A6
-
Końcówka skobla otwierania maski
Nie sądze
-
Końcówka skobla otwierania maski
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5981306339 Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka Ogólnie jest trochę tego na alle Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Nawigacja RNS-D
Bo poza nowszym oprogramowaniem lepszym wyglądem i slotem na karty do.d*py nie urywa a już na pewno nie za takie pieniądze Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
A4 B5 1.6 ADP montaż elektrycznych szyb/klimatronica możliwe?
Wszystko się da jak masz komplet części i 2 zdolne rece Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Lampy poliftowe przednie
8k to fiolet a nie normalne światło w deszczu kompletny mrokWysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Czy można jakoś zamontować informacje o średniej spalania w audi przed fl ?
Wkładasz licznik z fisem ciagniesz sygnał spalania z ECU i już spalanie pokazuje Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka Niema różnicy fl czy przed FIS pokazuje to samo Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Tymczasowa zmiana radia
Są zmieniarki i zmieniarki ja mam yatour emulator i złego słowa na niego nie powiem jakość elegancka zero zwieszek wszystko tip top
-
[ALL B5] Antena w błotnik sedan - poszukiwana
Sprawdz czy ta antena w blotniku działa bo z tego co wiem to w blotnik montowano antene do telefonu a każda a4 b5 miała antene radiowa w tylnej szybie mam przed lifta również antena w blotniku ale radio korzysta z tej w szybie
-
Dołożenie drugiego światła w podsufitce
Zasilanie obojętnie nawet z przycisków
-
Dołożenie drugiego światła w podsufitce
Przednia pasuje na śruby tak jak stara a do tej na tył taki stelaż potrzebny żeby się ładnie trzymała w przedniej nieco zasilanie trzeba przerobić bo orginalnie 3 kable wychodzą a tylna jest zasilana wiązką z przedniej Trzeba tylko dołożyć przewód od podświetlenia przycisków
-
Dołożenie drugiego światła w podsufitce
Wystarczy wyciąć miejsce w podsufitke i da się zalozyc W polifcie są tylko duże i przyciski mają podświetlane na czerwono tył również i fajnie to wyglada
-
Dołożenie drugiego światła w podsufitce
W przedliftowych sedanach były lampki w słupkach jako dodatkowa opcja doświetlenia ja wsadziłem komplet z lift i nie żałuję
-
Dołożenie drugiego światła w podsufitce
Nic nie trzeba ściągać szczerze powiedziawszy jakbym miał takie coś zakładać z tyłu jak w linku to chyba bym sobie darował
-
A4 B5 podłączenie lampek podsufitki od polifta do przedlifta
W dziale warsztat masz temat jak te lampki podpiąć
-
S...ebidi line A4
Heh No way :-DPoliftowy bagażnik zamontowany razem z tunerem tv w koszu w boczku przeniesiony tuner dvb t na tył instalacja zrobiona jak ori i dolozone gniazdo 12v Oraz mały gadzecik pomocny przy parkowaniu
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Do tego konsola lift 2din i min. rns d lub rns e i wtedy kompozycja idealna
-
DVB-T w RNS-D
Wszystko zależy od rejonu w którym mieszkasz i zasięgu jaki ma nadajnik na twoim terenie ja mam antenę przyklejona do tylnej szyby i odbiór w miarę nie licząc jazdy zwłaszcza w zabudowaniach myślę dołożyć druga wtedy powinno być ok
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
Tak
-
Srebrna audi 1.8t ;]
Furka zacna powodzenia w dalszych modach co do tempomatu powinieneś mieć pod paska cały zestaw podciśnieniowy w twoim rooczniku przepustnica na linkę chyba jest jeszcze wiec same vagi itp nic tu nie zdzialaja Lampka ze zdjęcia ma diody ambiente podswietlajace tunel zakładając oczywiście ze nikt ich nie wykręcił ☺
-
Efekt zmiany koloru podświetlenia zegarow z czerwonego na białe ala' polift
Stary przedlift 95-96 będzie na zarowkach jeszcze nie na diodach
-
Skóra avant do sedan pasuje czy nie?
Niema problemu ja u siebie z a6 pełna elektryke z grzaniem podłączyłem w po lifcie a4 są jedynie inaczej podłączane poduszki fotela niż w przedlifcie z opcją airbagu w fotelu
-
Skóra avant do sedan pasuje czy nie?
Tak polift pasuje do przedlifta
-
Czy w każdym a4 b5 jest termometr zewnętrzny?
Miałem na myśli gdzie wiązka od wtyczki idzie dalej czy nie ma przerwy na przewodach aczkolwiek możliwe ze podswietlenie w nim padło to wtedy nic nie będziesz widzial
-
Czy w każdym a4 b5 jest termometr zewnętrzny?
Pytanie tylko czy jest to podłączone